بریتانیا Inflow را با حمایت ۲ میلیون یورویی برای برنامه ADHD راه اندازی کردبر اساس گزارش ها، ۲ میلیون یورو بودجه اولیه توسط Medtech Startup Inflow برای برنامه علمی جدید خود برای بیماران ADHD جمع آوری شده است. استارت آپ ها در اتحادیه اروپا.

در میان سرمایه گذاران Hoxton Ventures و Route 66 Ventures به همراه فرشته سرمایه گذار Quit Genius هستند.

چرا مهم است

Levi Epstein و Seb Isaacs، بنیانگذاران لندنی، با راه‌اندازی اپلیکیشن نوآورانه خود، می‌خواهند بیماران ADHD را توانمند سازند تا بیماری خود را به تنهایی از طریق استراتژی‌های رفتار درمانی شناختی (CBT) مدیریت کنند.

اختلال کمبود توجه و بیش فعالی (ADHD) می تواند علائمی مانند عدم تمرکز، بیش فعالی، اضطراب، بی حوصلگی و افسردگی را ایجاد کند. بنابراین، این برنامه ابزارهایی را برای ایجاد عادات سالم از طریق تمرینات روزانه، تکنیک های تمرکز حواس، غواصی در عصب شناختی فراهم می کند و به تغییر الگوهای ارزیابی عاطفی کمک می کند.

برای توسعه این برنامه، بنیانگذاران Inflow با پزشکان برجسته مانند متخصص ADHD دکتر جورج ساکس همکاری کردند.

این استارتاپ بریتانیایی که در سال ۲۰۲۰ تأسیس شد، تنها دو سال از عمر آن می گذرد. با کمک مالی اولیه، تیم اکنون به دنبال افزایش کارکنان، ابزارها و خدمات اضافی است.

روند بزرگ

بر اساس یافته های علمی، ADHD حدود شش درصد از کودکان و نوجوانان در سراسر جهان و حدود ۴.۶ درصد در اروپا را تحت تاثیر قرار می دهد.

طبق NHS در بریتانیا، در مجموع سه تا پنج درصد از کودکان و حدود ۲ درصد از بزرگسالان مبتلا به ADHD تشخیص داده شده اند.

اخیراً، درمان بازی های ویدیویی برای کودکان مبتلا به ADHD مورد آزمایش و بررسی قرار گرفته است تا مهارت های تنظیم هیجانی آنها را توسعه دهد، به طوری که MobiHealthNews گزارش داد که سازنده سیستم بازی های ویدیویی Mightier ماه گذشته ۱۷ میلیون دلار جمع آوری کرده است.

در حال ضبط

Seb Isaacs، یکی از بنیانگذاران Inflow، اظهار داشت: “ما می دانستیم که می توانیم فرآیند مراقبت از ADHD را ساده کنیم و به میلیون ها نفر از افراد محروم که مبتلا به ADHD هستند دسترسی پیدا کنیم. Inflow می تواند پشتیبانی فوری، مقرون به صرفه و بر اساس تقاضا را ارائه دهد. سیستم سلامت روان به سادگی نمی تواند.»

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر