22
مهر

تأیید COVID-19: FDA با کمپین Moderna ملاقات کرد(اخبار نیوز در حال حاضر) – مقامات بهداشتی ایالات متحده روز پنجشنبه ملاقات کردند تا در مورد اینکه آیا دوزهای اضافی واکسن Moderna COVID -19 باید تزریق شود و در صورت وجود ، چه کسی باید آن را دریافت کند و در چه زمانی.

قرار است گروهی از مشاوران مستقل در زمینه مدیریت و دارو صبح پنجشنبه برای بحث در مورد تیراندازی Moderna ملاقات کنند ، اما نتیجه نهایی تا یک هفته دیگر پیش بینی نمی شود.

این اولین مرحله در فرآیند غربالگری است که شامل ثبت نام از FDA و مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها نیز می شود. اگر هر دو آژانس پیشرفت کنند ، آمریکایی ها ممکن است تا پایان ماه جاری شروع به دریافت تقویت کننده Moderna کنند.

Moderna در اوایل این هفته گفت که FDA باید افزایش دوز را برای بزرگسالان واکسینه شده و افراد در معرض خطر افزایش دهد.

این شرکت گفت که داده های آن از مزایای سلامت عمومی افزایش دوز واکسن برای بازگرداندن سیستم ایمنی و کاهش تعداد عفونت های “پیشرفت” در بزرگسالان کاملاً واکسینه شده پشتیبانی می کند.

دو عکس اولیه Moderna حاوی 100 میکروگرم واکسن است. اما دکتر گفت 50 میکروگرم باید برای بلند کردن یک فرد سالم کافی باشد.

یک مطالعه روی 344 نفر ، شش ماه پس از دوز دوم ، به آنها 50 میکروگرم تزریق کرد و سطح آنتی ویروس آنها افزایش یافت. موردا گفت که تقویت کننده باعث افزایش بدن آنتی بادی هایی می شود که می توانند دلتا-اضافی را واگیر دار کنند.

ماه گذشته ، FDA واکسن Pfizer را برای آمریکاییهای مسن و دیگر گروههای دارای مجوز COVID-19 تایید کرد. این بخشی از تلاش بزرگتر دولت بایدن برای حفاظت از ایمنی در مرکز بدن واکسن دلتا است و به طور بالقوه به خطر می افتد.

اگرچه FDA و CDC در نهایت استفاده از پروموتر Pfizer را حذف کردند ، مقامات دولت بایدن ، از جمله دکتر. آنتونی فائوچی ، پیشنهاد کرد که بیشتر آمریکایی ها در نهایت بیشتر مورد تیراندازی قرار خواهند گرفت.

جلسه FDA به این دلیل برگزار شد که واکسن های ایالات متحده به طور متوسط ​​بیش از 1 میلیون در روز بازگشت داشتند ، که در دو هفته گذشته بیش از 50 درصد افزایش یافته است. این افزایش ناشی از پروموتر و مصرف واکسن های Pfizer بود.

“ساعت شلوغی” را امشب ساعت 6 / 5c در NewsNation تماشا کنید.

56.6 of از کل آمریکایی ها کاملاً غیرقانونی رفتند و 4.7 of از کل جمعیت “تقویت کننده” دریافت کردند ، بر اساس داده های جمع آوری شده توسط CDC.

فیلمبرداری کمپین جانسون و جانسون نیز قرار است این هفته در جهان مورد بحث قرار گیرد.

آسوشیتدپرس و رویترز در این گزارش مشارکت داشته اند.

آخرین خبرها

  • اعتبار سنجی COVID-19: FDA با تقویت کننده تزریق Moderna ملاقات کرد
  • نامه های سرقت شده الکساندر همیلتون به ماساچوست بازگردانده شد
  • قاضی اجازه مرخصی خطوط هوایی یونایتد را مسدود کرد
  • پس از رد این معامله ، بیش از 10 هزار کارگر اتحادیه علیه جان دیر اعتراض می کنند
  • افزایش بیمه اجتماعی: پول بیشتری در راه است برای افراد مسن