15
شهریور

ایده های زیبایی: محصولات هدفمند


در اینجا نمونه ای از ایده های Beautycounter من است. از پشتکار برنده جایزه گرفته تا حمایت ، Beautycounter یک شرکت B است که زیبایی را برای همیشه تغییر می دهد.

kath نتایج همه رنگهای زیبایی را بررسی می کند

در دو سال گذشته پس از تصمیم به پاک کردن آرایش خودم و عضویت در شرکت ، کمی در مورد Beautycounter صحبت کردم.

من به عنوان مشاور با تخفیف عضو شدم اما محصولات زیادی را امتحان نکرده ام و قصد داشتم در مورد آنچه که سعی می کنم هنگام رفتن بنویسم. همانطور که وعده داده بودم ، در این سالها محصولات زیادی را بررسی کرده ام. علاوه بر این ، ما تعداد زیادی محصول جدید در طول مدت همکاری من با این شرکت عرضه کرده ایم و هنوز چند محصول وجود دارد که من هنوز باید آنها را کشف کنم. (برخی از خط ضد کنترل و برخی دیگر از لوازم آرایشی ، از جمله رنگ های دیگر).

من همه چیز را از 10 محصول برتر Beautycounter مورد علاقه من تا نحوه استفاده از محصولات مراقبت از پوست به ترتیب مناسب به اشتراک گذاشته ام.

Beautycounter فقط یک برند زیبایی دیگر نیست.

دلیلشو بهت نشون میدم!

نقد و بررسی My Beautycounter

بررسی آرایش Beautycounter: پایه و اساس یک ظاهر جدید

در این پست ، من سه محصول آرایش خالص Beautycounter را که برای ایجاد ظاهری جدید و معتبر استفاده می کنم ، به اشتراک می گذارم. تفاوت بین پوست شبنم و پوست دوقلو چیست؟ من جزئیات و نحوه استفاده از هر دو محصول را در این پست به اشتراک می گذارم.

Beautycounter Mascara Review: به همه ریمل های عالی فکر کنید

اگر آن را در کیف آرایش تمیزم داشته باشم ، من نگاه واقعی خود را به Beautycounter’s Think Big All-in-One Mascara به اشتراک می گذارم-چشم نواز است!

سرم ویتامین C + لایه برداری یک شبه: محصولی برای روشن شدن پوست

مروری بر “Glow Duo” با سرم All Bright C برای AM و PM’s Resurfacing Peel. هر دو به درخشندگی و صافی کمک می کنند.

Countersun Review: بهترین دستگاه خورشیدی به طور حتم

در این مقاله ، ما به اشتراک می گذاریم که چرا استفاده از یک تخته ایمن برای کل خانواده برای ما مهم است.

بررسی Clean Deo: بوی خوبی برای شما دارد

به دنبال دئودورانت تمیز هستید؟ Beautycounter Clean Deo کاربردی ، بی بو ، بدون آلومینیوم است و در بسته بندی مجدد قابل استفاده است.

ترمیم: خط ضد پیری Beautycounter

این خط ذخیره سازی است که صبح و شب از آن استفاده می کنم. مجموعه ضد پیری Beautycounter از جایگزین مطمئن تری برای رتینول در همه محصولات استفاده می کند-آرامش بخش و واقعاً شگفت انگیز است (برای پوست های خشک و / یا بالغ خوب است)!

ایده های Beautycounter Regimen: محصولات متناسب با نوع پوست

این مقاله به بررسی اجمالی مجموعه ما می پردازد و به انواع پوست های حساس ، مستعد ، خشک و حساس اختصاص دارد.

محصولات پوست خشک: محصولات زیبایی برای پوست های خشک

یک مقاله تجزیه و تحلیل عمیق از چشمگیرترین مجموعه ها.

نقد و بررسی مشاور: چیزی که من در مورد مشاور زیبایی هستم دوست دارم

نمی دانید چگونه می توانید مشاور Beautycounter باشید؟ در اینجا آنچه را که بیشتر در مورد مشاور بودن دوست دارم و آنچه واقعاً هر هفته انجام می دهم به اشتراک می گذارم!

آیا کسی نظر بدی می گیرد؟

شاید برای شما سوال باشد که آیا محصولی وجود دارد که من آن را دوست نداشته باشم؟ البته که بله. من تمایل ندارم فقط در مورد اینها بنویسم!

پاک کردن آرایش چشم

چشمانم درد می کند ، بنابراین استفاده از آن را متوقف کردم. اما بسیاری از مردم آن را دوست دارند ، بنابراین ممکن است فقط من باشم.

کرم دور چشم Countermatch

من فکر می کنم کرم دور چشم Countermatch کمی مه است. من کرم دور چشم Countertime Ultra Renewal را ترجیح می دهم.

شامپو روزانه + نرم کننده

اگرچه من از شامپو و نرم کننده روزانه استفاده می کنم ، اما رایحه مورد علاقه من نیستند. من از دوران کودکی اسانس های گیاهی “شامپوی معطر” را دوست داشتم. من واقعاً این شامپو Birch Bark Herbal Essence کوسه را امتحان کردم زیرا توس ، طبیعی است و به دلیل اینکه دارای گواهینامه EWG است ، اما KOA برای من قوی است! از زمانی که من انتخاب سبز را انجام دادم ، تحمل من برای بو باید تغییر کند. من الان به شامپو BC برگشتم.

مداد چشم

من واقعاً ژل ابرو درخشان را ترجیح می دهم (و من دختر نیستم)

ریمل مژه و ابرو

من چند سال است که از ریمل بلند کننده استفاده می کنم و واقعاً آن را دوست دارم ، اما من واقعاً از ریمل بلند کننده خوشم نمی آید. خوشبختانه ، ریمل جدید به تازگی شروع شده است و سرگرم کننده است! می توانید نظر کامل من را اینجا بخوانید.

واقعیت جالب: عشق عاشق نیست

وقتی برای اولین بار از Dew Skin استفاده کردم (مرطوب کننده ما با SPF). من مطمئن نیستم تبلیغات چیست اما برای من بزرگ شد محصول مورد علاقه شما، و من می گویم که من اکنون یک جزیره بیابانی را انتخاب می کنم! من این کار را هر روز انجام می دهم حتی اگر از خانه خارج نشوم.

kath یک شمارنده زیبایی دارد که به ریمل عالی فکر می کند

در مورد Beautycounter به عنوان یک شرکت عمومی چطور؟

من بیش از دو سال در شرکت بودم ، چیزهای بد زیادی نمی گویم. از تجربه من ، ارتباطات ، آموزش ، مشارکت جامعه مشاوران و خدمات به مشتری همه تجربیات خوبی بودند.

و آیا می دانید مردم چگونه دوست دارند بگویند “این شرکت ها شکارچی هستند”؟ من هرگز برای فروش ، خرید یا انجام کاری که نمی خواستم انجام دهم تحت فشار قرار نگرفته ام. من هرگز این را با دوستانم تجربه نکرده ام. فقط FYI!

در اینجا بیشتر در مورد Beautycounter ، بدن B آمده است:

آموزش ، حمایت ، توسعه

آموزش دادن

هرچه بیشتر در مورد Beautycounter و علم پشت محصولات یاد بگیرم بیشتر تعجب می کنم که چرا آنها را سریع امتحان نکردم. (من چندین بار قبل از گفتن بله گفتم!) فلسفه شخصی من در مورد غذا و تغذیه (معروف به FOOD REAL) شبیه استانداردهای Beautycounter و فرایند انتخاب مواد شفاف است.

من در مقطع تغذیه برای تبدیل شدن به یک RD (بله ، این یک قطعه کوچک است!) و اکنون به دیگران کمک می کنم تا در مورد مارک های محصولات تغذیه ای خود بیشتر بیاموزند و محصولاتی را انتخاب کنند که حاوی مواد مضر نیستند. اتحاد!

وقتی صحبت از رفاه ما می شود ، من فکر می کنم ما می توانیم بیش از حد روی آنچه که در بدن خود قرار می دهیم تمرکز کنیم ، و در حالی که من معتقدم هیچ چیز بیشتر از یک رژیم غذایی مغذی و سرشار از رشد محلی ، ارگانیک و پایدار وجود ندارد (+ روش های زندگی سالم) ، آنچه ما روی بدن خود قرار می دهیم نیز مهم است. یکی از مواردی که “انجام آن ضرری ندارد” که باعث می شود در انتخاب هایم احساس خوبی داشته باشم.

هدف Beautycounter آموزش مشتریان در مورد چگونگی و دلیل انتخاب محصولات مراقبت شخصی خود است.

محافظ

Beautycounter نه تنها محصول ایمن تری را برای نمایش ایجاد می کند ، بلکه این محصول دارای هدفی است – هدایت تمام راه ها به منظور تمیز کردن زیبایی. مشاوران مرکز زیبایی از صدای خود در سطح ایالتی و ملی استفاده کرده اند تا از تغییرات قانونی در سطح صنعت حمایت کنند. از سال 2013 ، ما بیش از 135000 ایمیل ارسال کردیم ، بیش از 10 هزار تماس برقرار کردیم و بیش از 1250 جلسه با قانونگذاران برگزار کردیم.

درباره پیروزی وکیل اینجا بیشتر بدانید.

توسعه دهید

Beautycounter پیشرو در زمینه زیبایی خالص است زیرا روند انتخاب اجزا ، منابع و شفافیت آن منحصر به فرد است. Beautycounter بیش از 1800 مورد مشکوک یا مضر را از همه محصولات منع می کند (در حالی که ایالات متحده فقط 30 مورد محدودیت دارد).

بسیاری از محصولات توسط گروه کاری محیط زیست تأیید شده اند – استاندارد طلایی زندگی پاک.

Beautycounter با استخراج مواد از غیر GMO ، منابع پایدار ، عمدتا ارگانیک و بیش از 80 ingredients مواد طبیعی یا گیاهی تولید می شود. علاوه بر این ، محصولات خراشیده ، برش خورده و دقیق آزمایش می شوند ، اما عملکرد آنها مشابه سایر مارک های معتبر است.

گزارش ماموریت اجتماعی Beautycounter 2020 را ملاحظه کنید تا در مورد تلاش ها و حمایت های بلند مدت + اهداف بزرگ ما در آینده بیشتر بدانید!

مجله تحلیل زیبایی

مجلات زیادی وجود دارند که در مورد تلاشها و تلاشهای Beautycounter برای دستیابی به محصولات ایمن در دست همه صحبت می کنند. من چند مورد را در اینجا پیوند دادم:

علاقه دارید بیشتر بدانید؟

به لیست پستی زیبایی VIP من بپیوندید! با ثبت نام ، اولین نفری خواهید بود که از فروش و خدمات رایگان مطلع می شوید ، به پوست و محصولات آرایشی مورد علاقه خود نگاه دقیق تری می اندازید و درباره زیبایی خالص بیشتر می آموزید.