این اوباش در خیابان ها عدد نیستند/ رهبری نگذاشت نیروهای مسلح برای حفظ امنیت دست به سلاح ببرند – پایگاه خبری مدرس


گزارش کردن پایگاه خبری مدرا;رئیس گروه نمایندگان مقام معظم رهبری در دانشگاه ها گفت: باید خود را برای آزمون بزرگی که معرفی معاونت مدیریت جهانی است آماده کنیم. مسلمانان باید توانایی خود را در اداره جهان نشان دهند و این با آزمایش های بزرگ محقق می شود.

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام مصطفی رستمی ظهر امروز ۱۱ آذرماه در نشست ۵۰۰۰ نفری بسیج دانشجویی که در دانشگاه فردوسی مشهد برگزار شد، اظهار کرد: شرایطی که امروز در آن قرار داریم یکی از اتفاقات بزرگ برای آزمایش مومنان و نوکیشان است. . . . رنج و آزمایش بنای خداوند در مسیر حرکت انسان به سوی کمال است و بارها در مجله بارها فرموده اند که هرگز گمان نکنید که خداوند شما را بدون امتحان به درجه بالا می رساند. هرچه فرد بالاتر باشد و پیشرفت بیشتری داشته باشد، آزمون او پیچیده تر خواهد بود.

وی افزود: ما تمدنی می خواهیم که بر جهان حاکم باشد و باید خود را برای سربازی در رکاب امام عصر(عج) آماده کنیم. ملتی که امتحانات را با سربلندی پشت سر گذاشته باشد، آمادگی و توانایی نظامی خانقاهی را دارد.

رئیس بعثه مقام معظم رهبری در دانشگاه ها با بیان اینکه بسیاری از افراد در آزمون های سراسری امروز مردود شدند، گفت: امام راحل و مقام معظم رهبری بارها فرموده اند که این امت از افراد زمان امیرالمؤمنین علیه السلام است. مننین (ع) و پیامبر (صلی الله علیه و آله) و امام حسین (ع) بلند مرتبه بودند و توانایی و درستکاری بالایی داشتند.

رستمی ادامه داد: امتحان و سختی در این مسیر قطعی است. بسیاری از مردم از قیام امروزی منکر شدند اما گروه های مومن و بسیج در میدان هستند و حتی هجمه های شدید رسانه ها و امواج باعث لغزش آنها نشد که نشان از آمادگی آنها در مرحله و امتحان دارد.

وی اتفاقات اخیر را یکی از پیچیده ترین تحلیل ها دانست و گفت: این یک جنگ روانی است. این مانند محافظت از معبد نیست که بگوییم دشمن در یک طرف است و معبد در طرف دیگر; هر کدام منحصر به فرد است. البته ناگفته نماند که بسیاری شهدای مدافع حرم را در دفاع از دولت های بیگانه مسخره می کردند و برخی ناجوانمردانه فریاد می زدند غزه یا لبنان چه می شود که همان کسانی هستند که سر سفره آل سعود می نشینند و این را ذبح می کنند. ملت قدرتمند مظلوم انتهای عقب

رئیس مرکز نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها افزود: دلیل پیچیدگی امتحانات امروز این است که دشمن تمام امکانات را برای تغییر ایمان و علم شما در اختیار دارد تا شما را مجازات کند. رسانه ها، فضای مجازی، ماهواره، سیاستمداران، هنرمندان، فوتبالیست ها و… از ابزارهایی هستند که در خدمت دشمن هستند. هر چیزی که چنین پتانسیلی در دنیای مادی غرب دارد، متحد می شود تا به کشور و رهبر ما حمله کند، اما با وجود این صف بندی ها، می توانید وضعیت میدان را ببینید.

رستمی با بیان اینکه نظام اسلامی در اوج اقتدار است، گفت: مقام معظم رهبری نگذاشتند نیروهای مسلح برای حفظ امنیت دست به اسلحه بزنند اما این موضوع باید به وضوح حل شود و اگر شاهد شهادت مردم باشیم. . باید در جامعه امروز احیا شود.

وی اتفاقات اخیر در کشور را تحرکات جنایتکاران و اوباش در خیابان ها خواند و گفت: این جریان نه تنها برای جمهوری اسلامی مهم است، بلکه جمع آوری آن برای نظام ما مفید نیست. پلیس برای مقابله با مجرمان از اسلحه پینت بال استفاده می کند زیرا این باندهای خیابانی عدد نیستند. کانون اصلی جهان انقلاب قریب الوقوع و جمهوری اسلامی است.

رئیس بعثه مقام معظم رهبری در دانشگاه ها بحث معترضان و اغتشاشات را جدا کرد و ادامه داد: اکنون موشک ها و پهپادهای شما قلب دشمن را به لرزه درآورده است. موضوع معترضان باید روشن شود زیرا بسیاری از آنها تحت تاثیر هجمه های فرهنگی و روانی دشمن هستند و باید اطلاع رسانی شود. کسانی که در اغتشاشات و رفتارهای غیرقانونی شرکت می کنند مشکل جمهوری اسلامی نیستند، بلکه مبارزه در عرصه بین المللی مهم است.

رستمی تاکید کرد: نیروهای اسلام و ولی فقیه اکنون در یمن، سعودی ها را زدند. آنها اسرائیل را در لبنان تحقیر کردند. در عراق همه نقشه ها را نابود کردند و در سوریه دولت های بزرگ را هل دادند.

آمریکا جرات ندارد بدون اجازه جمهوری اسلامی وارد آن منطقه شود

وی افزود: سربازان انقلاب اسلامی به همه دنیا افتخار می کنند و آمریکا هرجا وارد شد ذلیل است. به عنوان مثال، آمریکایی ها در افغانستان پس از ۲۰ سال جنگ با طالبان، سلاح های خود را به زمین انداخته و فرار کردند. این همان آمریکای واقعی است که اکنون می لرزد زیرا جرات ندارد بدون اجازه جمهوری اسلامی وارد آن منطقه شود. امروز ناآرامی های کشور آخرین نفس نظام علیه انقلاب اسلامی است.

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها با تاکید بر اینکه امروز دشمن نگران پهپادهای ما در اوکراین است، گفت: ما عزادار شهدا هستیم اما افسرده نیستیم و به آینده امیدواریم. این سازمان ها، قاچاق اسلحه به کشور، ایجاد ناامنی و کشتار، آخرین بخش رژیم هستند. دشمن نگران پهپادهای ما در اوکراین و موشک های جدیدی است که سلاح رهگیر ندارند. آنها نگران ماهواره های قاره ای هستند که جمهوری اسلامی اگر بخواهد به آنها می رسد. دعوای امروز جمهوری اسلامی، دعوای خیابانی با جوانان فریب خورده نیست، بلکه مبارزه با کل نظام حکومتی است.

رستمی گفت: امروز غمگینیم اما اهداف بلندی داریم. این ملت سزاوار است که برای ظهور امام زمان (عج) آماده شود و برای آن روز آماده می شود. این ملت شهیدپرور می خواهد پرچم لا اله الا الله را در تمام نقاط مهم جهان به اهتزاز درآورد.

وی در گفتگو با دانش آموزان بسیجی تاکید کرد: یکی از اهداف شما افزایش تعداد بسیجیان است، زیرا همه کسانی که از تهاجم روانی دشمن آسیب دیدند، ذهنشان گیج شده و گاه برخی به سختی دیده می شوند. بسیج باید دست همه را بگیرد. علت ناراحتی ما فریب فرزندانمان است.

رئیس بعثه مقام معظم رهبری در دانشگاه ها بسیج را میوه خوب درخت نیکو دانست و گفت: شهید رضازاده و زینال زاده زمان جنگ را درک نکردند و شاید برای دفاع از معبد بلوغ کافی نداشتند اما راهی را انتخاب کردند که به شهادت منتهی شد.

رستمی گفت: امروز جمهوری اسلامی حرم است و حسین و دانیال حافظ معبد بودند. هر جوانی که در کشور زندگی می کند باید راهنمای آنها باشد و این برنامه بزرگ آینده بسیج است.

وی خاطرنشان کرد: آینده متعلق به حزب الله، جبهه مقاومت و یاران امام زمان (عج) است و شما وفاداری و استواری خود را در الگوی امام زمان (عج) نشان داده اید و آینده را رقم زده و برای آن آماده خواهید کرد. برای حماسه های بزرگتر آماده شوید.