برانکو به حصار نهایی برخورد کرد. باید از پرسپولیس شکایت کنم/ من هم می گویم اسکوچیچ از کی روش بهتر است/ دراگان هر کاری بخواهد انجام می دهم!


برانکو ایوانکوویچ در گفت و گو با خبروشی درباره اتفاقات سازمانی و خارج از تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: من از اتفاقات فدراسیون فوتبال ایران بسیار متعجب هستم و نمی دانم آن حرف ها چیست که باید از آنها استفاده کنم. ! ظاهراً هیئت مدیره یا سایر افسران نمی دانند چه می کنند. این تصمیمات کاملا غیرحرفه ای و از سوی فدراسیون ایران سوال برانگیز است.

وی افزود: نمی دانم چه چیزی باعث چنین تصمیماتی می شود؟ اما گویا برای برهم زدن آرامش تیم ملی نمایشی می خواستند و هدف زیر سوال بردن شخصیت سرمربی تیم ملی بود و موفق هم شدند. این سیستم آنقدر در دنیا منحصر به فرد است که شروع به شایعه سازی می کنند و آن را عملی می کنند. اما با بدتر شدن اوضاع، عقب نشینی کردند. این خبر نشان داد که برخی افراد به سطح اشتباهی رسیده اند.

برانکو همچنین خاطرنشان کرد: من هم می گویم اسکوچیچ بهتر از کی روش است و عملکرد دو مربی مشخص است که چرا از سرمربی فعلی تیم ملی ایران حمایت می کنم. دراگان تیم ملی ایران را زیر صفر برد، تیمی که واقعا همه از آن ناامید شده بودند و تصور می کردند ایران حذف خواهد شد. به همین دلیل منتظر شکست اسکوچیچ در کاسه و سطل شکستن این مربی بودند. اما مسلط و با بهترین نتیجه کار را تمام کرد و با ایران به جام جهانی صعود کرد.

برانکو به حصار نهایی برخورد کرد.  باید از پرسپولیس شکایت کنم/ من هم می گویم اسکوچیچ از کی روش بهتر است/ دراگان هر کاری بخواهد انجام می دهم!

سرمربی فعلی تیم ملی عمان ادامه داد: فوتبال ایران برای حفظ عزت فوتبال ایران و داشتن آرامش به فردی مانند دادکان نیاز دارد.

سرمربی سابق تیم ملی کشورمان و پرسپولیس درباره بدهی مالیاتی ۵ ساله خود گفت: ۱۲ میلیارد بدهی مالیاتی دارم اما چند سالی است که فقط قول می دهند بدهی این مبلغ پرداخت شود. این پول را تیم پرسپولیس باید پرداخت کند و دلیل نبود این موضوع را نمی دانم. اما اگر پرسپولیسی ها بخواهند دوباره قول بدهند به مراجع قضایی شکایت خواهم کرد تا کار مشخص شود. صبر من محدود است و تیم نباید از رفتار من سوء استفاده کند.

برانکو در پایان گفت: یک قانون نانوشته وجود دارد که هر مربی که موفق می شود تیمی را به جام جهانی برساند باید در جام جهانی نیمکت نشین باشد، اسکوچیچ مربی خوبی است و مطمئن هستم که کارش را انجام خواهد داد. . خوب.” او جدا از تیم ملی این کار را انجام می دهد اما اگر کمک بخواهد با کمال میل این کار را برایش انجام می دهم.