بیوگرافی محمد صابری بازیگر نقش خلیل در سریال جنایی خانگی.


محمد صبری یکی از آن مردان بازیگر ایرانی است که درخشش در سریال نمایش خانگی یاقی او را به شهرت رساند. بیوگرافی محمد صبری در میان بازیگران ایرانی می توان از صبا سهیلی صحبت کرد.

خلاصه ای از زندگی نامه محمد صابری

نام محمد صبری
ظاهر شد در دهه ۵۰
وضعیت تاهل ناشناس
کار کردن اقدام کردن
مشخصات محمد صبری
محمد صابری

بیوگرافی محمد صبری

محمد صابری بازیگر متولد دهه ۵۰ است. متاسفانه از زندگی شخصی وی اطلاعی در دست نیست.

او در مصاحبه ای گفت:

محمد صابری بازیگر نقش «خلیل» در سریال یاغی درباره بازی و همکاری خود با محمد کارت گفت: از آنجایی که در گذشته مشکلاتی داشتم، هرگز تصمیم روشنی برای بازیگری نداشتم تا اینکه با او آشنا شدم. محمد کارت و بعد از آشنایی با فیلم خونه رو به عنوان سوژه و گوینده همکاری کردم سپس در فیلم شنای پروانه به من ایفای نقش کرد.
به دلیل عدم تجربه در سینما، نمی دانستم چگونه با افراد حرفه ای برخورد کنم. آقای کارت استاد من بود و از نکات بازیگری گرفته تا برخورد با عوامل و بازیگران را به من یاد داد، همکاری با بازیگران با تجربه بسیار عالی بود. من بازیگر نبودم اما وقتی با هم تمرین می کردیم این اطمینان را به من دادند که با آموزش هایی که از کارگردان دیدم توانستم نتیجه قابل قبولی بدهم. علی شادمان برادر من است و او را بسیار دوست دارم و از او چیزهای زیادی یاد گرفته ام.
صابری درباره شناخت خود از منطقه و ارتباطات منطقه ای و فرهنگی جنوب شهر توضیح داد: من این ارتباطات را زندگی کرده ام، اما دانش به تنهایی برای انجام کارها کافی نیست و اگر تصویر خوبی به مخاطب ارائه شود، دلیل آن است. به تلاش یک تیم دلسوز و راهنمایی مناسب کارگردان. ایشان روی مدل بازی و گفتار من کار کرد تا بازیگوش و جذاب باشد.
مردم به من خیلی لطف دارند. من را در خیابان دیدند و عکس گرفتند و گفتند ای کاش دوستی مثل خلیل داشتیم. از خدا می خواهم که به من کمک کند تا اهمیتی که امروز مردم برای من دارند حفظ کنم. این تغییر در زندگی من آسان نبود و به راحتی تسلیم نخواهم شد.
من مغازه دار هستم و در یک شرکت آسانسور آموزش دیده ام. شب که کار می کردیم تا ساعت ۵ صبح عکاسی می کردیم، بعد تا ۱۰ می خوابیدم و می رفتم مغازه و دیالوگ هایم را آنجا حفظ می کردم. من هیچ وقت نگفتم الان که بازیگرم کارم را رها کنم، چون همکاری کردند تا بتوانم فیلم بسازم و برای جبران محبت آنها مجبور شدم بعد از فیلم گرفتن کار مغازه ای انجام دهم.

گفتگو با محمد صابری

ازدواج محمد صابری

از وضعیت تأهل محمد صابری اطلاعی در دست نیست.

آثار محمد صابری