بعدی برای AppliedVR بعد از FDA De Novoاواخر سال گذشته، یک شرکت درمانی واقعیت مجازی AppliedVR مجوز FDA De Novo را برای سیستم EaseVRx خود برای درمان کمردرد مزمن دریافت کرده است.

متیو استودت، یکی از بنیانگذاران و مدیر اجرایی AppliedVR گفت: برنامه هشت هفته ای واقعیت مجازی برای کمک به افراد در مدیریت و تنظیم درد طراحی شده است. MobiHealth جدیدس این سیستم از مهارت‌های سازماندهی و تمرکز حواس و همچنین تکنیک‌های درمان شناختی رفتاری برای کمک به بیماران برای مدیریت علائم فیزیکی خود در کنار سایر مشکلات روانی و اجتماعی استفاده می‌کند.

درد مزمن، مانند بسیاری از موارد بیماری مزمن، چیزی است که ما آن را یک حالت بیولوژیکی، روانی و اجتماعی می نامیم، به این معنی که نه تنها به فیزیولوژی درد مربوط می شود، بلکه به بیماری های همراه افسردگی، اضطراب و استودت گفت: بی خوابی فاجعه بار.

و سپس این موضوع در جنبه اجتماعی مسائل، که احساس انزوا در بیماران است، زخمی می‌شود. به یک چرخه معیوب تبدیل می‌شود.»

اگرچه EaseVRx در حال حاضر فقط برای کمردرد مزمن تایید شده است، اما این شرکت می‌خواهد در سایر زمینه‌های بالینی از جمله فیبرومیالژیا، آرتریت، اندومتریوز، اضطراب و افسردگی گسترش یابد.

مانند سایر روش‌های درمانی دیجیتال، استودت گفت که شرکت‌های واقعیت مجازی باید بدانند فناوری خود را بپردازند و جبران کنند، اما آنها همچنین باید یک پلتفرم توزیع ایجاد کنند تا کاربران بیشتری بتوانند به ابزارهای خود دسترسی داشته باشند.

بر خلاف جداسازی سنتی در درمان‌های دیجیتال که در آن همه تلفن همراه دارند، زیرساخت‌هایی برای ارائه درمان‌های همهجانبه در مقیاس وجود ندارد و بنابراین ما فقط مداخلات درمانی را ایجاد نمی‌کنیم، بلکه باید به ساختن هم بپردازیم. زیرساخت لازم برای زنده کردن یک مدل. این نسل بعدی به بازار.”

استادت گفت که ارائه مراقبت در منزل گام بعدی مهم برای مراقبت های بهداشتی است و گامی است که با همه گیری COVID-19 به جلو کشیده شده است. سایر روندهای بزرگ سال گذشته از جمله تمرکز بر سلامت از راه دور، سلامت دیجیتال و سلامت روان – همچنین از تأثیر مداوم ویروس بر سیستم مراقبت های بهداشتی ایالات متحده رشد کرده است.

“من فکر می کنم ما در صنعت مراقبت های بهداشتی واقعاً باید به جای اینکه بیماران را مجبور به مراجعه به درمان کنیم فکر کنیم، چگونه می توانیم مراقبت های بهداشتی را به جایی برسانیم که بیماران هستند؟ بیمار را در هر کجا که هستند بشناسیم؟” او گفت. من اساساً فکر می کنم که این روند در اینجا ادامه خواهد داشت.”

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر