باور غلط رایج و درمان اختلال نعوظ – وبلاگ Credihealth


اختلال نعوظ برای بسیاری از مردان یک موضوع حساس است. هیچ مردی دوست ندارد فکر کند یا اعتراف کند که در آن زمینه در حال مبارزه است و بنابراین راه حل هایی را از هر منبعی غیر از مراجعه به پزشک یا متخصص پزشکی متخصص جستجو می کند. با چنین دسترسی آسان به انبوهی از اطلاعات موجود در اینترنت، بسیاری از مردان ترجیح می دهند به جای آن راه حلی برای مشکل خود پیدا کنند.

در حالی که مطمئناً اطلاعات خوبی در وب وجود دارد، اطلاعات نادرست زیادی نیز وجود دارد. در این مقاله، ما نگاهی به برخی از افسانه‌ها و باورهای غلط رایج در مورد علت و درمان اختلال نعوظ و اینکه چرا کمک حرفه‌ای برای مؤثر بودن آن اهمیت دارد، خواهیم داشت. درمان اختلال نعوظ.

اگر پیر هستید یاد بگیرید که با ED زندگی کنید

بله، این مشکل در مردان مسن‌تر شایع‌تر است، اما این به این معنا نیست که اگر میانسال یا سالخورده هستید باید با ED زندگی کنید. اگر با مشکلات نعوظ دست و پنجه نرم می کنید، لازم نیست که پایان یک زندگی جنسی فعال برای شما و همسرتان باشد.

در حالی که گاهی اوقات ممکن است برای دستیابی به نتایج مورد نظر محرک بیشتری لازم باشد، بسیاری از سالمندان از یک زندگی عاشقانه خوب و مداوم لذت می برند. اگر مشکل دارید، با خودتان صحبت کنید متخصصان اورولوژی یا سایر متخصصان پزشکی در مورد راه حل های ممکن.

مردان جوان هرگز از ED رنج نمی برند

این هم یک مغالطه است، دیگری اسطوره ED. در حالی که اختلال نعوظ در مردان جوان‌تر شایع نیست، اما همچنان اتفاق می‌افتد. و بیشتر از بچه های جوانتر اعتراف می کنند.

پوشیدن لباس زیر گشاد به جلوگیری از ED کمک می کند

پوشیدن مداوم لباس زیر تنگ اغلب با ایجاد ناباروری در مردان به دلیل افزایش دمای بیضه ها همراه است. با این حال، هیچ تحقیق پزشکی وجود ندارد که ادعا کند لباس زیر تنگ منجر به اختلال نعوظ می شود. بنابراین، پیروی از توصیه هایی برای پوشیدن لباس زیر گشاد برای حل این مشکل، احتمالاً تأثیر قابل توجهی نخواهد داشت.

روابط ضعیف باعث مشکلات نعوظ می شود

این یک احتمال است، اما علت معمول ED بیشتر فیزیولوژیکی است تا روانی، اگرچه مغز مطمئناً می تواند تأثیر بگذارد اگر اوضاع در زندگی یا در روابط شخصی شما خوب پیش نرود. اگر از ED رنج می برید، به احتمال زیاد این مشکل جسمی است تا ذهنی. با این حال، مردانی که از ED رنج می برند، می توانند با نگرانی مداوم در مورد آن، این مشکل را تشدید کنند.

داروهای خوراکی مانند ویاگرا تنها درمان برای ED هستند

داروهای خوراکی نقش کلیدی در درمان برخی از موارد ED دارند، اما دور از دسترس بودن تنها راه حل قابل قبول و موثر هستند. ابتدا باید شرایط فیزیکی زمینه‌ای که باعث ED می‌شوند، همراه با سبک زندگی بیمار، مانند عادات خوردن و آشامیدن، سیگار کشیدن زیاد، مصرف الکل و غیره بررسی شود.

داروهای خوراکی مشکل ED هر مردی را حل نمی‌کنند، بنابراین تعیین علل احتمالی زمینه‌ای و اصلاح آن مشکلات حیاتی است.

مردان مبتلا به ED هیچ میل جنسی ندارند

این هم افسانه دیگری است که باید در رختخواب گذاشته شود. یک مرد ممکن است هورمون‌های جنسی در بدنش بیداد کند و به دلیل سایر مشکلات زمینه‌ای همچنان برای به دست آوردن یا حفظ نعوظ تلاش کند. ED در بسیاری از موارد ارتباط مستقیمی با کمبود میل جنسی ندارد. اگر مردی از ED رنج می برد، ممکن است از ترس اینکه نتواند انجام دهد، از داشتن روابط جنسی اجتناب کند، نه به این دلیل که تمایلی ندارد.

برای ED از یک اورولوژیست کمک بگیرید

در صورتی که از اختلال نعوظ رنج می برید، متخصص اورولوژی پزشک انتخابی است. اورولوژیست ها در این زمینه متخصص هستند و می توانند به منبع علت ED کمک کنند و راه حل هایی ارائه دهند تا بتوانید بار دیگر بهترین عملکرد خود را داشته باشید.

وقتی اطلاعات را به صورت آنلاین می خوانید، جدا کردن واقعیت از افسانه دشوار است، پس چرا مشکل را به دست حدس و گمان بسپارید؟ با یک متخصص صحبت کنید و آن را مرتب کنید. خوشبختانه مردان در این شرایط می توانند از آسایش خانه خود کمک بگیرند. کلینیک های آنلاین سلامت مردان مانند Male Excel دارای پزشکان دارای مجوز هستند که درمان شما را شخصی سازی می کنند تا بهترین نتایج را به شما ارائه دهند.

ساده ترین راه برای پیدا کردن یک متخصص اورولوژی در منطقه محلی شما این است که مکان خود را به صورت آنلاین جستجو کنید. برخی از نمونه ها ممکن است:

  • درمان اختلال عملکرد جنسی سیدنی
  • اورولوژیست بریزبن
  • اورولوژیست نزدیک من
  • و غیره…

بیش از این ED را تحمل نکنید. امروز برای حل این مشکل به دنبال کمک پزشکی حرفه ای باشید.

سلب مسئولیت: اظهارات، نظرات و داده‌های موجود در این نشریه‌ها متعلق به نویسندگان و مشارکت‌کنندگان فردی است و نه از Credihealth و سردبیر(ها).

با ۹۹۴-۹۹۴-۸۰۱۰ +۹۱ تماس بگیرید و با کارشناسان پزشکی Credihealth صحبت کنید. رایگان. در انتخاب پزشک متخصص و کلینیک مناسب، مقایسه هزینه درمان از مراکز مختلف و بروز رسانی به موقع پزشکی کمک بگیرید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر