23
شهریور

به این ترتیب می توانید از مزایای میکرودرم ابریژن در خانه استفاده کنید


احتمالاً در مورد درمان میکرودرم ابریژن در آبگرم مطب یا مطب خود و مزایای زندگی جدیدی که می تواند برای پوست شما به ارمغان بیاورد ، شنیده اید. یا شاید به مراقبت از پوست افراد مشهور حسادت می کنید و امیدوار هستید که جدیدترین درمان های مراقبت از پوست را نیز دریافت کنید. اما ما یک راز کوچک را برای شما فاش می کنیم: بله ، می توانید میکرودرم ابریژن را در خانه انجام دهید. می توان نتایج یک روش میکرودرم ابریژن حرفه ای را حتی بدون تغییر PJ های خود تقلید کرد.

برای اطلاع از نحوه عملکرد میکرودرم ابریژن در خانه ، مفید بودن آن و نحوه بهره مندی از مزایای میکرودرم ابریژن ، به Nestor Antolin ، مربی کسب و کار برای دکتر مراجعه کردیم. ما مراقبت از پوست Brandt هستیم.

میکرودرم ابریژن چیست؟

می توانید میکرودرم ابریژن را نوعی استفاده بیش از حد در نظر بگیرید.

درمانهای داخل دفتر معمولاً شامل ترک یا حلالهایی مانند استخراج ریز کریستالهای اکسید آلومینیوم یا بی کربنات سدیم برای تشکیل لایه بیرونی پوست است. اگرچه م effectiveثر است ، اما معمولاً 100 دلار برای هر ویزیت هزینه می شود و بهترین نتایج را پس از چندین جلسه ارائه می دهد.

تیم دکتر Dr. براندت اولین درمان میکرودرم ابریژن را در خانه ایجاد کرد. به گفته آنتولین ، بهترین لایه بردار آن “ترکیبی از کریستال های اکسید حرفه ای-که در کارهای اداری استفاده می شود” و اسید لاکیک برای از بین بردن سلول های مرده و نشان دادن پوست صاف و نرم و برخی روشن تر است “و در استفاده های فردی. به وی افزود: ما دو جزء چربی سوز را با هم ترکیب می کنیم به طوری که اسید لاکتیک پوست را برای افزایش دفع مکانیکی ، آماده سازی ، کاهش سوزش اما بهبود عملکرد آن آماده می کند. “

کرم لاک میکرودرم ابریژن آنها همچنین حاوی ترکیبی از مواد گیاهی برای تسکین و تغذیه پوست و همچنین آنتی اکسیدان ها برای محافظت در برابر آسیب های شدید است.

مزایای میکرودرم ابریژن

به فکر امتحان میکرودرم ابریژن هستید؟ آنتولین دارای چندین مزیت عمده میکرودرم ابریژن است که شامل بهبود موارد زیر است:

 • علائم پیری (مانند خطوط ریز و چین و چروک)
 • رنگ پوست و موی آنها
 • بی تفاوتی

علاوه بر این ، یک مطالعه کوچک در سال 2014 نشان داد که بهبودی خفیف در هیپرپیگمانتاسیون پس از درمان منظم میکرودرم ابریژن وجود دارد. همچنین به تحقیقات قبلی اشاره شده است که افزایش سطح کلسترول و ضخامت پوست را نشان می دهد و توانایی درمان در بازسازی پوست را نشان می دهد.

مطالعه دیگری در سال 2016 نیز افزایش تراکم کلاژن را به عنوان مزیت میکرودرم ابریژن و همچنین کاهش ملانیزاسیون با بهبود خفیف و متوسط ​​در شرکت کنندگان با موارد زیر گزارش داد:

 • ملاسما
 • زخم های مونی
 • striae distensae (نقاط آویزان قرمز)
 • عکس

از آنجا که میکرودرم ابریژن نوعی پاکسازی صورت است ، از تغییرات و تجدید سلول های پوستی نیز سود خواهید برد. آنتولین می گوید: “با افزایش سن ، میزان تجدید سلول های پوستی طی 28 تا 50 روز کاهش می یابد.” بنابراین ، لایه برداری “مانند بردن پوست ما به ورزشگاه است – و راز دستیابی به بهترین نتایج مراقبت است.”

درمان دست با میکرودرم ابریژن توسط دکتر براندت

آیا میکرودرم ابریژن بی خطر است؟

آنتولین گفت میکرودرم ابریژن برای اکثر انواع پوست و تن ها بی خطر تلقی می شود.

با این حال ، مواردی وجود دارد که ممکن است میکرودرم ابریژن برای همه مناسب نباشد ، از جمله اگر پوست حساس یا حساسی دارید. وی افزود: میکرودرم ابریژن برای افرادی که دارای آکنه ، روزاسه و رگ های خونی پوست هستند ، توصیه نمی شود.

آنتولین همچنین دستورالعمل های کلی برای محصولات مراقبت از پوست و گزینه های درمانی جدید ارائه می دهد: بهتر است برای ایجاد یک درمان مراقبت از پوست مخصوص مشکلات پوست خود با متخصص پوست خود مشورت کنید.

نحوه انجام درمان میکرودرم ابریژن به روش صحیح

اگر می خواهید از میکرودرم ابریژن – یعنی پوست جدیدتر ، پررنگ تر و درخشان تر – استفاده کنید ، در اینجا نکاتی وجود دارد که هنگام استفاده از این درمان در رژیم مراقبت از پوست باید رعایت کنید:

 • اگر در آبگرم یا مطب متخصص پوست دچار میکرودرم ابریژن شدید ، مطمئن شوید که متخصص مراقبت از پوست است.
 • هنگام استفاده از داروهای خانگی ، آهسته و ملایم عمل کنید (و در برنامه خود ملایم اما خشونت آمیز نباشید) تا به عملکرد سد کننده پوست آسیب نرسانید. آنتولین توصیه می کند: “برای به دست آوردن بهترین نتایج ، یک یا دو بار در هفته اعمال کنید و حداقل سه روز بین برنامه ها باقی بماند.”
 • اگر در مورد سدی برای پوست خود صحبت می کنید ، می توانید با استفاده از یک مرطوب کننده با سرامیدهای پشتی ، راه بیشتری را برای تقویت آن طی کنید. آنتولین توضیح می دهد که انجام این کار “باعث کاهش خطر تحریک و محافظت از سلول های” جوان “پوست می شود.”
 • نکته آخر اینکه از کرم ضد آفتاب با حداقل SPF 30 برای محافظت از پوست تازه ترمیم شده خود استفاده کنید. البته ، این آخرین نکته که بر محافظت از آفتاب و پوست تأکید دارد ، برای همه افراد کاربرد دارد-نه فقط برای کسانی که به میکرودرم ابریژن عادت دارند.