برنامه رژیم غذایی Sankom Swiss چگونه کار می کند

برنامه رژیم غذایی Sankom Swiss یک سیستم کاهش وزن طبیعی است که بر پایه فیبرهای رژیمی ارتقا دهنده سلامت است. طی سالیان متمادی توسط تیمی از پزشکان و دانشمندان توسعه یافته است. با توجه به جایزه طلایی بهترین محصول رژیمی در اکسپو ۲۰۱۰ بزرگترین نمایشگاه جهان برای محصولات طبیعی و ارگانیک، با توصیه مستقل بالا همراه است، اما چگونه کار می کند؟

اساساً برنامه رژیم غذایی Sankom Swiss از جویدن فیبر رژیمی که می خورید همراه با یک لیوان آب چهار بار در روز قبل از غذا استفاده می کند. هر جویدن فقط ۱۵ کالری دارد اما در معده گسترش می یابد و احساس گرسنگی را سرکوب می کند و بنابراین وقتی وعده غذایی خود را می خورید کمتر می خورید. غذای کمتر معادل کالری کمتر است. این احتمال وجود دارد که اگر اضافه وزن دارید، کالری زیادی مصرف می کنید، به عنوان مثال، اگر بیش از ۵۰۰ کالری در روز مصرف می کنید، یعنی ۳۵۰۰ کالری در هفته. متوسط ​​وعده غذایی شما حدود ۵۰۰ کالری است، اگر نیمی از آن را بخورید زیرا احساس سیری می کنید، حدود ۲۵۰ کالری در شما ذخیره می شود که معادل ۱۰۰۰ کالری در چهار وعده غذایی است. بنابراین اکنون ۷۰۰۰ کالری از غذای دریافتی خود کم می کنید.

مشکل بزرگ بسیاری از رژیم ها این است که آنها در واقع باعث می شوند که شما احساس گرسنگی کنید و از اولین بسته شکلات یا بسته چیپسی که در مسیر شما قرار می گیرد احساس گرسنگی کنید. مزیت بزرگ این یکی این است که با وجود اینکه کمتر غذا می خورید احساس گرسنگی نمی کنید.

در نهایت موفقیت هر برنامه غذایی تا حد زیادی به توانایی فرد برای حفظ آن در زمانی که شور و شوق اولیه ناگزیر شروع به کاهش می کند، بستگی دارد. تلاش بسیار کمی در برنامه رژیم غذایی Sankom Swiss وجود دارد. جویدن و آب همین است!

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر