بهترین مکمل های قارچ Reishi را برای بهبود کیفیت زندگی مصرف کنید! – وبلاگ Credihealth


آیا از بیماری های طولانی مدت رنج می برید و می خواهید داروهای گیاهی را امتحان کنید؟ آیا از خواص دارویی انواع قارچ مطلع هستید؟ اگر نه، این نشانه شما برای امتحان کردن بسیار موثر و بهترین مکمل قارچ ریشی. قبل از غواصی عمیق‌تر در مورد اهمیت این مکمل‌ها، اجازه دهید آنها را بفهمیم.

قارچ ریشی چیست؟

این یک نوع کمیاب از قارچ است که در پایه درختان برگریز رشد می کند. آزمایش‌ها و مطالعات مختلف روی این قارچ‌ها ثابت کرده‌اند که این قارچ‌ها دارای ویژگی‌های تقویت‌کننده سیستم ایمنی هستند و علائم بسیاری از بیماری‌های دیگر را تسکین می‌دهند. از زمان های قدیم، قارچ ریشی بخش قابل توجهی از طب سنتی بوده است. آنها مملو از فیبر و مواد معدنی مختلف، ویتامین ها و اسیدهای آمینه هستند. با توجه به تقاضای رو به رشد برای محصولات مراقبت بهداشتی قارچ ریشی، بسیاری از تولید کنندگان مکمل های قارچ ریشی را راه اندازی کرده اند. به خواندن ادامه دهید تا در مورد کمبود شدید در مورد این مکمل ها بدانید:

خواص تقویت کننده سیستم ایمنی

یکی از برجسته ترین فواید قارچ ریشی خاصیت تقویت کننده سیستم ایمنی آن است. آنها برای تأثیر مثبت بر روی ژن های گلبول های قرمز که مسئول افزایش ایمنی بدن هستند، آزمایش شده اند. مکمل‌های قارچ Reshi همچنین برای تغییر مسیرهای التهابی در گلبول‌های سفید شناخته شده‌اند. سلول های کشنده طبیعی بدن که به نام گلبول های سفید خون نیز شناخته می شوند، توسط قارچ ریشی فعال می شوند. این مطالعه به طور خاص در بیماران سرطانی انجام می شود که در آنها فعالیت بالای سلول های کشنده شاهد هستیم. این سلول ها با عفونت ها مبارزه می کنند و از گسترش سلول های سرطانی جلوگیری می کنند. بنابراین، عصاره قارچ قرمز ریشی بهبود بیشتری در التهاب و عملکرد سیستم ایمنی نشان می دهد.

از گسترش سرطان جلوگیری می کند

همانطور که قبلاً گفته شد، خواص ضد سرطانی قارچ ریشی قابل ستایش است. برخی مطالعات همچنین نشان می دهد که میزان بقای بیماران سرطانی نیز با مصرف عصاره قارچ ریشی به میزان قابل توجهی افزایش می یابد. عصاره ها عملکرد سلول های جنگنده بدن را افزایش می دهند که منجر به مرگ سلول های سرطانی می شود. اعتقاد بر این است که مکمل های قارچ ریشی سرطان پروستات را در انسان معکوس می کند و اندازه تومورها را کاهش می دهد و از مکمل های مرتبط جلوگیری می کند. بنابراین، افرادی که از علائم وحشتناک مرتبط با سرطان رنج می برند، می توانند با پودر قارچ ریشی در استرالیا تسکین یافته و کیفیت زندگی خود را بهبود بخشند.

استرس و افسردگی را از بین ببرید

مکمل های قارچ ریشی علاوه بر آرام کردن التهاب و تقویت ایمنی، برای کاهش علائم خستگی و افسردگی نیز شناخته شده است. این مسائل در درجه اول به دلیل استرس طولانی مدت ایجاد می شود که هرگز به آن توجه نشده است. علائم استرس و اضطراب شدید تأثیرات فیزیکی مستقیمی بر بدن دارد، از جمله:

 • بدن درد و درد
 • درد مفاصل
 • درد عضلانی
 • خستگی
 • خستگی
 • خستگی مکرر
 • سرگیجه
 • تحریک پذیری
 • سردرد
 • بیخوابی
 • همیشه احساس خواب آلودگی می کنید

افرادی که از استرس و اضطراب رنج می برند اغلب علائم ذکر شده در بالا را تجربه می کنند، اما خستگی بیشتر در آنها مشاهده می شود. خستگی و خستگی طولانی مدت می تواند کیفیت زندگی را مختل کند و افراد را در خانه یا محل کار بی ثمر کند. با این حال، افرادی که از مکمل‌های قارچ ریشی استفاده می‌کنند، علائم بهبود استرس و افسردگی را تجربه کرده‌اند. آنها احساس آرامش بیشتری داشتند، از جمله بدن و ذهنی آرام.

سطح قند خون را تنظیم می کند

اکثریت جمعیت در سراسر جهان دچار نوسانات سطوح قند خون در بدن هستند. علاوه بر این، همه مایل به یافتن داروهای گیاهی برای جلوگیری از عوارض جانبی داروهای معمولی هستند. ریشیثابت شده است که عصاره قارچ سطح قند خون را بعد از غذا کاهش می دهد. اگرچه تحقیقات و آزمایش‌ها روی افراد مختلف هنوز ادامه دارد، اما می‌توانید انتظار نتایج مثبت را داشته باشید.

اگر از مصرف داروهای آلوپاتیک خسته شده‌اید و از عوارض جانبی آن‌ها ناراحت شده‌اید، به مکمل‌های قارچ ریشی روی بیاورید تا در کمترین زمان شاهد نتایج مثبت باشید!

سلب مسئولیت: اظهارات، نظرات و داده‌های موجود در این نشریه‌ها متعلق به نویسندگان و مشارکت‌کنندگان فردی است و نه از Credihealth و سردبیر(ها).

با ۹۹۴-۹۹۴-۸۰۱۰ +۹۱ تماس بگیرید و با کارشناسان پزشکی Credihealth صحبت کنید. رایگان. در انتخاب پزشک متخصص و کلینیک مناسب، مقایسه هزینه درمان از مراکز مختلف و بروز رسانی به موقع پزشکی کمک بگیرید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر