22
مهر

بحران مراقبت: مراقبین بدون حقوق ، کمبودهای کارکنان را پر می کنند(نیوز نیوز در حال حاضر) – طبق یک مطالعه جدید ، زنان مجبور شده اند شغل و زندگی شخصی خود را برای مراقبت از خانواده های خود در طول بیماری همه گیر فدا کنند.

بر اساس مطالعه جدید انجمن بازنشستگان آمریکایی ، از هر چهار زن بالای 40 سال یک نفر مراقبت بدون دستمزد بزرگسال ، کودک یا نوه خود را گزارش می کند.

کلی بوک پیش از مواقع می داند که وقتی به کار خود افتخار می کند و از دخترش مراقبت می کند.

بوک می گوید: “داشتن او در خانه سخت است. او عادت کرده است که بیرون برود و اجتماع انجام دهد و فعال باشد و نمی تواند همانطور که مدرسه به او می دهد ، آن را انجام دهد.” “ما نگران هستیم که به نظر نمی رسد پایان پایانی داشته باشد.”

دختر 21 ساله بوک معلول است. قبل از طاعون ، او هفته ای چند بار به مدرسه می رفت. وقتی قفل ها آمدند ، بوک و همسرش که هر دو کار می کنند ، مجبور بودند از تمام دختر خود مراقبت کنند.

“وقتی طاعون شروع شد ، او بلافاصله به خانه رفت. من در مدرسه کار می کنم. بنابراین ما نیز کمی بسته بودیم ، اما ، پنج روز در هفته سریع برگشتیم. بنابراین من فقط چند ساعت می توانم انجام دهم ،” “هی بوک به “شوهر من در خانه کار می کند ، بنابراین او می تواند کارهای زیادی را برای من انجام دهد. اما این بسیار دشوار بود. من اولین مراقب او بودم.”

بوک با آدرین بنکرت از NewsNation صحبت کرد و درباره مشکلات مدیریت کار و مراقبت از دخترش صحبت کرد. می توانید مصاحبه کامل “صبح در آمریکا” را در پخش کننده بالا مشاهده کنید.

بوک دخترش را در لیست انتظار یک مدرسه جدید قرار داد. تا کنون ، این روند ماه ها به طول انجامیده است زیرا کارکنان کافی در مدرسه کار نمی کنند.

این در حالی است که کمبود نیروی کار با بازنشستگی آمریکایی ها وجود دارد. وزارت کار اوایل هفته جاری اعلام کرد که 4.3 میلیون نفر در آگوست شغل خود را ترک کرده اند که بالاترین رقم ثبت شده از دسامبر 2000 است.

بوک گفت که کمبود کارکنان شاهد مستقیم کار خود در پیش دبستانی است.

بوک گفت: “ما بچه های زیادی نداریم ، اما پرسنلی بسیار کوتاه مدت داریم.” “یک پزشک مجبور شد برای پوشش به اتاق بیاید و مدیریت به کمک او آمد. بنابراین این کار آسانی نبود.”

“ساعت شلوغی” را امشب ساعت 6 / 5c در NewsNation تماشا کنید.

بوک می گوید با وجود استرس مراقب بودن و کار کردن ، او امیدوار است.

بوک با گریه گفت: “وقتی در خانه در مورد آن صحبت می کنم همیشه احساساتی هستم.” “من یک فرد طبیعی منتظر هستم و نه یک فرد بد. بنابراین فکر می کنم به زودی به جلو می رود و او جایی در آنجا خواهد داشت و می تواند راه رفتن را شروع کند.”

می توانید مطالعه کامل AARP را در زیر بخوانید:

آخرین خبرها

  • بحران مراقبت: مراقبین بدون حقوق ، کمبودهای کارکنان را پر می کنند
  • خواهر شیکاگو در حالی که از دیگران الهام می گیرد ، به عنوان بازیکن تیم دبیرستان تاریخ می نویسد
  • کاخ سفید از ایالت خواست تا واکسیناسیون کودکان 5 تا 11 سال را آماده کند
  • “بدترین اولین قرار”: داستان تکان دهنده زن Taco Bell خودروهای زنان را مجبور می کند تا تجربه مشابهی را درخواست کنند
  • این قهرمان 13 ساله چهار خواهر و برادر کوچکتر را از آتش سوزی در ویسکانسین نجات داد