بیانیه رسانه دولتی از مراسم تور ۲۲ آبان – مرکز رسانه مدرا


گزارش کردن پایگاه خبری مدرا; خبرگزاری ایرنا نوشت: بازدید یم الله ۲۲ آبان با حضور دانش آموزان، دانشجویان و اقشار مختلف مردم از صبح امروز – جمعه – از مقابل لانه جاسوسی سابق آمریکا در تهران و همزمان در ۹۰۰ روستا آغاز شد. کشوری با شعار اصلی «حماسه مقاومت، مقاومت و فقر».

۲۲ آبان هر سال یادآور شادی است که از درک دانش آموزان نهضت بزرگ اسلامی مردم ایران علیه ظلم و ظلم و استکبار حاصل می شود. روشنگری فکری حضرت امام خمینی (ره) در مدرسه فیضیه و واکنش سلطنت به زندانی شدن ایشان در ۲۲ آبان ۱۳۴۳، پیروزی کامل ذهن برخاسته از بینش الهی را بر منطق مبتنی بر «قوی و قوی» نشان داد. مستقل.

شهادت دانشجویان ایرانی در ۲۲ آبان ۱۳۵۷ برای بیان نیازهای برحق مردم بزرگ ایران در محوطه دانشگاه تهران نشان از عدم امکان حکومت استبدادی داشت و دانشجویان مسلمان پیرو خط امام نیز در نوامبر. ۱۳/۱۳۵۸ که ایمان به تغییر می تواند دشمنان بزرگ نظام و انقلاب را شکست دهد پس از ۴۳ سال امروز در ۲۲ آبان ۱۴۰۱ صفحه افتخار دیگری در تاریخ مردم تهران ثبت شد و در همان زمان بار دیگر مردم سراسر ایران اسلامی و مردم غیور و پرشور تهران اعلام کردند که تسلیم ظلم و ستم و ظلم نمی شوند. .

شرکت کنندگان در این مراسم ضد غرور با سرود «مرگ بر آمریکا» انزجار خود را از سیاست های خصمانه و استکباری نظام استعماری به ویژه آمریکای جنایتکار نشان دادند.

مشاهدات خبرنگاران ایرنا از راهپیمایی های ۲۲ آبان حاکی از آن است که فریاد الله اکبر دانش آموزان در خیابان طالقانی به نتیجه رسیده و دانش آموزان و راهپیمایان با شعار الله اکبر به سمت ساختمان لانه جاسوسی آمریکا حرکت می کنند.

استقبال گروه های دانشجویی و اقشار مختلف مردم برای شرکت در راهپیمایی ضد آمریکایی ۲۲ آبان به حدی است که از همان دقایق ابتدایی این جشن، خیابان طالقانی تهران مملو از جمعیت شد و محل تجمع ۲۲ آبان تغییر کرد. . جایی برای نشان دادن اتحاد و همبستگی مردم ایران. .

امروز روز شعارهایی مانند مرگ بر امریکا، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر منافق، مرگ بر آل سعود خائن ، مرگ بر داوران و راهپیمایان این شعارها را سر دادند: ما شرمنده ایم.

میکسی از سرودهای انقلابی مثل «آمریکا آمریکا شرمنده فریب توست/ خون جوانان ما از دستت می چکد» و «الله اکبر خمینی رهبر» شادی و احساس سالهای ابتدایی پیروزی انقلاب را برای مسلمانان به ارمغان آورد. خیابان طالقانی.

در این مراسم راهپیمایان با حمل پارچه ها، مقالات و پوسترهایی در انتقاد از آمریکا و مردم سرافراز انزجار خود را از نظام حکومتی و سرآغاز آمریکا نشان دادند. افرادی که در این مهمانی حضور داشتند پلاکاردهایی در حمایت از پلیس در این زمینه در دست داشتند پلیس از مدافعان معبد و نگهبانان تشکر می کند نگه داشتند پلیس رکن اصلی امنیت است از جمله مطالب دیگری که در این مراسم بسیار به چشم آمد این بود که در ناآرامی های اخیر در این کشور تعداد زیادی از ماموران امنیتی و انتظامی در نتیجه ناآرامی ها کشته شدند.

شرکت کنندگان در این مراسم ۲۲ آبان به خبرنگار ایرنا گفتند که مردم ایران نقشه انقلاب دشمن را می دانند و با هم به این توطئه ها پایان خواهند داد.

طنین ندای لیپیک یا خامنه ای در تهران

اجرای نود سال سرود سلام فرمانده از دیگر برنامه های این مراسم بود که با شور و انسجام فراوان شرکت کنندگان در این مراسم انجام شد و دختران شرکت کننده در این مراسم در گفت و گو با خبرنگار ایرنا امروز تماس گرفتند. . روز واقعه اصلی و به ندای رهبر انقلاب گوش دادند.

شعارها مرگ بر امریکا آره مرگ بر اسرائیل و اجرای سرودهای انقلابی در روز دانش آموز و مبارزه با استکبار جهانی باعث شده که صدایی به گوش نرسد و مردم برای تشویق جوانانی که ترانه می خوانند همراهی کنند.

ندای لبیک یا خامنه ای همیشه از سوی مسافران است و اطراف لانه جاسوسی آمریکا را پر می کند.

حضور پرشور دهه هشتاد و نود در راهپیمایی

در طول مسیر راهپیمایی دانشجویان ایرانی در خیابان طالقانی، ایستگاه های استقبال و همچنین غرفه هایی برای آگاه سازی نسل جدید از سیاست های خصمانه گروه حاکم آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران برپا شده است. قرن آخر. .

موکب های استقبال با تلاش سازمان ها و نهادهای فرهنگی و اجتماعی پذیرای مردم در این سفر هستند.

خانواده های زیادی در تهران به همراه فرزندان و حتی فرزندان خود در تور سیزدهم آبان حضور داشتند.

حمایت پلیس و نیروهای امنیتی از راهپیمایان

شرکت کنندگان در راهپیمایی ۲۲ آبان تهران با در دست داشتن پلاکاردهایی با مضمون حمایت و تشکر از نیروی انتظامی از مدافعان امنیت ملی برای مقابله با اغتشاشات قدردانی کردند.

تهرانی های جدید پوسترهایی با مضامین نصب کردند ایران قوی است – ایران من، پلیس رکن امنیت ملی است، پلیس، متشکرم حافظان حرم، پاسداران، پلیس، ما از شما حمایت می کنیم. ، پلیس بهترین دوستان بچه هاست آن را در دست داشته باشید

در بخشی از این مراسم بیانیه مشترک کارکنان شعبه ویژه نیروی انتظامی توسط یکی از افسران این ارتش قرائت شد.

مکان های فرهنگی مختلفی در حاشیه سفر تهرانی ها ایجاد شده است که می توان وضعیت وحدت مردم ایران را در آنجا بیان کرد. در بین شرکت کنندگان، این اتحاد به اشکال مختلف در بین راهپیمایان به چشم می خورد و اقوام و اقوام مختلف زیر سایه پرچم سه رنگ جمهوری اسلامی ایران بر روحیه وحدت در این روز افزوده اند.

همچنین جمعی از زنان و دختران با در دست داشتن پلاکاردهایی با عنوان حجاب قانون خداست، نه حکومت، با تبلیغات رسانه ای نشان دادند که زنان در حفظ حجاب، حرمت زنان ایرانی را خدشه دار نکرده اند.

جاده‌های منتهی به لانه جاسوسی آمریکا مملو از دانش‌آموزان و خانواده‌های مومن تهرانی است که با کندی ترافیک و خرخر کردن با هزاران پرچم ایران اسلامی و شعارهای حمایتی به راهپیمایی ادامه می‌دهند. سرودهای اعتراضی دانشجویان که در غرفه های ساخته شده به صورت زنده خوانده می شد حال و هوای خاصی به این مراسم داد.

حضور جانبازان با ویلچر در این جشنواره نشانه خستگی ناپذیری و حضور مستمر در مکان های تغییر است.

اجرای سرود دانش آموزان در حمایت از ارزش انقلابی حفظ حجاب و پاکیزگی یکی از خاطره انگیزترین حاشیه های راهپیمایی امسال بود.

در یکی دیگر از مکان های سنتی تندیس شهدای راه حق از جمله شهید سرلشکر قاسم سلیمانی و شهید حسین همدانی قرار داده شده است که دانش آموزان در آن عکس یادگاری می گیرند.

شهرداری تهران نیز پرچم های جنایت آمریکا را در خیابان طالقانی به نمایش گذاشت. تصاویر جنایات آمریکا در ابوغریب، بمب اتمی هیروشیما، بمب های شیمیایی حلبچه، کشتار مردم بی دفاع عراق، فعالیت تروریستی در منطقه امام رضا در دهه ۷۰ و حرم شاهچراغ. این نمایشگاه با موضوع «غرب رحم نمی کند» برگزار می شود.

در دو طرف خیابان طالقانی تظاهرات برگزار می شود و تصاویر شهدای دفاع مقدس، شهدای هسته ای و مدافعان دفاع به نمایش گذاشته شده است. همچنین کارگاه های نقاشی و مسابقات فرهنگی برای کودکان و نوجوانان برگزار می شود.

همچنین امسال تصاویر شهدای دانش آموز و شهدای حادثه تروریستی شیراز و همچنین پرچم های شهید پوریا احمدی، شهید مجتبی ندیمی، شهید مهدی زاهدی لویی و شهدای اغتشاشات اخیر از جمله شهید سلمان علی واردی. در دست عابران پیاده و در جاده دیده می شود.

مخالفان داعش و رسانه های مخالف را دوست ندارند
در جشنواره امسال پرچم ها و تابلوهایی با اشاره به حادثه تروریستی شاهچراغ شیراز به چشم می خورد. در این تصاویر درماندگی و حماقت داعش که مسئولیت این حمله تروریستی را بر عهده گرفت و رسانه های مخالف، بی بی سی و ایران اینترنشنال که می خواستند آتش خشونت را شعله ور کنند، مشاهده می کنید.

فروشندگان کاریکاتورهایی از رهبران مغرور که در طول این سال ها احساسات و رفتار ضد ایرانی داشته اند، از جمله ساختگی امانوئل ماکرون، رئیس جمهور فرانسه، در دست دارند.

پخش سرودهای انقلابی، به ویژه سلام فرمانده، واکنش‌های متفاوتی را در میان شرکت‌کنندگان، به‌ویژه دانش‌آموزان و ۸۰ ساله‌ها برانگیخت. همچنین گروه سرود دانش آموزی آهنگی با عنوان شهدای شاهچراغ را برای مردم اجرا کردند.

شرکت کنندگان بر پرچم آمریکا و اسرائیل قدم گذاشته و به سمت لانه سابق جاسوسی آمریکا می روند.

تراکم جمعیت در خیابان شهید موسوی، تقاطع خیابان طالقانی، تردد مردمی را که به سمت لانه سابق جاسوسی آمریکا حرکت می کنند، کاهش داده است.

آتش زدن پرچم آمریکا و اسرائیل

دانشجویان، دانشجویان و اقشار مختلف مردم با آتش زدن پرچم های آمریکا و اسرائیل و سردادن شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل انزجار خود را از سیاست های خصمانه استکبار نشان دادند.

جمعی از شرکت کنندگان در این جشنواره با برپایی تظاهرات خیابانی افول قدرت آمریکا و اسارت متحدانش را به نمایش گذاشتند. همچنین در بخشی دیگر از این نمایشگاه میدانی شرکت کنندگان در قالب تصویری افول هژمونی آمریکا را به نمایش گذاشتند.

در تهران و در ۹۰۰ شهرستانی که راهپیمایی برگزار می شود، پس از راهپیمایی مردم برای اقامه نماز جمعه راهی محل تجمع می شوند.

همزمانی راهپیمایی امسال با هفتمین روز شهادت شهدای حادثه تروریستی شاهچراغ شیراز بر اهمیت این رویداد ملی و انقلابی افزوده و مشارکت پرشور مردم آن را به روز همدردی و وحدت تبدیل کرده است. . با تجمع بزرگ خانواده های جامعه ایرانی.

این مراسم در تهران در مقابل لانه سابق جاسوسی آمریکا در خیابان طالقانی با اجرای برنامه‌های مختلف از جمله آواز و رقص توسط گروه‌های دانشجویی برگزار می‌شود و آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی رئیس‌جمهور سخنران یک رشته تحصیلی عالی است. این میهمانی _ این حزب.

بیش از ۳۵۰۰ خبرنگار، فیلمبردار و عکاس داخلی و خارجی سیزدهمین جشنواره آبان را در سراسر کشور پوشش می دهند.

راهپیمایی مردمی ۲۲ آبان با قرائت قطعنامه کشور به عنوان اعلام رسمی وضعیت نهایی ملت ایران به پایان می رسد.