8
شهریور

بهترین شراب کنسرو شده – Kath بخورید


محبوبیت شراب جعبه ای در سال های اخیر افزایش یافته است. در اینجا افکار من در مورد بهترین شراب های کنسرو شده ، از جمله آنهایی که دوستشان داشتم و آنهایی که باید دور می ریختم ، آمده است!

قوطی های شراب صف کشیده بودند

یکی از این مقالاتی که من برای سازماندهی ، تحقیق و نگارش آن بسیار تلاش کرده ام!

من عاشق شراب هستم و خیلی خوشحالم که شراب کنسرو شده است. چند سال پیش ، من و دوستانم تقریباً هر چیزی را که در بازار پیدا کردیم از طریق کنسرو شراب با مارک جدید امتحان کردیم. در حال حاضر انواع زیادی در بازار وجود دارد که من هرگز نتوانسته ام همه آنها را امتحان کنم !!

اما من طیف وسیعی از شراب ها را در فروشگاه های مواد غذایی معمولی پیدا کردم و آنها را برای یک یا دو ماه امتحان کردم. توجه: همه چیزهایی که چشیده ام عکس گرفته نشده است! این عکسها از Whole Foods هستند ، اما این مرور حتی موارد مورد علاقه من را که در گذشته به دنبال آنها بودم ، شامل می شود.

شراب کنسرو شده در یک ردیف که منجر به گل رز می شود

چرا من عاشق شراب کدو تنبل هستم

شراب کنسرو شده را می توان آورد.

یکی را به ساحل یا استخر ببرید ، آن را در یک کولر برای پیاده روی جمع کنید ، آن را به مهمانی ببرید. این احتمالاً اولین دلیل محبوبیت آنها است ، اما دلیل مورد علاقه من دلیل بعدی است!

سرویس واحد به من کمک می کند تا قطعات را کنترل کنم.

در تضاد کامل با کنسرو شراب ، کنسرو شراب به من کمک می کند تا بالش های کمتری بنوشم. گاهی اوقات من فقط یک لیوان می خواهم ، و گاهی اوقات فقط به دو لیوان نیاز دارم! من می توانم بدن خود را بر اساس آنچه دوست دارم انتخاب کنم و می دانم که در یک حبس گرفتار نخواهم شد.

بهترین شراب های کنسرو شده ردیف شده اند

بهترین شراب کنسرو شده

برای این دور ، من می خواهم روی شراب واقعی ، شراب (بدون مخلوط کن ، سلتزرهای سخت ، اسپریترز یا موارد مشابه) تمرکز کنم. یک پیکت به سرعت وارد سبد خرید من شد (که شیرین بود) اما در غیر این صورت من فقط می خواستم به شراب بچسبم. من می دانم که نوشیدنی های گازدار بسیار محبوب هستند و تعداد زیادی گل رز در بازار وجود دارد ، اما من شرابی را که هنوز می توانم داخل لیوان بریزم ترجیح می دهم.

بهترین در اطراف: شراب مادر

شراب مادر عزیز در نهایت مارک مورد علاقه من بود. من برای طرح قوطی ها اعداد می دهم و عاشق گیلاس و بستنی روی آنها هستم! من هر دو گل رز او را دوست دارم ، که صورتی میوه ای ، شیرین و خوش طعم دارد و قرمز پر از مو و سرگرم کننده. از آنجا که پیدا کردن رنگ قرمز خوب بسیار دشوار است ، این مارک به همین دلیل برنده ترین است! من واقعاً دوست دارم که هر لیوان یک لیوان 6 گرم باشد. برخی از چرخ دستی های 12 اونسی فقط کمی بیش از حد هستند!

بهترین مکان: Crosé

این مکان مورد علاقه باغ های انگور خانواده کینگ است! تاکستان در شهر کروزت (تلفظ شده به “cro-zeh”) است ، بنابراین وقتی آنها شراب های کروزه را راه اندازی کردند ، من فوراً این نام را دوست داشتم! رز زیبا خشک با “گریپ فروت ، آهک ، هندوانه و کمی علف روی بینی”.

بهترین رز: Margerum Riviera Rosé

من این شیرینی را با مادر شوهرم به اشتراک گذاشتم و هر دو در مورد آن التماس کردیم. این یکی از آن شراب هایی است که “شما حتی نمی دانید در یک تابوت است” که واقعا به سبک اروپایی خود می چسبد. ما همچنین عاشق طراحی قوطی هستیم!

سایر موارد دلخواه شما که صدای بسیار خوبی دارند

خواهران مک براید ویتانی

این یکی را دوست دارم! و قدرتی را که زنان پشت آن هستند دوست داشته باشید. “مجموعه فعالیتهای سرگرم کننده و سازگار با محیط زیست SHE CAN و صندوق توسعه حرفه ای SHE CAN از تلاش بی پایان زنان برای تحقق رویاهای خود و شکستن هر روز مانع الهام گرفته شده است.” آنها کارهای بزرگی انجام می دهند.

این 9/10 را به دوستی دادم! ما آن را به دلیل عطر و طعم معمولی گل رز دوست داریم – نه خیلی شیرین ، میوه ای کامل و آرام. آنها همچنین اسپری های میوه ای می سازند ، بنابراین اگر به آن علاقه دارید این موارد را بررسی کنید.

آندروود پینو گریس

این یکی از محبوب ترین شراب های کنسرو شده است که سالها در بازار بوده است. فروشگاه ما آن را می فروشد بنابراین من سالها سهم خود را دریافت کرده ام! این دو بطری (12 گرم) است در حالی که استخر 6 اونسی ما نیز فروخته می شود ، بنابراین گزینه هایی در بازار وجود دارد. فنجان های بزرگ بسیار زیبا هستند و دلیل خوبی برای آنها وجود دارد و از حفاظت از طبیعت حمایت می کند! آنها همچنین رادلر و انواع دیگر را می سازند. Pinot Noir و Rosé هم عالی هستند!

گل سرخ

من Ruza مورد علاقه قدیمی خود را به لیست خود اضافه می کنم زیرا این شراب کنسرو شده ای است که سالهاست می نوشم. کمی آزاردهنده ، اما سرگرم کننده و یکی از گرم ترین سفرهای روزانه من به ساحل یا استخر! من سالها این را در مغازه شراب Winc خریدم 🙂

14K سفید + رز

اینها جام های پیشاهنگ و انبار است که مدتهاست در خانه دارم. هر دو شراب خالص هستند ، منظور آنها سموم شیمیایی و افزودنی های شیمیایی نیست و گوگرد آن کمتر از 100 ppm است. نسخه حبابی نیز وجود دارد well

کیم کرافورد

من این Sauvignon Blanc را در Costco همه جا دیدم و انتظار زیادی نداشتم. با این حال ، از همه انتظارات فراتر رفت! این منطقه Sauv Blank نیوزلند با تمام طعم گریپ فروت شدید است که می خواهید. همچنین به اندازه کافی بزرگ است – بیش از 8 گرم – بنابراین اندازه آن برای کسانی که در نیمه شب هستند بسیار مناسب است. اما متاسفم ، کیم کرافورد ، شما باید یک بطری ساز جدید بسازید !!

شراب کیم کرافورد

دو مورد که فقط “خوب” هستند

بونتررا

این کالتا درست بود طعم معمول Sauv Blanc من نبود ، اما از طرف شیرین تر بود. بد نیست ، اما یکی از موارد مورد علاقه من نیست. برای یک روز بسیار گرم بهتر از چیزی است که بریزید و در لیوان بگذارید. با این حال ، امتیازات اضافی برای زیست شناسی و بیودینامیک!

پیکت “تماس با پوست” قدیمی وست مینستر

با 6 alcohol الکل برای شما که عاشق شراب هستید خوب است. مسلماً به نظر نقد و بررسی من نمی خورد چون درخشان بود ، اما من همیشه به دنبال گزینه ای کمتر برای الکل بودم و تصمیم گرفتم این یکی را امتحان کنم. “با کمترین میزان الکل” من این شراب را دوست دارم ، اما اگر مقدار کامل آن بود ، از آن مراقبت نمی کردم. (برای شراب دیگری با همان مارک به یادداشت زیر مراجعه کنید.)

پیکت دیگری که دوست دارم پیکت سفید پیپ است. هر دو مانند کامبوچا بدون میوه و با طعم ملایم شراب هستند.

پیکت بلند شد

شراب کنسرو شده ای که باید بیرون بیاورم

Old Westminster Winery Raw Rosé

من از اظهارنظرهای بد در زندگی متنفرم زیرا می دانم افرادی که پشت هر مارکی هستند سخت کار می کنند ، اما این شراب همینطور این سبک من نیست که حتی نتوانم آن را به پایان برسانم. تهیه شده با مخمر وحشی ، شاید به همین دلیل من آن را دوست نداشتم.

اولاً ، کمی خشن بود گرچه نمی توانم درباره حباب شدن چیزی بگویم ، و دوم ، به اندازه کامبوچا تلخ بود اما دارای الکل الکلی حاوی 11 AB ABV بود. اگر 11 drink بنوشم ، نمی خواهم طعم “بوچ” را بچشم! دوست دارم کمی شراب بخورم.

این شراب برای مدت طولانی دم کرده است و شرکت خوب به نظر می رسد ، بنابراین من باید یکی دیگر را امتحان کنم و امیدوارم که شاید این مسابقه من نباشد (من همچنین آبجوهای تلخ درست نمی کنم …).

رزهای قرمز از شراب وست مینستر

پیشنهادات زیادی برای امتحان کردن

Bev – زنانه و سرگرم کننده! من Sauv Blanc on Target را دیدم اما هنوز آن را امتحان نکرده ام.

لاس ژاراس – این مارک کیک را برای بهترین فنجان می گیرد !! شما در زندگی من به این عروس دریایی نیاز دارید. من هنوز شراب داخل آن را نچشیده ام!

Vinebox – اینها قوطی نیستند بلکه یک سرویس منحصر به فرد و سرگرم کننده هستند! بطری ها بسیار زیبا هستند و ای کاش می توانستید ترکیبی از مخلوط را بخرید و هر شب شراب متفاوتی را امتحان کنید. در صورت نیاز به یک جعبه سه ماهه برای ارسال ، یک باشگاه رزرو نیز وجود دارد!

عشایر – من هم اینها را امتحان نکرده ام ، اما این جام ها زیبا هستند! ای کاش آنها یک ماجراجویی بوکس داشتند – شاید لازم باشد آن را امتحان کنید!

چرا شراب الکلی نمی نوشید؟

اگرچه شراب بطری به دلایل مختلف ، مانند ضایعات و هزینه کم ، انتخاب خوبی است ، اما وقتی ظروف روان نامحدودی را در خانه ام دارم ، مشکل دارم! بازگشت به “دوباره چلپ چلوپ” سخت است. بنابراین من معمولاً شراب های بسته بندی شده در خانه ام ندارم ، اما فکر می کنم برای گروه ها و مهمانی ها عالی هستند! و من جعبه های کوچک را از بوتا زودتر برداشتم تا پیاده روی کنم.

شراب کنسروی مورد علاقه خود را در ایده به اشتراک بگذارید!