22
مهر

به گفته کارشناسان ، خرید در تعطیلات بعد از اکتبر می تواند باعث شود شما ژانویه را جشن بگیرید(اخبار نیوز در حال حاضر) – این اولین هشدار نیست ، اما یک تحلیلگر خرده فروشی برای کسانی که درخواست یک روز تعطیل دارند هشدار می دهد: این سال انتظار کشیدن نیست.

هیتا هرتزوگ ، مدیر تحقیق در H Squared Research LLC ، یک شرکت تحقیقاتی برای مشاوران سرمایه گذاری ، گفت: اگر هدیه ای را قبل از هالووین نخرید ، پس از سال نو هدیه می شود.

هرتزوگ در NewsNation در “The Donlon Report” در NewsNation گفت: “هر کاری در زمینه الکترونیک انجام دهید ، از تلویزیون گرفته تا پلی استیشن ، اگر کسی در خانواده شما هوس چیزی با هر نوع میکروچیپی که فکرش را می کنید می کند ، پیشنهاد من این است که آن را بخرید.”

مشکل اوج تقریباً دو سال اختلال در زنجیره تامین است. بسته شدن کروناویروس در خارج از کشور باعث تعطیلی این شرکت شد و دستور خروج داد. هنگام بازگشت شرکت ها ، برخی از شرکت ها بیش از حد معمول دستورات خود را برای جبران تاخیرها و جلوگیری از ضررهای بعدی صادر کردند.

بسیاری از شرکت ها محصولات را غرق در سیل کردند ، اکثر آنها با خم شدن و جاری شدن موج COVID-19 دوباره خاموش شدند.

یک بطری بازکن دیگر در ساحل لس آنجلس است. صدها کشتی ، هر کدام با هزاران کانتینر ، در صف آوار شده بودند. کارگران بارانداز یا ساعاتی در روز به اندازه کافی برای بیرون راندن آنها وجود ندارد.

هرتزوگ می گوید: “این ظروف دارای همه چیز از دوچرخه ، تزئینات کریسمس ، لوازم الکترونیکی و در برخی موارد حتی دستمال توالت هستند.” “اینها همه ظروف هستند که باید به فروشگاه بروید.”

بنادر لس آنجلس و لانگ بیچ ، کالیفرنیا ، 40 درصد از کل کانتینرهای حمل و نقل وارد ایالات متحده را تشکیل می دهند. بورس دریایی جنوب کالیفرنیا گفت ، تا روز سه شنبه ، 64 کشتی در دو بندر متوقف شده بودند و 80 کشتی منتظر تخلیه و تخلیه بودند.

دولت بایدن موافقت کرده است که ساعت کار بندر را به 24 ساعت شبانه روز افزایش دهد ، اما هرتزوگ مطمئن نیست که به اندازه کافی برای رسیدگی به امور در زمان کریسمس خوب باشد. همچنین کمبود راننده کامیون وجود دارد ، بنابراین ممکن است محموله حتی در صورت خارج شدن از کشتی نتواند حرکت کند.

“این یک طوفان کامل از محصولاتی است که باید وارد فروشگاه شوند و افراد کافی برای تحویل آن محصولات به موقع وجود ندارد تا ما آنها را بخریم و شاید آنها را به عنوان هدیه هدیه دهیم.”

وی گفت که رهبران صنعت معتقدند سریع ترین زمانی که می توانند این منطقه را برطرف کنند ژوئن 2022 است ، اگرچه برخی بدبین ترند و مدتی را در سال 2023 پیش بینی می کنند.

آسوشیتدپرس به این گزارش کمک کرد.

گزارش دونلون را دیشب ساعت 6/5 بعد از ظهر ببینید.

نمی دانید چگونه ما را پیدا کنید؟ در اینجا نحوه تماشای NewsNation در تلویزیون و اینترنت آمده است.

آخرین خبرها

  • به گفته کارشناسان ، خرید در تعطیلات بعد از اکتبر می تواند شما را مجبور به جشن گرفتن ژانویه کند
  • تورم ، جزر و مد ، “مادر همه نژادها” و بحران NFL و NBA
  • “مامان ، این برای تو است”: لایحه ای که به دوربین ها در خانه های سالمندان اوهایو نزدیک به قانون قبلی اجازه می دهد
  • اورگان شرط معلم جایگزین را برای مبارزه با کمبودها حذف کرده است
  • تازه ازدواج کرده های کالیفرنیایی چند ماه پس از حرکت اولین سانحه هوایی خود را از دست دادند