ترکیبی Paleo CrossFit

Paleo و CrossFit اغلب با هم استفاده می شوند. این یک واقعیت است که با ورزش کردن نیز نتایج بهتری با رژیم غذایی دریافت خواهید کرد. با افزودن یک رژیم غذایی معقول با یک برنامه ورزشی، نتایج بهتری خواهید گرفت. رژیم غذایی و ورزش با هم کار می کنند تا تناسب اندام و قدرت را به ارمغان بیاورند.

کراس فیت یک سیستم ورزشی است که طی سال ها توسط مربی گرگ گلاسمن توسعه یافته است. این هم یک سیستم تجاری است که در بسیاری از باشگاه های سلامت ارائه می شود و هم سیستمی که می توانید به تنهایی انجام دهید. این شامل تغییر مداوم تمرینات با شدت بالا در بیشتر مواقع با وزنه است. این یک شکل عملکردی از ورزش است که روتین ها بر اساس حرکات رایج است. به عنوان مثال، یک تمرین کراس فیت ممکن است از همان عضلات و حرکتی استفاده کند که چیزی را در یک قفسه بلند قرار دهید. تمرینات با شدت بالا مانند کراس فیت خود را به عنوان چربی سوز عالی ثابت کرده است. بهتر است یک تمرین منحصر به فرد را برای مدت کوتاهی سریع انجام دهید تا اینکه همان تمرین را ساعت ها به طور مکرر انجام دهید. هنگامی که با انجام یک ورزش با شدت بالا متابولیسم خود را بالا می برید، بدن پس از اتمام تمرین به سوزاندن چربی ادامه می دهد. چربی سوزی بیشتر در زمان کمتر با راه رفتن بسیار سریع برای مدت کوتاه، چربی بیشتری می سوزاند تا آهسته راه رفتن برای مدت طولانی. متوسط ​​​​تمرین کراس فیت بین دو دقیقه تا ۳۰ دقیقه طول می کشد تا اجرا شود. کراس فیت می تواند یک تمرین شدید برای بدنسازان یا یک روش معمولی برای تناسب اندام و توانبخشی باشد.

اگر می خواهید درباره کراس فیت بیشتر بدانید یا برخی از تمرینات را امتحان کنید، می توانید با مراجعه به CrossFit.com این کار را انجام دهید. CrossFit بسته به اهداف شما یکی از دو رژیم غذایی، رژیم Paleo و منطقه را توصیه می کند. اکثریت قریب به اتفاق مربیان کراس فیت نیز از رژیم پالئو پیروی می کنند. افراد کراس فیت علاقه مند هستند که تا حد امکان از غذای خود انرژی بگیرند. آنها این کار را با افزودن چربی های سالم بیشتر مانند آجیل و زیتون به رژیم غذایی خود انجام می دهند. این کاملا با رژیم پالئو کار می کند. آنها به جای غذاهای با گلیسمی بالاتر مانند اکثر کربوهیدرات ها، غذاهای با گلیسمی پایین بیشتری اضافه می کنند. CrossFit با Paleo به خوبی کار می کند زیرا با Paleo می توانید غذای زیادی بخورید. شما می توانید تعداد زیادی وعده های غذایی کوچکتر در طول روز بخورید. هم پالئو و هم کراس فیت غذا را به عنوان سوخت بدن در نظر می گیرند.

یا رژیم پالئو یا تمرین کراس فیت نتایج مثبتی به همراه خواهد داشت. انجام هر دو به عنوان یک انتخاب سبک زندگی، بهترین نتایج را در کمترین زمان به همراه خواهد داشت. هم Paleo و هم CrossFit می توانند به تنهایی و با شرایط شخصی شما انجام شوند.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر