بریس های نامرئی در بمبئی – بلاگ Credihealth


بریس نامرئی یک پیشرفته است مرکز دندانپزشکی زیبایی در بمبئی به سرپرستی دکتر جیگنش کوثری، دندانپزشک برجسته و متخصص ارتودنسی در زمینه اینویزیلاین

دکتر. به رسمیت شناختن و تخصص بسیار زیاد Kothari در اینویزیلاین میدان او را به ارتفاعات بزرگی رسانده اند. به لطف اشتیاق و عزم روزافزون او که به او کمک کرد به جایگاهی که در حال حاضر در سطح ملی و بین المللی دارد برسد.

از عضویت در بسیاری از سازمان‌های جهانی گرفته تا موسس انجمن ارتودنسی لینگوال در هند تا رهبر عقاید کلیدی و دایموند اینویزیلاین ارائه دهنده، می توانیم به این نتیجه برسیم که دکتر. در واقع یک حرفه ای افراطی در دنیای Invisalign است.

با جوایز، عناوین، افتخارات، دستاوردها، اعتبارنامه‌ها و نقاط عطفی که از سال‌های گذشته تاکنون با موفقیت کسب کرده است، دکتر. جیگنش کوثری پیشرفته خود را راه اندازی کرده است مرکز دندانپزشکی زیبایی در بمبئی.

تعجب می کنید که چرا آنها آن را پیشرفته می نامند؟

پاسخ به آن این است که در این مرکز دندانپزشکی زیباییتمامی تجهیزات با کیفیت پیشرفته و با استفاده از نرم افزارهای مبتنی بر هوش مصنوعی می باشد.

همچنین، ما اینویزیلاین این سیستم پس از یک تحقیق ۲۰ ساله و بیش از ۹۰۰ ثبت اختراع به عنوان بزرگترین عملیات چاپ سه بعدی در جهان ساخته شده است.

اینجا در کلینیک Invisible Braces، همچنین پیشرفته مرکز دندانپزشکی زیبایی در بمبئی توسط دکتر. جیگنش کوثری، ما در موارد زیر کمک می کنیم:

  • ما یک برنامه درمانی را ترسیم می کنیم که بر اساس نگرانی های دندانپزشکی و نتایج دلخواه شما تنظیم شده است.
  • ما از ابزارها و مدل هایی استفاده می کنیم که دارای بالاترین کیفیت با آخرین تکنولوژی هستند.
  • مشاوره مجازی/آنلاین را در صورتی که بیمار قادر به انجام آن نیست یا به دلیل شرایط خاص امکان پذیر نیست، تسهیل کنید.
  • برنامه‌های ویژه و برنامه‌ریزی سفارشی برای بیماران خارج از کشور یا کسانی که در مکان‌های دور اقامت می‌کنند.
  • تمام محصولات ما که مانند ترازها و بریس‌ها استفاده می‌کنیم، از پیشروان تولید در سطح جهانی در سطح جهانی ساخته شده‌اند که به ما کمک می‌کند لبخند زیبایی‌شناختی ماندگاری را به بیماران خود هدیه کنیم.

تیم حرفه ای ما به ۹۰ درصد بیماران کمک کرده است تا به لبخند خیره کننده ای دست یابند که برای سال ها آرزوی آن را داشتند. داشتن گزینه های مختلف در زمینه دندانپزشکی زیبایی مانند روکش، ایمپلنت های دندانی، اینویزیلاین و غیره زندگی را بسیار آسان تر از قبل کرده است.

اینها روش های دندانپزشکی زیباییکه از نظر پزشکی به درمان های ارتودنسی معروف هستند، در ارائه راه حل هایی که در درازمدت اثر می کنند و مادام العمر کار می کنند، کاملاً مؤثر هستند. اگرچه، باید به یاد داشته باشید که هیچ چیز آسان به دست نمی آید. از این رو، این درمان ها ممکن است پرهزینه تر و وقت گیر باشند، اما نتیجه و تلاش ارزش آن را دارد.

یک تور مرکز دندانپزشکی زیبایی، ما اطمینان می دهیم که شرایط بهداشت دهان و دندان در حد چای است. هیچ یک از کارکنان ما در مورد رعایت بهداشت در مرکز ما نیستند.

رویکرد ما نسبت به بیماران خود در مرکز شامل حداقل ناراحتی/تهاجمی و یک رویکرد دوستانه است. این به ما نیز در انجام عملیات هایمان در برخورد با بیمارانمان کمک می کند.

کار پیشرفته ما مرکز دندانپزشکی زیبایی کاملا ساده است اینجاست که تخصص و حرفه ای بودن ما با علم و نوآوری در دنیای دندانپزشکی ترکیب می شود. این روشی است که ما برای کمک به بیماران برای داشتن لبخندهایی طبیعی که کاملاً با صورت و دهان آنها مطابقت دارد کار می کنیم.

بریس های نامرئی پیشرفته مرکز دندانپزشکی زیباییهر نیاز دندانپزشکی را که بیمار ایجاد می کند برآورده می کند. تیم دندانپزشکان تحت نظر دکتر. جیگنش به ارائه طیف گسترده ای از خدمات مختلف دندانپزشکی زیر یک سقف افتخار می کند.

دندانپزشکانی که در اینجا کار می کنند در ارائه خدمات دندانپزشکی حرفه ای و با کیفیت به تمام بیماران خود با تجربه و متعهد هستند. هیچ یک از دندانپزشکان مجرب ما هیچ نوع درمانی را توصیه نمی کنند روش دندانپزشکی که کاملاً غیر ضروری است یا مورد نیاز بیمار نیست.

تمام اقدامات ما باعث می شود هر بیماری که وارد مرکز ما می شود احساس راحتی و امنیت کند.

ما به دنبال کمال، دقت و دانش کامل همراه با تخصص توسط دندانپزشکان و کارکنان برتر خود هستیم که در Invisible Braces Advanced در اینجا کار می کنند. مرکز دندانپزشکی زیبایی، بمبئی.

برای تعیین نوبت، همین امروز با مرکز دندانپزشکی زیبایی ما تماس بگیرید!

سلب مسئولیت: اظهارات، نظرات و داده‌های موجود در این نشریه‌ها متعلق به نویسندگان و مشارکت‌کنندگان فردی است و نه از Credihealth و سردبیر(ها).

با ۹۹۴-۹۹۴-۸۰۱۰ +۹۱ تماس بگیرید و با کارشناسان پزشکی Credihealth صحبت کنید. رایگان. در انتخاب پزشک متخصص و کلینیک مناسب، مقایسه هزینه های درمان از مراکز مختلف و به روز رسانی های پزشکی به موقع کمک بگیرید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر