بازی های پایانی «دو رقیب» پرسپولیس برای قرمزها مشخص شدباشگاه پرسپولیس یکی از اولین تیم های لیگ برتر فوتبال ایران است که به زودی پنجره نقل و انتقالات تابستانی خود را آغاز می کند.

این تیم پس از جذب علیرضا بیرانوند و مرتضی پورعلی گنجی به سراغ دانیال اسماعیلی فر رفت و سال گذشته موفق شد بازیکن سپاهان اصفهان را جذب کند.

رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس همچنان به جذب بازیکن در این باشگاه ادامه می دهد که پس از مصاحبه با یحیی گل محمدی درباره فعالیت سایر بازیکنان فعلی نیز شفاف سازی کرد.

اگرچه مسئولان باشگاه پرسپولیس به تازگی اعلام کرده اند که لیست جدایی این باشگاه هنوز نهایی نشده است، اما موارد زیر نشان می دهد که رامین رضاییان از این باشگاه جدا شده و دیگر نخواهد بود – آنها در لیست آینده جایی دارند.

همچنین حامد لک دروازه بان پرسپولیس با وجود جذب علیرضا بیرانوند همچنان در ترکیب حضور دارد. او یک فصل دیگر با سرخپوشان قرارداد دارد و در صورت تمایل می تواند از این تیم جدا شود و در غیر این صورت فصل بعد در این تیم می ماند.

پرسپولیس تا روز چهارشنبه مرتضی پورعلی گنجی (مدافع میانی)، علیرضا بیرانوند (گلزن) و دانیال اسماعیل فر (راست) را به صورت رسمی به خدمت گرفت و مذاکرات برای جذب بازیکنان جدید ادامه دارد.