تعجب یورگن لوکادیا از رفتار مهدی ترابی!


بعد از اعلام پنالتی، مهدی ترابی خودش تصمیم گرفت پشت ضربه بایستد و این باعث تعجب لوکادیا شد.

بعد از اعلام پنالتی، مهدی ترابی خودش تصمیم گرفت پشت ضربه بایستد و این باعث تعجب لوکادیا شد.

به گزارش هوادار، او در هفته هفتم لیگ در ورزشگاه آزادی به مصاف تراکتوری رفت و با یک گل عباس زاده مغلوب شد تا اولین باخت خود در ۲۲ بازی را رقم بزند اما آنچه که تعجب بسیاری از اهالی فوتبال را برانگیخت، ایستادن مهدی ترابی است. بعد از پنالتی و موافقت یحیی گل محمدی با تصمیم ترابی.

ماجرا از این قرار است که در دقایق پایانی بازی پرسپولیس صاحب یک پنالتی شد و خود مهدی ترابی توپ را گرفت و به بقیه بازیکنان از جمله لوکادیا نشان داد که می خواهد این پنالتی را به گل تبدیل کند.

این در حالی است که لوکادیا پیش از این مقابل ترابی یک پنالتی برای پرسپولیس گرفته بود و ضربه او تبدیل به گل شد. علاوه بر این، لوکادیا در مسیر آقای گلی به زدن این پنالتی نیاز داشت و به خصوص انگیزه بیشتری نسبت به سایر بازیکنان برای گلزنی و پیروزی داشت، اما خود ترابی توپ را در اختیار گرفت و یحیی گل محمدی مخالفتی با این مرحله نداشت. شگفت آور مهاجم هلندی به قرمزها داده است.

جالب اینجاست که یحیی گل محمدی در پایان بازی بدون اینکه پاسخ مناسبی به سوال خبرنگاران بدهد گفت: گرفتن پنالتی بستگی به وضعیت روحی بازیکنان دارد. ضمن اینکه ترابی در کنار لوکادیا تنبیه خوبی می گیرد. آخرین باری که لوکادیا زد، این بار ترابی می خواست ضربه بزند.

اما مهدی ترابی با اصرار بر زدن پنالتی در روزی که لوکادیا نفوذ بیشتری برای گلزنی داشت، خود و هواداران را شگفت زده کرد و در نهایت این ضربه را به گل تبدیل نکرد.

همچنین انتشار ویدئویی در سایت مبنی بر شوک لوکادیا و صحبت او با نیمکت نشینان در هنگام پنالتی باعث اعتراض هواداران پرسپولیس در سایت شد.