22
مهر

‘ترامپ گمشده’: گروه تحت رهبری جمهوریخواهان تبلیغات تبلیغاتی خود را برای پایان نظارت بر انتخابات منتشر کردند


(نکستستار) – گروهی از حامیان جمهوری خواه از جمهوری خواهان بزرگ می خواهند که مشروعیت خود را در انتخابات 2020 متوقف کنند و آنها این کار را در یک بیلبورد بزرگ که روی آن نوشته شده “ترامپ گمشده” انجام می دهند.

جمهوری خواهان برای حق رای ، سازمانی که تحت عنوان دفاع برای دموکراسی با هم کار می کند ، یک کمپین چند میلیون دلاری برای ساخت ده ها بیلبورد در بازارهای بزرگ سراسر کشور ، از جمله یک بیلبورد دیجیتالی در مرکز میدان تایمز ، راه اندازی کرده است.

در توییتر ، حزب جمهوری خواه – خواهر خواهی جمهوری خواهان برای حقوق رای دهندگان (RVR) – تأیید کرد که بیلبورد میدان تایمز از روز چهارشنبه آغاز شده است. یکی از نمایندگان این گروه گفت دهها تخته دیجیتال از ده مورد دیگر که در روز پنجشنبه راه اندازی شده بود ، وجود داشت. یک صفحه استاندارد جامد نیز برنامه ریزی شده است که دنبال شود.

بر اساس وب سایت پروژه ابتکار جمهوری خواهان ، بسیاری از فرم های ثبت نام در یک ایالت “جایی که بحث نظارت بر انتخابات در سال 2020 وجود دارد” قرار دارند یا به زودی خواهند بود. (RAP). این نرخ ها در آریزونا ، فلوریدا ، جورجیا ، میشیگان ، پنسیلوانیا ، تگزاس ، ویرجینیا و ویسکانسین در هر RVR افزایش می یابد.

آماندا کارپنتر ، مدیر RVR در بیانیه ای که با Nexstar به اشتراک گذاشت ، گفت: “انتخابات در سال 2020 صلح آمیز و عادلانه خواهد بود.” این کنترل های متقلبانه زمان و هزینه می برد. “

ترامپ به طور مداوم از قانونگذاران جمهوری خواه خواسته است تا بر شمارش آرا نظارت داشته باشند ، علیرغم ادعای تقلب در رای دهندگان در انتخابات 2020 که توسط چندین مقام دولتی و حتی کریستوفر کربس ، که رئیس بخش امنیت سایبری و امنیت زیرساخت ها (CISA) در وزارت امور خارجه بود ، برکنار شد. زمان. دولت ترامپ

علیرغم این توجیهات ، سیاستمداران جمهوریخواه و حامیان دونالد ترامپ خواستار بازرسی در بسیاری از ایالت ها شده اند که بسیاری از آنها برای مالیات دهندگان هزینه دارد. برخی از برجسته ترین بررسی هایی که در جورجیا و ماریکوپا ، آریزونا انجام شد ، پیروزی رئیس جمهور بایدن را تأیید کرد و در برخی موارد پایان برد او را افزایش داد.

نماینده جمهوری خواه لیز چنی (R-Wyo.) ، همچنین در توئیت اخیر خود به جمهوری خواهان جمهوری خواهان ادامه “دروغ های بزرگ” را متوقف کرد. استیو اسکالیز (آر. لا) ، که در زمان حضورش در فاکس نیوز ، از گفتن این که انتخابات از ترامپ “دزدیده” نشده است خودداری کرد.

چنی گفت: “میلیون ها آمریکایی به دلیل سرقت در انتخابات به صورت تقلبی فروخته شده اند.” توییتر یکشنبه این وظیفه جمهوری خواهان است که به مردم آمریکا بگویند این درست نیست. تداوم دروغ بزرگ حمله به فضای داخلی جمهوری ما است. ”

گروه گفت ، تمام صفحات RVR – چه دیجیتالی و چه استاتیک – از هفته آینده شروع به کار می کنند.

بر اساس وب سایت پروژه ابتکار جمهوری خواهان ، بسیاری از فرم های ثبت نام در یک ایالت “جایی که بحث نظارت بر انتخابات در سال 2020 وجود دارد” قرار دارند یا به زودی خواهند بود. (RAP). در اینجا تمسخر یکی از تابلوهای تبلیغاتی است. (حقوق رای دهندگان جمهوری خواه)

دفاع از دموکراسی با هم ، سازمان مبارزه با شیپور که RVR و RAP برای آن کار می کنند ، در میان دولت ترامپ توسط “محافظه کاران و جمهوری خواهان ماندگار” از جمله بیل کریستول ، که رئیس ستاد فرماندهی معاون رئیس جمهور دن کویل و سارا بود ، شکل گرفت. لانگول ، رئیس جمهور جمهوریخواه سابق لاگ کابین.

پیامی در وب سایت دفاع از دموکراسی با هم توضیح می دهد: “ما جمهوری خواهان ، جمهوری خواهان سابق و محافظه کار هستیم که متعهد به دفاع از حق رای آمریکایی ها هستیم.”