باشگاه استقلال زمان اطلاع رسانی به سرمربی را اعلام کرد


مدیرعامل باشگاه استقلال تایید کرد که برای انتخاب سرمربی جدید آبی ها و بستن تیمی قدرتمند برای فصل آینده دقت خواهند کرد.

مدیرعامل باشگاه استقلال تایید کرد که برای انتخاب سرمربی جدید آبی ها و بستن تیمی قدرتمند برای فصل آینده دقت خواهند کرد.

به گزارش تسنیم، مصطفی آجورلو، مدیرعامل باشگاه استقلال در گفتگو با رسانه های رسمی درباره آخرین اتفاقات و نحوه انتخاب سرمربی جدید استقلال اظهار داشت: از غیرت هواداران این قشر تشکر می کنم. در طول سال نشان داده‌ام که علاقه‌ای به بحث و اظهار نظر درباره موضوعات مختلف ندارم و سکوت چند روز گذشته‌ام، تصمیم‌های خوب و بدون حاشیه بوده است.

وی درباره روند انتصاب سرمربی جدید استقلال تصریح کرد: هدف ما استفاده از انتخاب مناسب و با کیفیت و با پتانسیل بالا است که طبیعتا پیچیده و پیچیده است. پس از پایان فصل و حضور آقای مجیدی در تیم اماراتی با مربیان داخلی و خارجی صحبت هایی صورت گرفت. مذاکرات در مکانی آرام، دور، در مکانی منطقی و با تاکید بر حفظ ثبات و آرامش استقلال انجام شد، اما در نهایت این مذاکرات هنوز به توافق نرسیده است. تیم استقلال در بحث انتخاب سرمربی کاملا پایبند اصول حرفه ای است.

مدیرعامل باشگاه استقلال ادامه داد: با توجه به شرایط فعلی، باشگاه استقلال پیگیر مذاکره و سایر گزینه ها خواهد بود و در این صورت بدون در نظر گرفتن منافع گروه، سعی می کنیم مربی جدیدی از نظر فلسفه، مسیر شغلی پیدا کنیم. و نزدیک شدن.” چشم انداز تیم را به گونه ای انتخاب کنیم که استقلال قهرمان فصلی با بازیکنان توانمند و بااستعداد خود همانطور که از هوادارانش انتظار می رود با وقار به میدان برود. پس انشالله هفته آینده انتخاب مورد نظر انجام خواهد شد.

مدیرعامل باشگاه استقلال در پایان گفت: در عرصه حمل و نقل نیز مانند گذشته با دقت و هدفمند و بدون هیاهو به وظایف خود عمل خواهیم کرد. به هواداران این اطمینان را می دهم که مانند فصل گذشته در انتخاب مربی و ساختن تیمی قدرتمند برای فصل آینده نیز با دقت و کوشا عمل خواهیم کرد و دلیلی برای نگرانی در این مورد وجود ندارد. دوستان عزیز بلافاصله پس از انتصاب سرمربی خبرهای خوبی در این باره خواهید شنید.