به برنامه های کنترل اعتیاد به مواد مخدر بپیوندید و چرخه اعتیاد به مواد مخدر را بشکنید – بلاگ Credihealth


سوء مصرف مواد می تواند بر زندگی شما تأثیر منفی بگذارد و اگر نیازی به کمک نداشته باشید. اعتیاد به مواد مخدر قابل درمان است و در صورت دریافت درمان در مرکز توانبخشی، این امتیاز را دارید که به تمام امکانات مراقبت های پزشکی برای کنترل اعتیاد به مواد مخدر دسترسی داشته باشید و مصرف مواد مخدر را متوقف کنید. اگر شما دریافت کنید درمان اعتیاد به مواد مخدر، می توانید قدردان بسیاری از مزایایی باشید که می توانند زندگی شما را تغییر دهند و آن را سازنده کنند. بهترین چیز در مورد مرکز سم زدایی مواد مخدر این است که می توانید هوشیار شوید، متخصصان می توانند به شما کمک کنند تا زندگی بدون اعتیاد، شاد و لذت بخشی داشته باشید.

۸ مزیت برتر:

۱. محیط پایدار

در یک مرکز توانبخشی مسکونی برای درمان اعتیاد به الکل و مواد مخدر، محیطی با ثبات و خانگی خواهید داشت. داشتن یک محیط راحت برای بهبودی معتادان به مواد مخدر به ویژه افراد جدید بسیار خوب است. هنگامی که محیط اطراف پایدار باشد، معتادان به مواد مخدر محیط بهتری پیدا می‌کنند که معتادان به مواد مخدر و الکل را از هر نوع وسوسه دور نگه می‌دارد و به آنها اجازه می‌دهد در یک محیط امن و مطمئن شفا پیدا کنند.

۲. یادگیری

در مرکز سم زدایی مواد مخدر، اطلاعاتی در مورد اعتیاد به مواد مخدر، پیشگیری از آن و بسیاری از مزایای دیگر به دست می آورید که به معتادان کمک می کند تا بتوانند بدون مصرف الکل یا مواد مخدر زندگی سالم و شادی داشته باشند. معتادان همچنین با ابزار کنترل اعتیاد و روش استفاده از آنها برای بهبودی پس از درمان اعتیاد آشنا می شوند.

۳. مشاوران

اگر به مرکز بازپروری مواد مخدر بپیوندید، از متخصصان مجرب مشاوره دریافت می کنید. مشاوران بهترین افرادی هستند که می توانند به شما کمک کنند تا بر عادت اعتیاد به مواد مخدر غلبه کنید و زندگی بهتری داشته باشید. داشتن مشاور مناسب برای برخورداری از بهترین مزایای برنامه های درمان اعتیاد بسیار مهم است.

۴. پشتیبانی همتایان

هر درمان اعتیاد به مواد مخدر تنها با یک انگیزه کار می کند. برای کمک به معتادان به مواد مخدر و الکل برای ترک اعتیادشان. همه تلاش می کنند همین کار را انجام دهند. کمک به افراد معتاد این بدان معناست که معتادان به مواد مخدر و الکل فقط توسط افراد خیر احاطه شده اند و همه در حال گذراندن یک چیز هستند. این حمایت بسیار مورد نیاز را برای اعتیاد به مواد مخدر در طول دوره بهبودی آنها فراهم می کند که آنها را از نظر ذهنی قوی می کند. مردم این فرصت را دارند که نصیحت کنند و نصیحت کنند، چیزهای جدید بیاموزند و تصمیمات بهتری برای زندگی خود بگیرند.

۵. روال روزانه

هنگامی که به مرکز توانبخشی مواد مخدر ملحق می شوید، فرصتی برای بهبود روال خود دارید زیرا فقط کارهایی را انجام خواهید داد که شما را سالم نگه می دارد. بیمار فرصتی برای شرکت در درمان هایی که به مقابله با سوء مصرف مواد کمک می کند، می یابد. بیماران به درمان تک به تک، گروه درمانی، درمان جایگزین می روند که به تصمیم گیری بهتر در زندگی کمک می کند. آ توانبخشی خصوصی سلامت روان به بیمار در ایجاد یک عادت غذایی خوب کمک می کند و او را تشویق می کند تا در فعالیت های تناسب اندام روزانه شرکت کند. به این ترتیب می توانید از نظر جسمی قوی و از نظر روحی سالم شوید.

[highlight color=”yellow”]همچنین بخوانید – اعتیاد به مواد مخدر و سوء مصرف مواد: علائم و درمان[/highlight]

۶. تحمل صفر

سیاست تحمل صفر بیان می کند که هیچ کس مجاز نیست الکل یا مواد مخدر را به مرکز توانبخشی بیاورد. هر مرکز توانبخشی از این سیاست پیروی می کند و حتی اکثر آنها از مردم می خواهند که در صورت گرفتار شدن با مواد مخدر یا الکل زنده بمانند. هیچ کس نباید در مبارزه با اعتیاد خود وسوسه شود و به همین دلیل است که اکثر مراکز درمانی این سیاست را به شدت اعمال می کنند.

۷. مراقبت های بعدی

مراقبت های بعدی مراقبت هایی است که بیمار پس از درمان به آن نیاز دارد. مراکز درمان مواد مخدر و الکل به خوبی اهمیت مراقبت های پس از آن را می شناسند. برنامه‌ریزی مراقبت‌های بعدی معمولاً زمانی آغاز می‌شود که فرد در آستانه تکمیل برنامه درمان دارویی خود و برنامه‌ریزی برای بازگشت به زندگی پرمشغله است. متخصصان به آماده سازی بیماران برای بازگشت به خانه کمک می کنند و همچنین به آنها انگیزه می دهند تا از مواد مخدر و الکل رها بمانند. مراقبت های بعدی بسیار مهم است و باید بخشی از هر برنامه درمانی دارویی باشد. این به جلوگیری از عود کمک می کند و اطمینان حاصل می کند که مواد مخدر و معتادان به اعتیاد خود باز نمی گردند.

۸. روی ریکاوری تمرکز کنید

آخرین اما نه آخرین، در مرکز توانبخشی مواد مخدر، شما می توانید کاملاً روی بهبودی خود تمرکز کنید، لازم نیست نگران اتفاقات دیگری در زندگی خود باشید، فقط باید روی سلامتی خود تمرکز کنید. وقتی در مرکز سم زدایی مواد مخدر هستید، از مکان و افرادی که ممکن است شما را به مصرف مواد مخدر یا الکل تشویق یا وسوسه کنند و همچنین از افرادی که شما را بی انگیزه می کنند و می گویند که نمی توانید بهبودی پیدا کنید، جدا می شوید. شما نیازی به مبارزه با استرس روزانه ندارید و می توانید تمام انرژی و تأثیرات خود را صرف کارهایی کنید که برای هوشیاری یا رهایی از اعتیاد لازم است.

در طول برنامه خود در یک مرکز توانبخشی مسکونی، شما می توانید در مورد اعتیاد به مواد مخدر از جمله چیزهایی که ممکن است شما را در آینده تحریک کند و به کنترل ولع غذا کمک کند، بیاموزید. برنامه‌های ترک اعتیاد به شما کمک می‌کنند در یک محیط دوستانه سریع‌تر بهبودی پیدا کنید، روال‌تان ساختارمند باشد، رژیم غذایی‌تان خوب باشد و علاوه بر این، از همه آن مواد مخدری که بر زندگی‌تان تأثیر منفی می‌گذارند دور باشید.

سلب مسئولیت: اظهارات، نظرات و داده‌های موجود در این نشریه‌ها متعلق به نویسندگان و مشارکت‌کنندگان فردی است و نه از Credihealth و سردبیر(ها).

با ۹۹۴-۹۹۴-۸۰۱۰ +۹۱ تماس بگیرید و با کارشناسان پزشکی Credihealth صحبت کنید. رایگان. در انتخاب پزشک متخصص و کلینیک مناسب، مقایسه هزینه درمان از مراکز مختلف و بروز رسانی به موقع پزشکی کمک بگیرید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر