تعمیر بوش جانبی


تعمیرات لوازم خانگی بوش آلمان از جمله یخچال یکی از موارد درخواستی مشتریان می باشد. تعمیر این لوازم برقی مانند تمامی لوازم دیگر نیازمند یک فرد ماهر و با تجربه جهت تعمیر این مدل آلمانی با دسترسی به قطعات اولیه می باشد. امروزه برند بوش یکی از پیشتازان عرصه لوازم خانگی است و به دلیل کیفیت بالای این محصول مشتریان زیادی را به خود جذب کرده است.

امروزه افراد زیادی هستند که برند بوش را تعمیر می کنند که به هیچ وجه رسمی نیستند و کنار گذاشتن شما می تواند آسیب جدی به شما وارد کند.

علت خرابی بوش و نحوه رفع آن

باید دقت داشته باشید که تعمیر قطعات بوش را به افراد مجرب و با تجربه بسپارید تا دستگاه شما آسیب بیشتری نبیند. با بررسی دائمی بودن یخچال و فریزر ساید یا دوقلو و سالم بودن و کارکرد مداوم و بدون مشکل آن بسیار مهم است، بنابراین در مرحله اول خوب است که مراقب خود باشید. دستگاه با مراقبت ویژه و پیشگیرانه در نگهداری آن. به طوری که با افزایش عمر اجزای دستگاه، نیازی به تنظیم کناره خود نداشته باشید. در ادامه به بررسی مهم ترین مشکلات پیش آمده برای ساید یعنی:

 1. مشکل یخچال خنک است اما دمای یخچال پایین است: این مشکل اغلب در ریموت بوش دیده می شود، زیرا آنها همان موتور بزرگ را دارند و امکان خنک کردن قسمت آن وجود ندارد. دلیل این خرابی در یخچال بوش را اغلب می توان به خرابی فن دیفیوزر ربط داد. با تغییر این قسمت مشکل حل می شود. گاهی اوقات فن دستگاه به خوبی کار می کند اما قسمت یخچال دمای متفاوتی دارد، این مشکل نیز می تواند ناشی از خرابی برد باشد و باید کناره بوش تعمیر شود. با توجه به حساسیت و هزینه بالای برد، توصیه می شود به یخچال سایدبوش خود یک کلید برق متصل کنید و از نوسانات برق جلوگیری کنید.
 2. تجمع آب در یخچال و فریزر: برای رفع تجمع آب در یخچال به تعمیرکار حرفه ای یخچال بوش نیاز دارید. شاید سیستم زهکشی و جمع آوری آب دستگاه مشکل داشته باشد. در صورت مشاهده این مشکل می توانید پس از خاموش شدن کامل دستگاه استخراج آن را تمیز کرده و با نی خارج کنید. اگر مشکل حل نشد با نمایندگی بوش تماس بگیرید و بخواهید که ساید شما تعمیر شود. در برخی موارد آسیب به المنت و دمای سنسور می تواند باعث این مشکل شود.
 3. افزایش و کاهش دمای یخچال روی سنسور نمایشگر: گاهی اوقات دمای داخلی یخچال دمای مورد نظر است اما نمایشگر کناری یخچال دمای پایین را نشان می دهد و دمای یخچال تغییر می کند. با این حال، سنسورهای دمای مایع خنک کننده احتمالا آسیب دیده اند و نیاز به تعویض دارند. اطلاعات نادرست در مورد دمای داخلی دستگاه می تواند با خرابی برد دستگاه همراه باشد بنابراین برای بررسی دستگاه و تعمیر بوش کناری خود از تعمیرکار کمک بگیرند.
 4. کاهش کیفیت آب: کولرهای جانبی متصل به شیر آب و داخل مخزن داخلی آب را تمیز و خنک می کنند. به مرور زمان فیلترهای دستگاه کثیف شده و کیفیت آب خروجی کاهش می یابد. هنگامی که این اتفاق می افتد، باید فیلترهای اصلی بوش را با فیلترهای کثیف قدیمی جایگزین کنید. فیلترهای سایدبوش باید هر ۶ ماه یکبار تعویض شوند تا آب با کیفیت بالا تامین شود.
 5. بوش کناری مستقل نیست: با ایجاد این مشکل، دستگاه ابتدا هوا را خنک نمی کند و بیش از حد لازم به کار خود ادامه می دهد. دلیل این خرابی می تواند مشکل کمپرسور، ترموستات یا موتور باشد. با توجه به تحلیل علت اصلی این مشکل، توصیه می شود برای تعمیر قطعه با نمایندگی بوش تماس بگیرید.
 6. صدای بلند جانبی: اگر دستگاه به طور ناگهانی شروع به ایجاد صدای غیرعادی کرد، باید فوراً دلیل آن را جستجو کنید. در بسیاری از موارد نبود یخچال یکی از دلایل اصلی صدای بلند آن است. اما اگر پس از اطمینان از سالم بودن دستگاه همچنان صداهای عجیبی شنیده می شود، احتمال خرابی موتور و فن وجود دارد و باید با تعمیرکار مجرب در تعمیر ساید بوش تماس گرفت.

خدمات پس از فروش سایدبوش

این محصول دارای خدمات پس از فروش می باشد و در صورت معتبر بودن کارت گارانتی می توانید با مجموعه تماس گرفته و درخواست تعمیرکار نمایید. پس از ثبت درخواست و اطلاعات شما کارشناسان با شما تماس گرفته و یخچال شما را در روز و ساعت مشخص شده تعمیر می کنند. توجه داشته باشید که خدمات پس از فروش شامل قطعه جدید می باشد و نیازی به پرداخت هزینه ندارید.

تعمیر بوته های ایزوله در تهران

قطعات اورجینال در نمایندگی مجاز بوش در تهران استفاده می شود و برای هر گونه خدمات تعمیر به شما کارت گارانتی داده می شود. به عنوان مثال اگر قطعه ای آسیب دیده باشد و نیاز به تعمیر داشته باشد به صورت رایگان تعمیر می شود.

مهم ترین مزایای تسهیلات سایدبوش به شرح زیر است:

 • استفاده از قطعات پارچه ای برای تعویض و تعمیر
 • اعزام افراد حرفه ای و با تجربه
 • برای جلب رضایت مشتری و ارائه خدمات بهینه
 • راه حل ایده آل برای رفع یک بوش جانبی
 • کارت گارانتی ۶ ماهه و فاکتور معتبر به مشتری

هزینه تعمیر بوش کناری

هزینه تعمیر بوش جانبی با عوامل مختلفی از جمله: میزان آسیب وارده به دستگاه و نوع آسیب، قطعه آسیب دیده و … تعیین می شود. هزینه تعمیر و تعویض قطعات دستگاه قابل ارزیابی و استعلام تلفنی نیست. بنابراین ابتدا باید میزان خسارت را یادداشت و ارزیابی کرد. هزینه های پذیرفته شده توسط آژانس مطابق با تصمیم سازمان بوده و از حد مجاز فراتر نمی رود. توجه داشته باشید که گاهی اوقات افراد اگر اطلاعی نداشته باشند قیمت کمتری به شما می دهند و کناره را در دستان خود می گذارند می تواند آسیب بیشتری به دستگاه شما وارد کند، اما از انجام چنین کاری خودداری کنید.