بهترین انتخاب برای سرمربیگری سردار آزمون/ ستاره سابق رئال مادرید، لیورپول و بایرن روی نیمکت لورکوزن؟عملکرد ضعیف بایرلورکوزن در این فصل منجر به اخراج جراردو سیوانه، سرمربی سوئیسی این باشگاه شد.

لورکوزن تنها با ۱ برد، ۲ تساوی و ۵ شکست در رده هفدهم بوندسلیگا قرار دارد و در لیگ قهرمانان اروپا نیز ۱ برد و ۲ باخت دارد. پس از شکست مقابل پورتو، به نظر می رسد دوران حرفه ای سیوانه در لورکوزن به پایان رسیده و او به زودی اخراج خواهد شد.

اما باشگاهی که سردار آزمون هافبک ایرانی را در اختیار دارد می خواهد ژابی آلونسو را به خدمت بگیرد. فابریزیو رومانو اعلام کرد ستاره سابق تیم ملی اسپانیا و تیم های رئال مادرید، لیورپول و بایرن مونیخ که در تیم های زیر ۱۴ سال رئال مادرید و تیم دوم رئال سوسیداد فعالیت می کرد، در حال حاضر تیم ندارد. و او می آید اولین انتخاب تیم آلمان باشد. اگر آلونسو ۴۰ ساله روی نیمکت بایرلورکوزن بماند، این اولین تجربه او در سطح اول فوتبال به عنوان سرمربی خواهد بود.

پیش از این گزارش شده بود که توماس توخل، سرمربی برکنار شده چلسی که سابقه کار در پاری سن ژرمن، دورتموند و ماینتس را دارد، گزینه سرمربی بایرلورکوزن است.