بیوگرافی شاهین صمدپور کارگردان مستند اجتماعی شوک


شاهین صمدپور او یکی از سخنرانان و فعالان برجسته کشورمان است. ساخت برنامه های عمومی ترسناک یکی از دلایل محبوبیت آن است بیوگرافی شاهین صمدپور در بین مردم ایران تغییر کرده است. سلمان فرخنده یکی از بازیگران ایرانی است که خواندن بیوگرافی او توصیه می شود.

بیوگرافی شاهین صمدپور

نام شاهین صمدپور
بدنیا آمدن ۲۷ بهمن ۱۳۶۰ – تهران
۱۶ فوریه ۱۹۸۲
کار رئیس، فعال اجتماعی
وضعیت تاهل ناشناس
تحصیلات آموزش فناوری دانش آموزی
ویکی پدیا شاهین صمدپور
مشخصات شاهین صمدپور
شاهین صمدپور

بیوگرافی شاهین صمدپور

شاهین صمدپور فیلمساز، معلم، تهیه‌کننده، کارگردان و تهیه‌کننده‌ای است که پیش از این به خاطر تولید وحشتناکش شناخته شده است. پس از پایان برنامه، شاهین صمدپور با فعالیت در اینستاگرام و ساخت برنامه های مختلف در شبکه های اجتماعی به محبوبیت زیادی دست یافت.

ازدواج شاهین صمدپور

از وضعیت تأهل شاهین صمدپور اطلاعی در دست نیست.

آثاری از شاهین صمدپور

برنامه شوک – چندین ویژگی با تم های مختلف

در سال های اخیر سند عمومی شوک به تهیه کنندگی فرشاد شکیبی و به کارگردانی شاهین صمدپور در شبکه سه سیما آنلاین منتشر شده است که به بررسی آخرین مسائل اجتماعی، معضلات و مخاطرات اجتماعی می پردازد. برنامه مستند اجتماعی شوک به منظور ارزیابی مخاطرات اجتماعی در حوزه های مختلف مرتبط با جوانان با حضور بسیاری از افراد مشهور در عرصه، سینما و تلویزیون طراحی شده است. در این سند با بررسی مصادیق هدف ریسک ها به ارزیابی و ارزیابی آنها می پردازد. شاهین صمدپور علاوه بر کارگردانی در چندین قسمت از این برنامه در کتاب شبکه اجتماعی شوک که از سومین دوره سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش شد حضور داشت.

درباره فیلم شوک