تجهیزات کاهش سلولیت – چه چیزی در واقع کار می کند؟ – وبلاگ Credihealth


بسیاری از افراد از سلولیت در بدن خود رنج می برند. هنگام پوشیدن شلوارک یا دامن می تواند بسیار خجالت آور باشد و افراد سلولیت شما را ببینند. برخی از افراد ورزش هایی را می پوشند که تأثیر آن را به حداقل می رساند، برخی دیگر با تجهیزات خاصی می پوشند. از بین بردن کامل آن ممکن نیست، اما برخی از روش ها با سفت کردن پوست به پنهان کردن ظاهر آن کمک می کنند. حدود ۹۰ درصد از زنان در سراسر جهان سلولیت دارند. فوق العاده رایج است.

سلولیت چیست؟

همانطور که در بالا ذکر شد، در اکثر زنان و همچنین مردان بسیار شایع است. بی ضرر است و تاثیر بدی روی ما نمی گذارد. این وضعیتی است که در آن پوست روی ران، باسن و باسن توده‌ای به نظر می‌رسد و گویا دارای فرورفتگی است. سلولیت تجمع سلول‌های چربی روی پوست است که باعث تیرگی پوست می‌شود.

این می تواند در افرادی که پوست نازک تری دارند بیشتر نشان داده شود. افرادی که اضافه وزن دارند این را بیشتر نشان می دهند، اما افرادی که تناسب اندام دارند نیز می توانند آن را داشته باشند. این واقعاً به ژن، بدن، نوع پوست، سن و بسیاری موارد دیگر بستگی دارد. به طور کلی، سلولیت در زنان بیشتر از مردان ایجاد می شود. بارداری همچنین می تواند باعث بیشتر ظاهر شدن آن شود.

چگونه سلولیت را به حداقل برسانیم؟

راه های مختلفی برای به حداقل رساندن ظاهر سلولیت وجود دارد. ما نمی توانیم به طور کامل از شر آن خلاص شویم. معین هستند تمرینات که می تواند برای هدف قرار دادن این نواحی خاص بدن شما انجام شود. این تمرینات می تواند شامل کاردیو، ریه ها، اسکات و بسیاری موارد دیگر باشد.

کاهش وزن ممکن است به کاهش ظاهر توده روی پاهای شما کمک کند. آ تغییر در رژیم غذایی همچنین به کاهش سلولیت کمک خواهد کرد. این به این دلیل است که بسیاری از غذاهای سرخ شده و فرآوری شده در واقع برای شما بسیار مضر است و به تجمع سلول های چربی کمک می کند که سپس باعث ایجاد سلولیت می شود. تغییر رژیم غذایی به رژیم غذایی سالم‌تر می‌تواند تأثیر آن را به حداقل برساند و از ایجاد آن جلوگیری کند.

وجود دارد ماساژورهای بدن که می تواند برای کمک به تجزیه سلول های چربی در قسمت های خاصی از بدن شما استفاده شود. این ممکن است زمان بر باشد، اما کار می کند. همچنین به گردش خون در بدن کمک می کند. اب شناخته شده است که فواید زیادی برای بدن شما دارد. پوست شما را هیدراته می کند و سموم ناخواسته را دفع می کند. همچنین می تواند به کاهش سلولیت کمک کند.

پروتئین کمک بزرگی برای کاهش تیرگی پوست است زیرا به رشد کلاژن کمک می کند. پوست شما به این نیاز دارد تا جوان و صاف به نظر برسد. این دوباره با تغییر در رژیم غذایی مرتبط است. غذاهای فرآوری شده و غذاهای آماده را حذف کنید. آنها را با آجیل، مرغ و غذاهای سالم‌تر جایگزین کنید تا کلاژن شما ساخته شود و پوست شما تقویت شود.

فرکانس رادیو روش دیگری است که می تواند توسط متخصص پوست برای رفع سلولیت و صاف کردن پوست شما استفاده شود. لیزر درمانی می توان از آن برای بهبود ظاهر سلولیت با شکستن بافت پوست و کمک به تولید کلاژن استفاده کرد. روش های شدیدتر ممکن است شامل لیپوساکشن، لیپوسکاپشن اولتراسونیک و کربوکسی تراپی باشد.

بهترین وسیله برای کاهش سلولیت چیست؟

بهترین تجهیزات را می توانید در مطب متخصص پوست خود پیدا کنید. هیچ کرمی که به صورت آنلاین خریداری می کنید به اندازه انجام یک عمل با متخصص پوست کار نمی کند. حداقل می دانید که بی خطر است و به شما اثر دلخواه را می دهد.

متخصص پوست شما بسته به مورد شما درمان های مختلفی را به شما پیشنهاد می کند. برخی ممکن است عبارتند از Cellfina، Cellulaze، Thermage، Vaser، یا فرکانس رادیویی.

فناوری فرکانس رادیویی چگونه روی سلولیت کار می کند؟

هنگامی که فرکانس رادیویی روی بدن شما استفاده می شود، سلول های چربی را در حین گرم شدن به مایع تبدیل می کند. از آنجایی که سلول ها برداشته می شوند، کلاژن شروع به رشد می کند که ظاهر صاف تری به شما می دهد و گودی را به حداقل می رساند. عنصر اصلی در اینجا گرما است.

گران است؟

هزینه آن متفاوت است و بستگی به این دارد که در کدام قسمت از بدن شما آن را انجام می دهید. اگر به دنبال انجام شکم یا بازو هستید، ارزان تر از ران و باسن است. در آمریکا، بسته به محل زندگی و کاری که باید انجام دهید، قیمت ها بین ۲۰۰ تا ۴۰۰۰ دلار متغیر است.

قبل از دیدن نتیجه به چند جلسه نیاز دارم؟

برای بهترین نتیجه، انجام حدود ۶ تا ۸ درمان، یک بار در هفته مطلوب است. این بستگی به شدت مورد شما دارد. برخی فقط یک جلسه می گیرند و فوراً نتایج را می بینند. این برای موارد سلولیت جزئی تر است. هر جلسه حدود ۳۰ تا ۴۰ دقیقه طول می کشد.

آیا فرکانس رادیویی عوارض جانبی دارد؟

این کاملاً حیاتی است که درماتولوژیست خود تحقیق کنید و به یک متخصص مراجعه کنید. اگر این روش به درستی انجام نشود، ممکن است به شدت دچار سوختگی شوید زیرا این روش با گرما انجام می شود. علاوه بر سوختگی، ممکن است تورم، قرمزی و خارش نیز وجود داشته باشد. جدای از این، اگر این روش به درستی انجام شود، کاملاً ایمن است.

سلولیت در ۹۰ درصد زنان شایع است. خلاص شدن از شر آن به طور کامل سخت است، اما راه هایی وجود دارد که می توانید ظاهر آن را بر روی بدن خود به حداقل برسانید. قبل از انجام اقدامات شدید و امتحان یک روش با متخصص پوست، همیشه توصیه می شود ابتدا گزینه های ساده تر را انجام دهید. اگر رژیم غذایی و ورزش کمکی به شما نکرد، ماساژور بدن یا کرم سلولیت را امتحان کنید.

هنگامی که گزینه های خود را تمام کردید، به یک متخصص مراجعه کنید که بتواند به شما کمک کند. دلیل دیگر برای امتحان گزینه های دیگر این است که به طور قابل توجهی ارزان تر از پرداخت تا ۴۰۰۰ دلار برای روشی است که به طور بالقوه ممکن است نتایج دلخواه را به شما ندهد. همیشه احتمال بازگشت آن وجود دارد زیرا راه حل بلندمدتی نیست.

سلب مسئولیت: اظهارات، نظرات و داده‌های موجود در این نشریه‌ها متعلق به نویسندگان و مشارکت‌کنندگان فردی است و نه از Credihealth و سردبیر(ها).

با ۹۹۴-۹۹۴-۸۰۱۰ +۹۱ تماس بگیرید و با کارشناسان پزشکی Credihealth صحبت کنید. رایگان. در انتخاب پزشک متخصص و کلینیک مناسب، مقایسه هزینه درمان از مراکز مختلف و بروز رسانی به موقع پزشکی کمک بگیرید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر