بهترین ترازو فروشگاهی دیجیتال


بهترین ترازو فروشگاهی را بخرید

یکی از اولین قدم ها در خرید امروزی خرید ترازو فروشگاهی است. صرف نظر از بزرگ یا کوچک بودن فروشگاه، جدید یا قدیمی بودن فروشگاه، با توجه به تکنولوژی امروزی، این ترازوها یکی از خلاقانه ترین ابزارهایی هستند که فروشگاه ها می توانند به مشتریان خود ارائه دهند. البته این ترازوها را اغلب در انواع فروشگاه ها و خواربارفروشی ها دیده اید. از این ترازو برای وزن کردن انواع مواد غذایی استفاده می شود. در گذشته این فرآیند با کمک ترازوی مکانیکی انجام می شد. اما مقابله با این ابعاد بسیار دشوار بود. طرز کار ترازو مکانیکی به این صورت بود که غذا را در یک طرف ترازو می گذاشتند و در طرف دیگر سنگ یا کیلو را طوری قرار می دادند که دو طرف ترازو با هم هماهنگ شوند. برای تعادل دو طبقه باید از سنگ هایی با وزن محصول استفاده کرد.

اما پیشرفت تکنولوژی در سال های اخیر باعث تغییر در این مقیاس شده است. امروزه نسخه دیجیتالی این ترازو با انواع و سبک های مختلف در فروشگاه ها به فروش می رسد. مهم ترین نکته در مورد اندازه گیری های فروشگاه دیجیتال این است که علاوه بر اندازه گیری وزن، می توانند قیمت محصول را نیز محاسبه کنند. این ترازو برای محصولاتی که وزن دقیق آنها در زمان فروش مهم است بسیار مفید است. به همین دلیل از این نوع ترازو در بسیاری از خواربار فروشی ها و سوپرمارکت ها استفاده می شود. دقت بالای این ترازوها، خرید ترازو فروشگاهی را به یک ضرورت برای فروشگاه ها تبدیل کرد.

ترازو فروشگاهی چیست؟

ترازو فروشگاهی یک ترازو بسیار دقیق برای توزین محصولات فروشگاهی است. از آنجایی که محصولات فروشگاهی وزن و حجم کمی دارند، افزایش یا کاهش گرم آن می تواند بر قیمت محصول تاثیر بگذارد. بنابراین استفاده از ترازوی باکیفیت برای تمامی فروشگاه ها ضروری است. این ترازوها مزیت قیمتی دارند که با درج قیمت کالای مورد نظر در این قسمت می توان قیمت کالا را محاسبه و بر اساس وزن به مشتری اعلام کرد. امکان صدور فاکتور، هماهنگی بودجه فروش در مقیاس خرده فروشی و امکان گزارش فروش از دیگر ویژگی های این نوع اقدام است.

در مجموع، پیشرفت های انجام شده در ترازو فروشگاهی، این نرم افزار ترازو را قادر ساخته است. به طوری که اندازه گیری های امروزی بتواند پاسخگوی نیاز کاربران باشد.

پیشرفت صنعت ترازو مغازه ای به این صورت است که امروزه انواع ترازوهای مغازه ای با وزن بالا و تجهیزات خاص جایگاه ویژه ای در مغازه ها دارند. این ترازوها سرعت عمل بالایی دارند و به مشتریان اطمینان می دهند.

معرفی ترازوهای خرده فروشی

یکی از مهم ترین نکاتی که قبل از خرید ترازو فروشگاهی باید در نظر گرفت، شناخت انواع ترازو فروشگاهی است. در حال حاضر ترازوهای فروشگاهی جدید معرفی شده در بازار قابلیت تولید بارکد و چاپ آن بر روی لیبل را دارند. به این ترازوها «چاپگر لیبل» یا فروشگاه های «بارکد» می گویند که سرعت بسته بندی محصولات را افزایش می دهند. یکی دیگر از ویژگی های این نوع ترازو فروشگاهی، امکان نگهداری محصولات است.

به طور کلی هر نوع ترازو فروشگاهی قابلیت ها و منابع خاص خود را دارد. بنابراین قبل از خرید ترازو فروشگاهی بهتر است با قابلیت های آنها آشنا شوید و سپس با توجه به نیاز فروشگاه خود بهترین ترازو فروشگاهی را انتخاب کنید. این استراتژی به شما کمک می کند در زمان صرفه جویی کنید و بهره وری فروشگاه را افزایش دهید.

انواع کالاهای چرمی عبارتند از:

  • ترازوی فروشگاهی رومیزی
  • ترازو فروشگاه چاپگر لیبل
  • ترازوی فروشگاهی سیم کارت
  • ترازوی مغازه

ترازو فروشگاهی کامپیوتر چیست؟

این نوع ترازو فروشگاهی یکی از محبوب ترین و پرطرفدارترین مدل های مورد استفاده در بسیاری از فروشگاه ها و سوپرمارکت ها می باشد. البته بیشتر شما ترازوی کامپیوتری را در سوپرمارکت یا فروشگاه های دیگر دیده اید. یکی از مهمترین ویژگی های این نوع اندازه گیری امکان اندازه گیری قیمت محصول با توجه به وزن آن است.

حال اگر قصد خرید ترازو فروشگاهی رومیزی را دارید باید بدانید که این ترازو به دو نوع آنالوگ و دیجیتال تقسیم می شود و نوع دیجیتال آن دقت بالاتری نسبت به آنالوگ دارد. بنابراین، اگر در منطقه ای مشغول هستید که دقت یک گرم برای شما مهم است، می توانید از ترازوی دیجیتال استفاده کنید.

مقیاس یک فروشگاه چاپ لیبل چقدر است؟

همانطور که از نام این مدل مشخص است، این ترازو فروشگاهی قابلیت چاپ لیبل را دارد. یعنی می تواند رسید خرید را چاپ کرده و به مشتری تحویل دهد. بنابراین اگر می خواهید هنگام خرید ترازو مغازه علاوه بر برآورد قیمت و وزن، فاکتور قیمت نیز چاپ شود، می توانید این مدل باسکول مغازه را انتخاب کنید.

به طور کلی این مدل ترازو مشابه ترازو فروشگاهی کامپیوتری است با این تفاوت که قابلیت چاپ قبض فاکتور به دیگر کارکردهای آن اضافه شده است. به طور کلی، مردم تمایل به خرید در مقیاس یک چاپخانه لیبل دارند که مشتریان آن بسیار زیاد است. در این فروشگاه ها مدیر فروش و مدیر وزن متفاوت است. این مدل اندازه گیری باعث می شود مراحل کاری این افراد سریعتر شود. به این ترتیب مسئول توزین فاکتور خرید را دریافت و به مشتری تحویل می دهد. مشتری آن را برای پرداخت حساب به نماینده فروش یا صندوقدار ارائه می دهد.

ترازوی فروشگاهی سیم کارت چیست؟

اگر فروشگاه شما خرده فروشی است، این گزینه بهترین گزینه برای شما در هنگام خرید ترازو فروشگاهی است. از آنجایی که ترازوی سیم کارتی قابلیت اتصال سیم کارت را دارد، این امکان را به شما می دهد که هر چند ساعت یکبار از طریق پیامک از وضعیت فروش فروشگاه خود مطلع شوید. یعنی دیگر نیازی به رفتن به فروشگاه برای این فرآیند ندارید. برخی از ویژگی های این ترازو مشابه ترازو فروشگاهی چاپگر لیبل است. به عبارت دیگر این ترازو نمونه بسیار پیشرفته ای از چاپ لیبل است.

ترازو فروشگاهی چیست؟

ترازو فروشگاهی نوعی ترازو است که می تواند محصولات با وزن بالا را اندازه گیری کند. در واقع برخی از ترازوهای فروشگاهی به اندازه گیری وزن محصولات محدود می شوند و می توانند محصولات با وزن خاصی را اندازه گیری کنند. اگر وزن محصول بیشتر است، باید از ترازو استفاده کنید. این قابلیت مقیاس باعث استفاده از آن در بخش میوه و تره بار شده است. زیرا در این مراکز کیلویی مرسوم نیست و تمامی محصولات در جعبه اندازه گیری می شود بنابراین اگر قصد خرید ترازو فروشگاهی برای این مراکز را دارید حتما ترازو انتخاب کنید.

قیمت گذاری در مقیاس فروشگاهی

قیمت یکی از فاکتورهای مهم در خرید است و ترازو فروشگاهی نیز از این قاعده مستثنی نیست. در واقع بسیاری از کاربرانی که قصد خرید ترازو فروشگاهی را دارند می خواهند بدانند که قیمت این دستگاه چیست و یا اینکه چه عواملی بر قیمت ترازو فروشگاهی تاثیر می گذارد؟

در این مورد باید بگوییم که عوامل مختلفی تعیین کننده قیمت موجودی فروشگاهی است که نوع موجودی یکی از مهمترین آنهاست. این وزنه در انواع مختلفی تولید می شود که هر کدام قابلیت های خاص خود را دارند. بنابراین قیمت هر کدام از آنها متفاوت است. یکی از مهمترین جنبه هایی که بر قیمت ترازو فروشگاهی تاثیر مستقیم دارد وزنی است که باسکول می تواند اندازه گیری کند. هر چه وزن بیشتر باشد، قیمت ترازو نیز بالاتر است.

از دیگر عوامل موثر بر قیمت این دستگاه می توان به دیجیتال بودن، قابلیت چاپ رسید و سیم کارت اشاره کرد. ترازوهای با این قابلیت نسبت به ترازوهای استاندارد قیمت بیشتری دارند.

مهمترین فاکتورها هنگام خرید ترازو فروشگاهی

  • قیمت: یکی از فاکتورهای مهم در خرید ترازو، ترازو فروشگاهی، توجه به قیمت این دستگاه است. بنابراین، قبل از خرید، مطمئن شوید که بودجه خود را بررسی کرده اید تا با توجه به بودجه خود بهترین ترازو را انتخاب کنید.
  • نوع ترازو: این ترازوها به اشکال مختلف تولید می شوند. بنابراین قبل از خرید ماهیت کسب و کار خود را در نظر بگیرید تا بتوانید با توجه به آن بهترین ترازو را خریداری کنید. به عنوان مثال سوپرمارکت های کوچک نیازی به ترازو چاپ لیبل ندارند و ترازو رومیزی کار خود را انجام می دهد و یا برای فروش بزرگ به ترازو فروشگاهی نیاز است.
  • قابلیت ترازو: یکی از ویژگی های مهم این دستگاه توزین داشتن برد توزین می باشد. به این ترتیب ترازو زیر یا بیشتر از وزن تعیین شده خوانده نمی شود. بنابراین، قبل از خرید ترازو فروشگاهی، حداقل و حداکثر وزنی را که ترازو می تواند بخواند، بدانید.
  • ترازو گارانتی: گارانتی و خدمات فروش یکی از مهمترین جنبه های ترازو فروشگاهی است. بنابراین این محصول را از فروشگاه هایی خریداری کنید که این محصولات را در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهند.

مجموعه ترازوی الکترونیکی با ارائه ابزارهای توزین مانند وزنه و ترازو و … و همچنین ابزارهای ذخیره سازی مانند صندوق و ترازو و … این مجموعه که دارای و سابقه ۲۰ ساله می باشد آماده ارائه خدمات به مشتریان عزیز می باشد. . .