بیوگرافی حسین صدر (بنیانگذار دیجیتال مارکتینگ و هوش سرمایه گذاری در ایران)


حسین صدر کیست؟

سید حسین موسوی صدر با نام مستعار حسین صدر متخصص بازاریابی دیجیتال و سرمایه گذاری در ایران است. او در یک خانواده معمولی به دنیا آمد. او از دوران جوانی به فکر کسب درآمد و استقلال مالی بود و از آن زمان تاکنون کارهای زیادی برای کسب درآمد انجام داده است. او به عنوان شاگرد در یک فروشگاه لوازم خانگی شروع به کار کرد و اولین دریافتی حسین ۷۰ هزار تومان در ماه بود. پس از مدتی آن شغل را رها کرد و به خرید و فروش تلفن همراه پرداخت و در این بین به کارهای مختلفی پرداخت تا اینکه وارد دانشگاه و شروع به تحصیل و ۱۹ سالگی شد و پس از فارغ التحصیلی از اولین هنرستان خود به مس مشغول شد. .

بنیانگذار هوش دیجیتال مارکتینگ و سرمایه گذاری در ایران

او پس از کسب موفقیت و فارغ التحصیلی از دانشگاه سراسری و کسب درآمد فراوان از شرکت خود، سرانجام توانست به شغل اصلی خود یعنی آموزش و اطلاع رسانی به مردم برسد و آکادمی دانش بنیاد حسین صدر را راه اندازی کند. پروفسور حسین صدر در ۱۰ دوره آموزشی که ایجاد کرده است، توانسته است به بیش از ۲۰۰۰۰ نفر آموزش دهد، مانند آموزش متاورس، سرمایه گذاری در املاک، ایده های غنی خودساخته و تحلیل فنی پیشرفته. همچنین جدای از آموزش های خود، ۵۰ آموزش حضوری و ۲۶۰ ساعت آموزش برگزار کرده اند و هر روز افرادی که نتایج خوبی از این آموزش ها گرفته اند و توانسته اند زندگی خود را تغییر دهند، فیلم، عکس و پادکست برای پروفسور ارسال می کنند. صدر با ابراز رضایت از دوره ها و یا تشکر حضوری از وی.

تاجر پروفسور حسین صدر توانست ۱۰ لوح تقدیر در زمینه های مختلف آموزشی، رضایت مشتری و … دریافت کند. آن را پیدا کرد.

همچنین استاد حسین صدر برای بیش از ۸۹۰ نفر به صورت مستقیم و غیرمستقیم شغل ایجاد کرده است.

علاوه بر این، استاد حسین صدر با آموزش سفالگری به کسب و کارهای نوپا و خانگی تشویق کرده است.

جملات معروف از استاد حسین صدر

سخنانی پرمحتوا و مهم از استاد حسین صدر: اگر احساس می کنید مشکلات در زندگی شما زیاد شده، به این معناست که گامی به سوی موفقیت برداشته اید.

پ.ن – همین الان انجامش بده، البته اگر ایده ای تو سرت هست، شک نکن و هر چه زودتر ازش استفاده کن. ایده ها به سرعت پیش می روند، اگر می خواهید با رقبای خود عقب نمانید، این کار را سریع انجام دهید.

او متواضع و بخشنده است

تواضع، بخشش و کمک به همگان از ویژگی های منحصر به فرد استاد حسین صدر است. همچنین برنامه مالی او پنج برابر است و معتقدند باید درآمد و هزینه های ماهانه را به قسمت هایی تقسیم کنیم. یعنی کمک به دیگران، مسافرت و تفریح، هزینه های روزانه و جاری، سرمایه گذاری کم ریسک و سرمایه گذاری با ریسک بالا.

به همین دلیل برخلاف سایر مربیان، آموزش های خود را با قیمت پایین ارائه می دهد. همچنین آقای صدر بسیاری از دوره های خود را رایگان داده است. دوره رازهای ذهن ثروتمند یکی از این دوره هاست.

از کودکی روحیه شگفت انگیزی برای کمک به دیگران داشت و همیشه سعی می کرد به آنها کمک کند.

در طول سالیان متمادی با رشد استاد حسین صدر، مانند روز اول، نفع مردم و شاگردانش بیش از بهره مندی از مدرسه مهم بوده است.

دلیل ارزان بودن قیمت یا رایگان بودن دوره ها این است که افراد زیادی می توانند از آنها برای رشد استفاده کنند.

در واقع، بخشیدن دیگران باعث می شود احساس بهتری داشته باشید و در نتیجه عزت نفس شما را افزایش می دهد. همانطور که افراد بزرگ در جهان مانند بیل گیتس به دیگران می دهند، شما نیز باید بخشی از پول خود را به دیگران بدهید.

ماجرای کاردستی و مسگری آقای حسین صدر به قول خودش: چند روزی بود که کارم را تمام کرده بودم، اما هنوز شغل مورد نظرم را پیدا نکرده بودم. در خیابان جرقه ای به ذهنم زد که چرا نباید در فلزات گران قیمت مانند مس، برنز، برنج و…، ظروف درجه یک و انواع چیزهایی که در این نوع تولید نمی شوند تولید نشوند.

روز بعد، با چند تاجر بزرگ صحبت کردم و ایده‌ام را به آنها گفتم، اما ظاهراً آن‌ها چندان خوششان نیامد. خودم شروع به کار کردم و با تمام سختی ها کارم را شروع کردم، ابتدا از خانه کار می کردم و نمونه کارهایم را در اینستاگرام می فروختم.

تا اینکه یک روز چشمانم را باز کردم و دیدم چندین شرکت تاسیس کرده ام و اکنون یک تاجر موفق هستم.

اما هنوز انگار صدایی از درون به من می گفت که هنوز تمام نشده ام، در تمام این سال ها با مطالعه و مسافرت و گذراندن وقت با بزرگ ترها، چیزهای زیادی در مورد علم دیجیتال مارکتینگ یاد گرفته بودم.

باید این علم را به مردمم آموزش می دادم تا بتوانند سرمایه گذاری مناسبی انجام دهند.

برگزاری سمینارهای فراوان

استاد حسین صدر علاوه بر سخنرانی رایگان، سخنرانی عمومی نیز داشت. گاهی اوقات سمینارهای ۶۰ نفره برای آموزش بازاریابی دیجیتال و سرمایه گذاری کم ریسک برگزار می شود آموزش خرید ملک در این سمینار پس از پایان سخنرانی سخنران، افسردگی زندگی استاد حسین صدر را فرا می گیرد.

و با خودش می گفت خدای من چطور جلوی ۶۰ تا ۷۰ نفر حرف بزنم؟ خیلی سخته!

همه جا حس عجیبی داشت، انگار داری به خط مقدم جنگ می روی.

سخنران برای سخنرانی نام استاد حسین صدر را صدا می کند. اما حسین همچنان با او دعوا می کرد و سرانجام دلش را به دریا انداخت و به سمت ایستگاه رفت.

در واقع او به جنگ، یعنی جنگ با تمام ترس ها و دیوارهای زندگی که راه معجزه آسای موفقیت را بسته بود، رفت.

در همان چند ثانیه اول صحبت صدای استاد می لرزید اما بعد از آن تمام ترس و وحشتش از بین رفت و این مرحله را با موفقیت به پایان رساند.

تعهد بین المللی

یکی دیگر از خدمات بزرگ پروفسور حسین صدر برگزاری سمیناری با بزرگانی چون دارن و بلفورت است. همچنین در این امر توانستند تعداد زیادی را در سراسر کشور آموزش دهند.

این امر صنعت آموزش ایران را به یک صنعت بین المللی تبدیل می کند. پروفسور حسین صدر قصد دارد با اساتید دیگری ملاقات کند و آنها را برای آموزش شاگردانش به ایران بیاورد. و به این ترتیب ایران را به کشوری پیشرو در جهان در صنعت آموزش تبدیل کنید.

اخرین حرف

همه ما با هم می توانیم به هدف خود برسیم، استاد حسین صدر توانست در یک اتاق ۸ متری کار خود را شروع کند و اکنون کسب و کار خود را در سطح بین المللی توسعه داده است.

شما نیز می توانید از طریق درس هایی که استاد حسین صدر و تیمش به شما می دهند، اهداف و مقاصد خود را انتخاب کنید و به بهترین شکل و با بالاترین کیفیت به تمام خواسته ها و خواسته های خود برسید. با ایده های پول ساز و تمیز خود می توانید به درآمد ماهانه چند میلیونی برسید و از آن استفاده کنید.

پس از قدم گذاشتن در مسیر قهرمانی و سعادت و تحقق تک تک آرزوها و آرزوهای خود، سعی کنید همیشه برای دیگران وقت بگذارید و آنها را در راه رسیدن به خواسته هایشان یاری کنید.

نگرش مثبت برای رسیدن به موفقیت می تواند شما را وادار کند که هر چقدر که دوست دارید به موسسات خیریه مختلف ببخشید و از این طریق احساسات مثبتی را به زندگی خود و آنها وارد کنید.

منبع: فرهنگستان علوم بنیاد حسین صدر