اینکه چگونه مانند یک استارت آپ به سودآوری دوباره Orion Health NZ کمک کرددر حالی که تعدادی از کسب‌وکارها در تلاش بودند تا از خود در برابر تغییرات عمیق ناشی از همه‌گیری جهانی محافظت کنند، Orion Health نیوزلند در حال انتشار یک راه‌حل به موقع بود که به پشتیبانی از سیستم‌های بهداشتی تحت فشار کمک می‌کرد.

در مورد چیست

در نتیجه تصمیم دولت ترامپ برای لغو چندین قرارداد اوباماکر، ارائه‌دهنده فناوری اطلاعات سلامت مجبور شد در مارس ۲۰۱۹ از بورس استرالیا و نیوزلند خارج شود و کسب‌وکار خود را بازسازی کند. این شرکت در دولت قبلی اوباما چنین قراردادهایی را با تعدادی از ایالت های آمریکا امضا کرده بود.

ایان مک کری، بنیانگذار و مدیر عامل Orion Health در یک بیانیه رسانه ای گفت: اساساً ما به یک استارت آپ کارآفرینی بازگشته ایم. این شرکت که در ۱۵ کشور جهان فعالیت می کند، از ۱۲۰۰ نفر در چهار سال پیش، به نصف تعداد کارکنان خود را به ۵۶۰ نفر کاهش داده است.

اندرو بوواتر، معاون جهانی امور شرکت ها و بازاریابی Orion Health، برای بازگشت دوباره به مسیر خود گفت: MobiHealth News که آنها عملیات خود را به یک استارتاپ تغییر دادند. آنها بوروکراسی را از بین بردند و به تیم ها استقلال دادند تا نوآور باشند و با سرعت خودشان به مشتریان ارائه کنند.

“ایجاد این تغییرات به این معنی بود که ما آماده بودیم از تغییر جهانی به سمت سلامت جمعیت سرمایه گذاری کنیم. سلامت جمعیت کلید مدیریت سلامت و تندرستی مردم در دنیای چالش برانگیز کووید است. این مراقبت های بهداشتی بیمارستان محور نیست، در عوض، جمعیت بهداشت مراقبت مناسب (اغلب آنلاین)، در مکان مناسب (گاهی اوقات در خانه)، در زمان مناسب (در حالت ایده آل قبل از اینکه واقعاً خوب نباشید) ارائه می دهد.”

قبل از همه‌گیری، این شرکت روی درب دیجیتالی (DFD) کار می‌کرد، یک پلتفرم تبادل اطلاعات سلامت (HIE) که اطلاعات، داده‌ها، راه‌حل‌ها و خدمات جدید و موجود سلامت را در یک مرکز واحد ادغام می‌کند.

چرا مهم است

Orion Health به عنوان بخشی از تلاش‌های خود برای رشد کسب‌وکار خود در این کشور، این «پلت‌فرم HIE اختصاصی و خاص جامعه» را در بخش‌های بهداشت ایالتی و منطقه‌ای در استرالیا ارائه کرده است. مک‌کری گفت که DFD «پرتال بیمار آراسته‌شده نیست».

“برای اولین بار، مردم واقعاً در مراقبت‌های بهداشتی خود شرکت‌کنندگان فعال خواهند بود. آنها دسترسی ساده‌تری به سابقه پزشکی کامل خود از مراقبت‌های اولیه، متخصصان بهداشتی متحد تا مداخلات بیمارستانی خواهند داشت.”

این شرکت ادعا می‌کند که این پلتفرم به کاهش خستگی کارکنان بهداشتی کمک می‌کند و در عین حال بیماران را قادر می‌سازد تا با دسترسی به داده‌های سلامتی خود، کنترل سلامت خود را در دست بگیرند.

او افزود: «اکنون می‌توانیم سیلوهای تکه تکه شده را به هم متصل کنیم و مردم را قادر می‌سازیم تا با اطلاعات بهداشتی تعامل داشته باشند و تصمیمات آگاهانه را به همان روشی که در معاملات مالی، مسافرتی و خرده‌فروشی انجام می‌دهند، اتخاذ کنند.»

پس از متحمل شدن سود زیان ۵۰ میلیون دلار استرالیا (۳۵ میلیون دلار) و ۷۰ میلیون دلار نیوزیلند (۴۵ میلیون دلار) تا پایان فهرست‌های عمومی، این شرکت در پایان مارس سال گذشته دوباره شروع به کار کرد. در حال حاضر، Orion Health با بیمارستان‌های خصوصی کار می‌کند تا استفاده از DFD خود را در بهبود پذیرش بیماران جراحی بررسی کند.

روند بزرگتر

در سپتامبر سال گذشته، Orion Health پروژه ای را برای ارائه یک سیستم اطلاعات بیمارستانی برای مرکز جراحی آینده در سلامتی Kaweka.

همچنین قراردادی با شبکه بهداشت روان پزشکی قانونی عدالت در نیو ساوت ولز برای استقرار پلت فرم مدیریت دارو و مدیریت داروهای الکترونیکی خود در سراسر سیستم سلامت الکترونیکی گروه بسته است.

در کنار بستن این قراردادهای اخیر در نیوزلند و استرالیا، این شرکت در تلاش است تا دو قرارداد بزرگ در آمریکای شمالی و خاورمیانه نیز امضا کند.

در رکورد

از آنجایی که بیمارستان‌ها در طول همه‌گیری مداوم مملو از بیماران می‌شوند، دکتر کریس هابسون، مدیر CMO Orion Health، گفت که ارائه‌دهندگان به دنبال راه‌هایی برای کاهش حجم کار کارکنان بهداشتی و در عین حال کاهش تماس فیزیکی بین افراد در صورت امکان هستند. “همه ما مستحق دسترسی به سیستم هایی هستیم که مراقبت های مناسب، در مکان و زمان مناسب را ارائه می دهند. برای رسیدن به این هدف، ما به علم و فناوری داده برای انجام کارهای سنگین نیاز داریم، نه فقط افراد.”

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر