17
شهریور

به همین دلیل است که محصولات مراقبت از پوست پروبیوتیک و مراقبت از پوست باید بر ذهنیت شما تأثیر بگذارد


با پوست پروبیوتیک چه کنیم؟ در اینجا ما مزایای مراقبت از پوست پروبیوتیک و کرم های مخمر را به صورت موضعی و مکمل مشاهده خواهیم کرد.

اگر پروبیوتیک ها شعاری دارند ، می توانند “خوب یا بد” باشند. البته ، ما در مورد باکتری های خوب و بد صحبت می کنیم-و پروبیوتیک ها یکی از بهترین شرکایی هستند که برای روده ، پوست و سلامت کلی شما مزایای بسیار خوبی را به همراه دارند.

ممکن است با پروبیوتیک های خوراکی آشنا باشید ، اما پروبیوتیک ها و پروبیوتیک ها نیز زمان کمی دارند – و این درست است. اما این باکتری های خوب دقیقاً چگونه از بیرون به پوست شما کمک می کنند و آیا ارزش این را دارد که خودتان به تنهایی امتحان کنید؟

مزایای پروبیوتیک ها را برای پوست خود و نحوه یافتن بهترین راه حل برای نیازهای خود دقیق تر ببینید.

مراقبت از پوست پروبیوتیک چیست؟

مراقبت از پوست پروبیوتیک در انواع مختلفی از جمله محصولات موضعی و داروهای خوراکی وجود دارد تا برای پوست شما مفید باشد.

پروبیوتیک ها برای میکروبیوم پوست شما (هنگامی که در بالای آن قرار می گیرد) و میکروبیوم روده (هنگام بلعیدن ، که برای حمایت از پوست ، ایمنی ، شخصیت و موارد دیگر اثر دومینو ایجاد می کند) مفید هستند زیرا به تعادل کمک می کنند. این باکتری ها هستند. برای زنده ماندن سریع ، میکروبیوم مجموعه ای از همه میکروارگانیسم ها – باکتری ها ، قارچ ها ، ویروس ها و غیره … است که در یک محیط خاص زندگی می کنند.

مردان از کرم مرطوب کننده پروبیوتیک روی این موضوع استفاده می کنند

پروبیوتیک های موضعی و ترکیبات مخمر در پوست

مخلوط های تخمیر شده به دلایل زیادی برای پوست مفید هستند.

جنیفر مارتین بیگرز ، معاون HP در موضوعات علمی و آموزشی گفت: “پروبیوتیک های اعمال شده بر روی پوست به بازسازی میکرو فلور پوست شما کمک می کند ، که به کنترل التهاب پوست شما کمک می کند.” “پوست شما دارای بسیاری از باکتری های مفید است. سطح pH مطلوب آنها حدود 5 است ، اما برخی از صابون ها یا محصولات تند پوست دارای قلیایی بالایی هستند که می توانند محیط طبیعی را برای ایجاد میکروبیوم سالم پوست مختل کنند. “

برای شروع ، فرآیند صاف کردن ترکیب مواد مغذی (مانند ویتامین ها ، مواد معدنی و اسیدهای آمینه) را به مولکول های کوچکتر تجزیه می کند ، که پوست شما می تواند به راحتی آنها را جذب کند. این فرایند غلظت مواد مورد نیاز برای افزایش اثر بخشی آن را افزایش می دهد.

علاوه بر محصولات حاوی پروبیوتیک های مستقیم ، مواد تخمیر شده ای نیز در پوست وجود دارد که محدود به موارد زیر نمی شود:

  • اسید لاکتیک (شیر ترش)
  • کامبوچا (چای سیاه شور)
  • اسیدهای آمینه و پپتیدها (استخراج شده از مخمر)
  • (برنج ترش)

از آنجا می توانید مواد ضروری سر را در محصولات مراقبت از پوست پیدا کنید مانند:

  • پاک کننده
  • تونر
  • مرطوب کننده ها
  • ماسک صورت

پروبیوتیک ها در غذا

در همین حال ، مکمل هایی وجود دارند که حاوی انواع بیماری ها با مزایای بالینی برای پوست هستند که در زیر آنها را مرور می کنیم.

همچنین می توانید باکتری های خوب را از طریق غذاها و نوشیدنی های مخمر مخلوط کنید ، مانند:

بستن پوست فرد با خارش و تورم قبل از استفاده از پروبیوتیک ها

فواید پروبیوتیک ها برای پوست

پروبیوتیک ها می توانند به طرق مختلف به پوست شما کمک کنند تا مشکلات مختلف را حل کند. در اینجا نگاهی دقیق تر به بزرگترین دستاوردهایی که می توانید از پیروی از رژیم مراقبت از پوست داشته باشید ، داریم.

1. پروبیوتیک ها به کاهش آکنه و تورم کمک می کنند

وقتی صحبت از رنگ پوست شما می شود ، پروبیوتیک های شما بیشتر به دلیل توانایی آنها در ترویج پوست تمیز شناخته شده اند.

عوامل زیادی می توانند باعث ایجاد یا تشدید آکنه شوند که می تواند منجر به گسترش آکنه شود P. acnes باکتری های موجود در میکروبیوم پوست تحقیقات نشان می دهد که استفاده موضعی از درمان پروبیوتیک استرپتوکوک ترموفیل می تواند تولید و عملکرد سرامید را افزایش دهد ناشی از باکتری هایی است که تولید را مهار می کنند P. acnes، در نتیجه وقفه های کمتری وجود دارد.

مکمل پروبیوتیک خوراکی آن همچنین از پوست تمیز از طریق فلور موثر روده پشتیبانی می کند. هنگامی که سد روده ای مختل می شود ، باکتری های بد می توانند وارد جریان خون شده و هموستاز پوست را مختل کنند ، که می تواند به شکل شکستگی و تغییر شکل و رنگ پوست ایجاد شود.

خوشبختانه ، پروبیوتیک های مفید روده از آلوستاز پوست (فرآیند بازسازی هموستاز) برای تسکین شرایط التهابی مانند آکنه و به طور کلی از یک چهره سالم حمایت می کند.

2. پروبیوتیک ها از عملکرد سد پوستی حمایت می کنند

پروبیوتیک ها تأثیر مثبتی بر سد پوستی دارند ، لایه محافظ بیرونی اپیدرم که آب و مواد معدنی را در خود نگه می دارد در حالی که باکتری های بد و سایر سموم را حفظ می کند.

باز هم ، عملکرد سد پوستی با استفاده از محصولات قوی و قلیایی – از جمله برخی که برای کاهش آکنه طراحی شده اند – سوء استفاده می شود. (میکروارگانیسم های سالم دارای دمای pH 4.5 تا 5.0 هستند که کمی اسیدی است ، در حالی که درمان آکنه معمولاً بیشتر است.) مارتین بیگرز اضافه کرد که استرس ، رژیم غذایی آنها و سایر عادات زندگی نیز به تعادل میکروبیوم پوست شما کمک می کند.

باز هم ، بسیاری از مطالعات نشان می دهند که پروبیوتیک ها در افراد می توانند با داشتن خواص ضد میکروبی و افزایش تولید سرامید ، فعالیت سد را بهبود بخشند. سرامیدها جزء ضروری سد پوستی هستند و به عنوان نوعی چسب برای سالم نگه داشتن سلول های پوست عمل می کنند. آنها تغذیه سالمی را برای پوست انجام می دهند تا عملکرد سد پوستی را بازیابی کند ، که باعث ایجاد رنگ کامل ، شفاف و شفاف می شود.

3. پروبیوتیک ها از پوست در برابر پیری زودرس و آسیب محافظت می کنند

همانطور که در بالا دیدیم ، میکروبیوم پوست برای رشد نیاز به pH اسیدی (برخلاف قلیایی) دارد. مشخص است که pH با افزایش سن پوست به دلیل تحریک فعالیت پروتئاز افزایش می یابد. مارتین بیگرز گفت: “پروتئین پروتئین را از بین می برد.” “یک پروتئاز ، به نام الاستاز ، الاستین را در پوست شما آزاد می کند که همراه با کلاژن ، به ساختار ساختار پوست شما کمک می کند. هنگامی که آنها آسیب می بینند ، پوست بی حرکت ، ضخیم تر و شکل گیری آن آسان تر می شود. چین و چروک”. محیط اسیدی ، آنها به تعادل pH پوست کمک می کنند و برای تنظیم عملکرد پروتئازها مشابه پوست خنک و سالم عمل می کنند.

علاوه بر این ، پاکسازی رادیکال های آزاد باعث ایجاد استرس بر الکل می شود که باعث تسریع پیری و سایر آسیب های پوست و بدن شما می شود. خوشبختانه تحقیقات نشان می دهد که داروهای ضد بارداری خوراکی بی خطر هستند لاکتوباسیلوس آرامش می تواند با افزایش اثربخشی پاک کننده های رادیکال های آزاد و محدود کردن تولید رادیکال های آزاد ، به کاهش پیری پوست کمک کند.

این فرآیند نه تنها از آسیب های ناشی از اشعه ماوراء بنفش و چین و چروک محافظت می کند ، بلکه از اثرات مضر استرس و آلودگی های محیطی مانند کم آبی پوست نیز محافظت می کند.

آیا باید از نرم کننده های موضعی یا دهان موهای پروبیوتیک استفاده کنید؟

اگر می خواهید جوش ها را کاهش دهید ، پلک های خود را محکم کنید و / یا آثار پیری زودرس را کاهش دهید ، مراقبت از پوست پروبیوتیک می تواند خرید خوبی باشد.

و اینکه آیا مسیر پروبیوتیک را طی کنیم یا پر کنیم؟ اگر گوارش شما مرده است و نوعی افسردگی دستگاه گوارش را تجربه می کنید ، مکمل های پروبیوتیک خوراکی می توانند دو کار را برای تعادل روده و پوست انجام دهند.

با این حال ، او تکرار می کند که تفاوت در مورد بازی در مورد پروبیوتیک ها است ، بنابراین می توانید هر دو شکل را در نظر بگیرید. از این گذشته ، همانطور که در بالا دیدیم ، مزایای پروبیوتیک ها برای پوست از جهتی به دیگری محدود نمی شود. با این حال ، هیچ تاثیری بر تمرینات شما ندارد ، بهتر است یکبار محصول جدیدی را معرفی کنید که به طور منظم به مدت یک ماه اجازه می دهد تا نتایج را به درستی ارزیابی کنید.

خانمها از تونیک پروبیوتیک طبیعی با فرمول شور برای شفافیت پوست استفاده می کنند

بهترین پروبیوتیک ها برای پوست کدامند؟

لاکتوباسیلوس SY بیفیدوباکتریوم دو مورد از انواع پروبیوتیک هایی هستند که برای سلامت پوست استفاده می شوند ، “مارتین بیگر می گوید.” به نظر می رسد این دارو با واسطه التهاب پوست ، مزایای آن را تأمین می کند. “

مطالعات متعدد نشان می دهد که این نوع پروبیوتیک ها از طریق تجویز خوراکی برای روده و / یا خلق و خو مفید هستند. (نکته: برای ادامه مطلب ، به دنبال فرمولاسیونی باشید که شامل پروبیوتیک ها نیز باشد ، که قدرت پروبیوتیک ها را تأمین می کند.)

خوشبختانه اکثر پروبیوتیک های با کیفیت برای پوست و سلامت عمومی شامل تنوع و تنوعی برای ارتقای تنوع میکروبیوم و امکان رشد باکتری های خوب است.

بهترین محصولات مراقبت از پوست و محصولات مراقبت از پوست

در نهایت ، اگر می خواهید پروبیوتیک های موضعی و ترکیبات مخمر را در تمرینات خود گنجانید ، گزینه های زیادی برای انتخاب دارید.

برای پوست های حساس ، پاک کننده پروبیوتیک شفاف ارگانیک شفاف (42 دلار) را توصیه می کنم. این دو گزینه گیاهی برای رزمنده های محبوب تعطیلات دارد-عصاره پوست (شبیه BHA سالیسیلیک اسید) و روغن درخت چای (عصاره ضد باکتری خوب برای بنزوئیل پراکسید)-و همچنین شیر ترش به شکل اسید لاکتیک ، یک لایه بردار شیمیایی تغذیه کننده

برای تقویت عملکرد سد پوستی ، درمانی آرامبخش و در عین حال قوی مانند سرم پروبیوتیک We Come in Peace از Clear (24 دلار) انتخاب کنید. حاوی Lactococcus Ferment Lysate برای کنترل میکروبیوم پوست شما و همچنین خواص آنتی اکسیدانی و ضد التهابی است.

سرانجام ، برای پاکسازی منافذ ، کاهش لکه های تیره و شادابی چهره ، تونر لایه برداری Youth to the People’s Kombucha + 11٪ AHA (38 دلار) را امتحان کنید. کامبوچا توانایی های پری بیوتیکی را ارائه می دهد که باعث بهبود پوست می شود ، تخمیر لیزات پیچی از پوست شما در برابر استرس اکسیداتیو محافظت می کند و اسید لاکتیک به طور موثر مبارزه می کند.