بهتر از همیشه با راه طولانی در پیش رو: آینده بازپرداخت سلامت دیجیتالبخش سلامت دیجیتال در سال ۲۰۲۱ سرمایه گذاری عظیمی داشت بانک سیلیکون ولی گزارش می دهد که شرکت های فناوری سلامت نزدیک به ۴۰ میلیارد دلار به دست آورده اند که دو برابر کل سال ۲۰۲۰ است.

از آنجایی که تعداد بیشتری از این شرکت ها از مراحل رشد خارج می شوند، ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی چگونه بابت استفاده از فناوری های خود بازپرداخت می کنند؟ و وضعیت چشم انداز بازپرداخت در حال حاضر چگونه است؟

“بنابراین من آن را بهتر از همیشه توصیف می کنم. با این حال، هنوز راه بسیار طولانی در پیش دارد. پیشرفت های بسیاری در زمینه سلامت دیجیتال وجود دارد، نه تنها بازپرداخت، زیرا واقعاً یک بسته بسته است. رابرت جارین، شریک مدیر شرکت Omega، گفت MobiHealthNews.

و در طول پنج سال گذشته، من می‌توانم بگویم، این واقعاً به شکلی بسیار اساسی و نتیجه‌بخش مطرح شده است. با این حال، تفاوت‌های ظریف و پیچیدگی‌های زیادی در قوانین پرداخت اختصاص داده شده به همه این کدهای جدید وجود دارد. و این باعث می‌شود برای یک منطقه بسیار پیچیده که لزوما کاربر پسند نیست.”

او گفت که این امر پیچیده می شود زیرا برخی از سیاست های پرداخت مدت ها قبل از اینکه سلامت دیجیتال حتی یک مفهوم باشد ایجاد شده اند، بنابراین آنها همیشه با فضای فعلی سلامت دیجیتال امروزی مطابقت ندارند.

برایان اسکارپلی، مشاور ارشد سیاست جهانی در ابتکار سلامت متصل، خاطرنشان می کند که بسیاری از سهامداران مختلف در صنعت مراقبت های بهداشتی – از پرداخت کنندگان گرفته تا توسعه دهندگان فناوری و ارائه دهندگان – از چشم انداز سلامت دیجیتال هیجان زده هستند. اما تصمیمات بازپرداخت توسط مراکز خدمات مدیکر و مدیکید این علاقه را افزایش خواهد داد.

“در جایی که سیستم مدیکر وارد می شود، مانند یک زنگ خطر است. فقط به دلیل بزرگی برنامه، صرف هزینه های محض و تعداد ذینفعانی که از آن پشتیبانی می کند، تغییرات گسترده تری را در اکوسیستم مراقبت های بهداشتی به طور گسترده ای ایجاد می کند. بنابراین این به تنهایی چیزهای زیادی را به همراه دارد. توجه داشته باشید، به سازمان‌هایی که مستقیماً تحت تأثیر سیاست‌های پرداخت مدیکر هستند اهمیت ندهید. اما این باعث افزایش علاقه و هیجان می‌شود.”

CMS زمانی که متمایز شد گام بزرگی به جلو برداشت جارین گفت که چند سال پیش نظارت از راه دور از خدمات بهداشت از راه دور. و همه‌گیری COVID-19 نیز به طور قابل توجهی پذیرش مراقبت از راه دور را تحت فشار قرار داده است زیرا ارائه دهندگان و بیماران مجبور به انجام مراقبت از راه دور شدند.

“فکر می‌کنم CMS چگونه عمل کرده است؟ آنها این کار را انجام داده‌اند، اما ما تحت معافیت‌های موقتی فوق‌العاده زندگی می‌کنیم، که همگی ناپدید می‌شوند. و همچنین از آن زمان در حال انجام مراحل دقیق، روشمند و بسیار محافظه‌کارانه هستیم.” او گفت.

اسکارپلی گفت که کارکنان CMS پیشرفت زیادی در اجرای قوانین جدید داشته اند، اما او مایل است که ابزارهای دیجیتال در سطح رهبری مورد تایید بیشتری قرار گیرد.

او گفت: “من فکر می کنم که خودداری از آنها در مورد این موضوع، اینکه چگونه ابزارهای سلامت دیجیتال برای اهداف برابری دولت که برای آنها مهم است، بسیار مهم هستند.” “این ابزارهای مراقبت از راه دور چقدر برای کاهش شکاف دیجیتالی برای جوامع محروم در زمینه مراقبت های بهداشتی و غیره حیاتی هستند. و اینکه بسیار گسترده تر از سلامت از راه دور است.”

بنابراین، با توجه به چشم اندازی که اکنون وجود دارد، ارائه دهندگان چگونه باید از ابزارهای دیجیتال استفاده کنند؟ جارین گفت، آنها باید تحقیقات خود را انجام دهند و مطمئن شوند که توسط FDA بررسی می شوند. گزینه هایی در بازار وجود دارد که ممکن است کدهای صورتحساب را برآورده نکنند.

و در مورد صنعت بزرگتر بخش سلامت دیجیتال، او استدلال می کند که آنها باید در نظر داشته باشند که این مراقبت پزشکی است و باید به نفع بیمار باشد.

جرین گفت: «در پایان روز، مادرت، خواهر من، بچه یک نفر، صدمه خواهد دید.» “کارآفرینان گاراژی که به هیچ چیز دیگری جز نتیجه کار اهمیت نمی دهند، در خانه می مانند، به صنعت دیگری نگاه می کنند. زیرا بقیه آن را خراب می کنند و سلامتی یک فرد در خطر است.”

جلسه HIMSS22 “طلوع سلامت دیجیتال: کدگذاری، پوشش و پرداخت” چهارشنبه، ۱۶ مارس، از ساعت ۱۱:۳۰ صبح تا ۱۲:۳۰ بعد از ظهر در مرکز همایش اورنج کانتی W307A برگزار خواهد شد.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر