22
مهر

تازه ازدواج کرده های کالیفرنیایی چند ماه پس از حرکت اولین سانحه هوایی خود را از دست دادندسنت ، کالیفرنیا (KSWB) – دو روز پس از سقوط هواپیما از آسمان و سقوط در منطقه سن دیه گو ، یک زوج تازه ازدواج کرده در نزدیکی ایوان خانه خریداری شده خود ایستادند. به سرعت سعی کردند تصادف 48 ساعت پیش را درک کنند.

وقتی موتور سسنا بعد از ظهر دوشنبه در شهر مسکونی سانتی تصادف کرد ، باعث مرگ پزشک راننده هواپیما و راننده UPS شد که کامیون با آن برخورد کرد. به خانه دو خانواده نیز خسارت وارد شده است. برای تازه واردان کودی و کورتنی کمپبل خانه ای بود که به تازگی در آن زندگی کرده بودند.

کورتنی کمپبل می گوید: “ذهن شما انواع و اقسام چیزها را مرور می کند ،” چه می شود “، همه سناریوهای دیگری که ممکن است اتفاق بیفتد و ما فقط خوشحالیم که می دانید اینطور نیست و ما امروز اینجا ایستاده ایم.” در ‘روز چهارشنبه گفت

کودی کمپبل گفت: “ما هر دو سر کار بودیم. ما فقط یک تماس تلفنی دریافت کردیم ، یک سری پیامک-ما بلافاصله از محل کار به همان سرعتی که می توانستیم برگشتیم.”

آنها خانه یک طبقه خود را در ویرانه یافتند. این حادثه با وجود تلاش آتش نشانان برای یافتن آتش ، مدت زیادی دوام نیاورد.

قرعه کشی روز چهارشنبه در حالی انجام شد که مقامات حمل و نقل تحقیقات محلی را به پایان رساندند و همسایگان و دوران جدیدی را در سراسر شهر روستایی باقی گذاشتند. این زوج با بهبودی دلهره آور روبرو شدند و به سرعت نام افراد دیگری را که از سقوط آسیب دیده اند ، به ویژه زوجی که جان خود را از دست دادند ، نام بردند.

کورتنی کمپبل گفت: “من نمی توانم برای استیو ، راننده UPS و خلبان تصور کنم … عزیزانشان هستند ، احساسی که آنها در حال حاضر در حال گذراندن هستند.” کمپبلز افزود که آنها از نزدیک بر بهبود وضعیت همسایگان فیل و ماریا موریس ، که هنگام حمله به خانه آنها سوخته بودند ، نظارت می کنند. امیدوارم این زوج علی رغم از دست دادن سگ خانوادگی مورد علاقه خود ، به طور کامل بهبود یابند.

کودی و کورتنی کمپبل می گویند که از خودگذشتگی و مراقبت هایی که از همسایگان خود دریافت می کردند ، تحت تأثیر قرار گرفتند ، و بلافاصله پس از فرود هواپیما با قهرمانان خود شروع کردند. ساکنان بلافاصله پس از فرود هواپیما برای کمک به موریس از پنجره دویدند-نجات بزرگی که با فیلم ضبط شد.

کمپبل ها بعداً فهمیدند که آنها از ترس نیاز به نجات به خانه سوخته خود هجوم آورده اند. یکی از دوستان نزدیک کودی کمپبل در خیابان ها زندگی می کند و توانست از آنها محافظت کند و تأیید کند که این زوج سر کار هستند.

دروازه بان محله ای در نزدیکی: راننده تحویل استیو کروگر ، که فوت کرد ، با همسایگان خود نام مستعار داشت و در کنترل بود.

با ما تازه وارد جامعه شدیم ، راننده UPS و بقیه را واقعا نمی شناختیم ، اما همه گفتند که استیو را در راه می شناسند و او همیشه اینجاست. برای خانواده اش ، “کودی کمپبل گفت.

همسایگان قصد داشتند برای گرامیداشت روز پنجشنبه کروگر در نزدیک محل سقوط ، شمع روشن کنند.

اگرچه آنها در ماه مه به خانه جدید خود رفتند – همان ماهی که ازدواج کردند – کودی و کورتنی کمپبل در سانتی بزرگ شدند ، اما هر دو بزرگ شدند و به دبیرستان در آنجا رفتند. آنها گفتند از دیدن اعتراضات گروه ها در اطراف همه قربانیان شگفت زده نشدند.

دو حساب GoFundMe ، یکی برای Courtney و Cody Campbell و دیگری برای Morrises ، به جمع آوری پول برای خانواده ها کمک می کند. تا بعدازظهر چهارشنبه ، اهداکنندگان 37000 دلار به این زوج جوان کمک کرده بودند.

حتی با این کمک ، زندگی کمپبل تا بازگشت دوباره فاصله زیادی دارد.

کورتنی کمپبل گفت: “ما هنوز در تلاش هستیم تا آن را بفهمیم. ما هنوز در تلاش هستیم تا همه اتفاقات را برطرف کنیم.” “من کتابی نمی شناسم که به شما بگوید ، از نقطه” A “تا” Z “چگونه است. اما ما امیدواریم که با حمایت دوستان ، خانواده و همکارانمان. کار و جامعه بتوانیم این امر را محقق کنیم . “

آخرین خبرها

  • اورگان شرط معلم جایگزین را برای مبارزه با کمبودها حذف کرده است
  • تازه ازدواج کرده های کالیفرنیایی چند ماه پس از حرکت اولین سانحه هوایی خود را از دست دادند
  • پاملا پس از برخورد با مکزیک فلج شد و به سمت تگزاس حرکت کرد
  • ESPN از حقوق بازی ورق دروغگو در روز دوشنبه دفاع می کند
  • وکلائی که به ترامپ کمک کردند از سوی کمیته 6 ژانویه دعوت شدند