22
مهر

بازگشت گردشگران خارجی در بالی استقبال می شود زیرا موارد COVID کاهش می یابددنپاسار ، اندونزی (AP) – جزیره بالی اندونزی بیش از یک سال است که از مسافران بین المللی در مغازه ها و سواحل سفید خود استقبال می کند. و محدودیت افکار عمومی

رئیس جمهور جوکو ویدودو گفت نرخ بالای واکسن ها در بالی و کاهش COVID-19 در این کشور نیز کاهش یافته است. اندونزی پس از گزارش 56000 مورد روزانه در ماه ژوئیه ، حدود 1000 مورد روزانه در هفته گذشته داشت.

فرودگاه بین المللی نگوره رای بالی از 19 کشور دیگر که شرایط لازم را از سوی سازمان بهداشت جهانی مانند نظارت بر موارد COVID-19 ، و لوحت بینسار پندجیتان ، وزیر دولت که در جوآ و بالی رهبری پاسخگویی به COVID-19 را بر عهده دارد ، برآورده کرده است. ، او گفت. در بیانیه ای چهارشنبه گذشته

وی گفت مسافران همه پروازهای بین المللی باید مدرکی مبنی بر واکسیناسیون دوبار داشته باشند و ثابت کنند که هنگام ورود به بالی ویروس کرونا بد بوده و در هتل قرنطینه 5 روزه شده اند. یک مهمان ویژه. آنها همچنین باید قوانین سختگیرانه ای را در هتل ها ، رستوران ها و ساحل رعایت کنند.

پانجایتان گفت: “ما باید این کار را با دقت انجام دهیم زیرا باید هوشیار بمانیم.”

گردشگری منبع اصلی درآمد در “جزیره خدا” است که بیش از 4 میلیون نفر جمعیت دارد ، که بیشتر هندوها در کشور مجمع الجزایر مسلمان هستند. منطقه گردشگری بالی بیست سال پیش به دلیل ترس بازدیدکنندگان از حملات وحشتناک تروریست های خارجی نابود شد ، اما این جزیره برای تسخیر این تصویر تلاش کرده است.

سالانه بیش از 6 میلیون خارجی قبل از طاعون به بالی می آیند.

ورود گردشگران خارجی به 6 برابر از 6.2 میلیون نفر در سال 2019 به 1 میلیون نفر در سال 2020 کاهش یافته است ، در حالی که 92000 نفر که در گردشگری کار می کنند شغل خود را از دست داده اند و نرخ هتل نیز کاهش یافته است. محل اقامت از نوع مهمان در بالی کمتر از 20 درصد است. آمار اندونزی نشان می دهد که اقتصاد جزیره در سال گذشته 9.31 درصد رشد داشته است.

پس از بسته شدن جزیره به روی همه بازدیدکنندگان در شروع همه گیری ، بالی در اواسط سال گذشته به سایر مردم اندونزی رفت. این به محصولات طبیعی این جزیره در سه ماهه دوم امسال 2.83 درصد رشد کرد و پنج مسابقه متوالی را به پایان رساند.

صعود ماه ژوئیه ، که توسط نوع دلتا انجام شد ، سواحل و خیابان های شلوغ را کاملاً از بین برد. مقامات اعتراضات عمومی را محدود کردند ، فرودگاه را بستند و همه مغازه ها ، بارها ، رستوران های مسکونی ، جاذبه های گردشگری و بسیاری از مکان های دیگر در جزیره را بستند. در آگوست برای بازدیدکنندگان باز شد.

سانگ پوتو ویباوا ، مدیر کل هتل تندجونگ ساری در بالی ، گفت که تنها دو اتاق از 40 اتاق مورد احترام متوسطی قرار دارد و وی امیدوار است که افتتاحیه به مردم کمک کند تا به حالت عادی برسند.

او گفت: “ما مدتها منتظر این لحظه بودیم.” “این اپیدمی اقتصاد محلی را ویران کرده است … ما بسیار خوشحالیم که با پیروی از سیستم بهداشتی از بازدیدکنندگان خارجی استقبال می کنیم.”

ویدودو گفت که تصمیم برای افتتاح بالی بر اساس بالاترین میزان واکسیناسیون و همچنین ایجاد اقتصاد آن است. وی گفت که بیش از 80 درصد از جمعیت بالی به طور کامل واکسینه شده اند.

ویدودو روز شنبه در اینستاگرام رسمی خود نوشت: “بر اساس این وضعیت ، من امیدوارم و تصمیم داریم پروازهای بین المللی خود را به بالی باز کنیم.”

به طور کلی ، 59.4 میلیون نفر از 270 میلیون اندونزیایی کاملاً واکسینه شده اند و 43.2 میلیون نفر تا حدی واکسینه شده اند. این بیماری بیش از 4.2 میلیون مورد اندونزیایی و 142 هزار و 811 مورد مرگ ناشی از COVID-19 را تأیید کرد ، بیشترین تعداد در جنوب شرقی آسیا.

گردشگران از 19 کشور جهان می توانند از استانهای بالی و ریاو دیدن کنند – عربستان ، امارات متحده عربی ، نیوزلند ، کویت ، بحرین ، قطر ، چین ، هند ، ژاپن ، کره جنوبی ، لیختن اشتاین ، ایتالیا ، فرانسه ، پرتغال ، اسپانیا ، سوئد ، لهستان ، مجارستان و نروژ.

____

نینیک کارمینی و ادنا تاریگان نویسندگان آسوشیتدپرس از جاکارتای اندونزی در تهیه این گزارش مشارکت کردند.