5
شهریور

این دستور العمل آووکادو گازپاچو فواید شگفت انگیزی برای پوست شما دارد


این دستور العمل خوشمزه و آسان برای آووکادو گازپاچو توسط سرآشپز معروف Mychael Chang است. بهتر است ، این ترکیب مزایای قابل توجهی برای پوست و سلامت بیشتر شما به همراه دارد.

گازپاچوهای سنتی گوجه فرنگی همیشه یک غذای سرد و سالم هستند ، اما سوپ سرد تنها گوجه فرنگی نیست.

مواد لازم: سوپ گازپاچو که از ترکیب آووکادو و کشمش سبز استفاده می کند. نتیجه؟ یک سوپ سرد بسیار خوشمزه که به شما کمک می کند تا بر گرما غلبه کنید و از غذای ایمن خود لذت ببرید. به عنوان یک امتیاز ، این گیاه گیاهی ، پر از مواد مغذی و برای پوست شما بسیار مفید است.

از آنجا که این یک محرک عمومی است ، پیشنهاد می کنیم با پیوستن به دوستان خود در آخر هفته آینده آنها را تحت تأثیر قرار دهید. اگر به دنبال یک غذای سبک در یک شب گرم هستید ، می توانید به این دستور العمل آسان گازپاچو مراجعه کنید.

نکات برجسته در آن

مایکل توضیح می دهد: “این آووکادو و گریپ فروت سبز انتخاب خوبی نسبت به گازپاچوی سنتی است که بر اساس گوجه فرنگی و فلفل تهیه شده است.” “اگر سعی می کنید شب ها از سبزیجات اجتناب کنید ، این یک گازپاچوی خوشمزه و خاص است.”

در غیر این صورت یک عنصر شگفت انگیز از انگور سبز برای کمی شیرینی و همچنین سیر و پیاز شیرین برای نیش پشه به ارمغان می آورد. سرانجام سرکه سفید و نعناع همه چیز را روشن می کند.

در مورد مزایای تغذیه ای ، این دستور العمل آسان گازپاچو شامل موارد زیر است:

در اینجا نگاهی دقیق تر به برخی از مزایای مواد ستاره ای موجود در آن می اندازیم.

زنی پوست آووکادو را از پوست جدا می کند تا به روش پخت آن بپزد

مه

آووکادو سرشار از چربی های سالم و آنتی اکسیدان ها از جمله ویتامین C است. این دو ویتامین نه تنها برای سلامتی شما بلکه برای پوست شما نیز مفید هستند.

در مطالعه ای در سال 2010 ، زنان ژاپنی که میزان مصرف دو نوع مواد مغذی خود را افزایش دادند ، افزایش رنگ پوست را تجربه کردند. به طور کلی خوردن محصولات سبزتر باعث ایجاد چین و چروک کمتر می شود.

تحقیقات دیگر نشان می دهد که اسیدهای چرب پلی هیدروکسیله (PFA) که از آووکادو استخراج شده است می تواند آسیب UV را به میزان قابل توجهی کاهش دهد. آسیب ناشی از نور خورشید با انواع نگرانی های پوستی همراه است ، از جمله چین و چروک ، خطوط ریز و هایپرپیگمانتاسیون.

این ویژگی آووکادو را به یک افزودنی ارزشمند برای برنامه خوردن ضدآفتاب شما تبدیل می کند.

انگور

انگور سبز نیز نقش مهمی در این رزین گازپاچو دارد.

انگور دارای اشکال مغذی بسیاری است – اما مسلما مهمترین آن کبد غنی از آنتی اکسیدان است. (اگر شنیده اید که شراب سالم است ، می توانید این اطمینان را ایجاد کنید. البته ، نوشیدن الکل در حد اعتدال هنوز هم مهم است.)

همانطور که در بالا ذکر شد ، آنتی اکسیدان ها به مبارزه با رادیکال های آزاد کمک می کنند ، بسیاری از آنها به استرس اکسیداتیو در قالب آسیب پوست و آسیب پوست کمک می کنند.

انگور بیشترین غنی از رزوراترول است ، نوعی آنتی اکسیدان در گروه پلی فنول. مزایای پوستی رزوراترول شامل توانایی بدن در موارد زیر است:

  • به تحریک تولید کلاژن کمک می کند
  • دارای خواص آنتی اکسیدانی + ضد باکتریایی است

توجه: پوست و دانه های انگور دارای بالاترین میزان آنتی اکسیدان است ، بنابراین خوردن آنها (یا مخلوط کردن آنها) را فراموش نکنید.

خیارها

خیار یکی دیگر از اجزای مهم این سوپ گازپاچو آووکادو است. آنها حاوی 95 درصد آب هستند ، بنابراین آنها را برای دستور العمل های آسان برای مرطوب کردن پوست و بدن طبیعی می کند.

خیار همچنین دارای خواص آنتی اکسیدانی است. و شبیه به آووکادو ، به دلیل تابش بیش از حد نور خورشید ، اثر آرام بخشی را ایجاد می کنند و منبع تحریک پوست هستند.