ایران به یکی از قدرتمندترین کشورهای جهان تبدیل شده است / هیچ کشوری مانند ایران قدرت و امنیت ندارد


امام جمعه اهواز گفت: ایران به یکی از قدرتمندترین کشورهای جهان تبدیل شده و از تهدید دشمن هراسی ندارد.

امام جمعه اهواز گفت: ایران به یکی از قدرتمندترین کشورهای جهان تبدیل شده و از تهدید دشمن هراسی ندارد.

به گزارش ایرنا؛ میر احمدرضا حاجتی روز شنبه در جلسه غدیر که با حضور جمعی از مردم شادمان در مسجد جامع این شهر برگزار شد، اظهار داشت: امروز ایران اسلامی استقلال و آزادی پیدا کرده است و هیچ کشوری مانند قدرت و امنیت ندارد. . ایران.

وی درباره توسعه فناوری ایران گفت: توسعه فناوری ایران چهار برابر میانگین جهانی است و وجود بیش از پنج هزار شرکت دانش بنیان گواه پیشرفت علمی ایران است.

امام جماعت موقت اهواز با بیان اقتدار و پیشرفت نظام اسلامی گفت: امروز اقتدار و اقتدار ایران اسلامی به حدی رسیده است که هیچ کشوری حتی آمریکا جرات نمی کند به آن نگاه کند چپ در اسلام. ایران.

عید غدیر از همه فصول مهمتر است

وی با بیان اینکه همه ما باید با الگوبرداری از واقعه غدیرخم برای یک دبیرستان اسلامی تلاش کنیم، افزود: بی شک قدم برداشتن در جهت تبیین و ترویج ارزش ها و معارف دینی اجر و ثواب دارد. جایزه. در نزد خداوند متعال.

وی با بیان اینکه طبق روایات اهل بیت عصمت و طهارت(ع) عید غدیر خم از همه فصول مهمتر است، گفت: احیاء و بزرگداشت غدیر از واجبات در بیشتر است. منبع همه خدمات الهی

امام جماعت موقت اهواز با بیان اینکه با تبلیغ و تبیین غدیرخم به مردم، دین خدا را یاری کرده ایم و نباید از این موضوع سخت غافل شویم، ادامه داد: از عید قربان تا عید غدیر خم و همچنین روز عید غدیر خم. غدیرخم، فعالیت هایی دارد و این سنتی است که باید با شور و شوق آن را جشن گرفت.