تعهد به سیستم های جایگزین مو بدون جراحی – بلاگ Credihealth


اگر تصمیم گرفته اید که یک سیستم جایگزین موی انسان می خواهید، قبل از هر چیز، به خاطر گرفتن یک تصمیم بزرگ و تاثیرگذار به شما تبریک می گویم! شما یک قدم با مبارزه با ریزش مو فاصله دارید و یک بار دیگر موهایتان پر شده است. با این حال، این کافی نیست که شما به سادگی تصمیم به پوشیدن آن گرفته اید. شما باید متعهد به تسلط بر سیستم های مو باشید، حتی با وجود همه موانع و مشکلاتی که در نهایت با آن روبرو خواهید شد.

از این گذشته، این یک راه حل بلند مدت جایگزینی مو است و در حالی که منحنی یادگیری وجود دارد، در نهایت مهارت ها و اعتماد به نفس خود را در مورد استفاده از موها بهبود خواهید داد. در واقع، دیر یا زود، مانند روتین مراقبت از پوست شما به بخشی منظم از روتین شما تبدیل می شود. با این گفته، این وبلاگ بر روی چگونگی تعهد شما به سیستم های مو تمرکز می کند.

طرز فکر خود را با سیستم های مو تغییر دهید

ریزش مو می تواند از نظر ذهنی تخلیه شود و شما احتمالاً مجموعه گسترده ای از احساسات را قبل و در طول سفر سیستم مو خود تجربه کرده اید. با این حال، مهم است که قبل از شروع به پوشیدن این احساسات، آن احساسات را پاک کنید و به آنها رسیدگی کنید.

ممکن است قبلاً برداشت منفی از توپی و کلاه گیس برای مردان. این موهای شخص دیگری است، خیلی واضح است، چرا فقط کاشت مو انجام نمی دهید یا از داروهای نسخه ای استفاده نمی کنید؟ مهم است که به یاد داشته باشید که هیچ کس به اندازه شما به موهای شما توجه نمی کند. تنها کسانی که چنین می کنند، در صورت وجود، افرادی مانند شما هستند که از ریزش مو رنج می برند. تفاوت این است که شما با پوشیدن یک سیستم موی مردانه قدمی برداشته اید که گامی برای رفع مشکل خود برداشته اید.

حالا، زمانی که شروع به پوشیدن خود کردید سیستم جایگزینی مو بدون جراحی، خواهید دید که از بررسی سر خود برای ریزش موی احتمالی به بررسی اینکه آیا به راحتی قابل تشخیص است که سیستم مو پوشیده اید یا خیر، خواهید رفت. شما ممکن است دائماً با واحد خود سر و صدا کنید و بررسی کنید که در اطراف پایه بلند کنید، خواه واقعی به نظر برسد یا کسی شما را بفهمد. این کاملا طبیعی و طبیعی است. اما همانطور که در بالا ذکر شد، مهم است که بدانید فقط شما به ظاهر خود توجه می کنید و به دقت بررسی می کنید.

در اینجا مواردی وجود دارد که باید هنگام استفاده از سیستم مو به خاطر داشته باشید:

  1. تصور نکنید غریبه ها به موهای شما خیره شده اند. هیچ کس نمی داند (با فرض اینکه کار ضعیفی نیست).
  2. تا زمانی که مشکل بزرگی داشته باشید که قابل پنهان نباشد، هیچ کس به دنبال بررسی موهای شما یا سوال در مورد آن نخواهد بود.
  3. به دنبال مشکلات نباشید و درگیر سیستم موی خود نباشید. این فقط ناامنی شما را افزایش می دهد. نفس عمیق بکشید، دور شوید و روی چیز دیگری تمرکز کنید.

ریزش موی عمده را تجربه کرده اید؟

اکنون اگر از ریزش موی شدید به موهایی پر از موهای طبیعی رسیده اید، مردم تفاوت را متوجه می شوند، به خصوص زمانی که قبلاً حداقل چند بار شما را دیده باشند. در ابتدا یک شوک و غافلگیری خواهد بود، اما به سرعت از بین می رود. به هر حال، یک نصب خوب باعث می‌شود مردم فراموش کنند که موهای شما را پوشیده‌اید، زیرا کاملاً شبیه موهای واقعی شما هستند. و حتی اگر آنها هنوز به یاد داشته باشند که شما از کچلی به موهای پر رفته اید، حداقل می دانند که شما اقداماتی را برای بهبود ظاهر خود انجام داده اید. فقط به این فکر کنید که یک همکار با موهای جدید وارد کار می شود – در ابتدا تعجب آور خواهد بود و توجه شما را به خود جلب می کند، اما پس از چند روز، تازگی ناپدید می شود و ظاهر جدید را می پذیرید. همین امر در مورد سیستم موهای شما نیز صدق می کند. با این گفته، همچنین مهم است که نحوه واکنش خود را به واکنش‌های احتمالی فقط برای ایمن بودن تمرین کنید.

خودت را بپذیر

بیشتر از اینکه مردم ظاهر شما را بپذیرند، ابتدا باید خودتان را بپذیرید. اگر به خود و ظاهرتان احترام بگذارید، تأییدی را که به دنبالش هستید از سوی دیگران دریافت خواهید کرد. البته گفتن این کار آسان تر از انجام آن است، اما زمانی که سیستم موهای شما به بخشی از سبک زندگی شما تبدیل شود، می تواند راه طولانی را برای شما به ارمغان بیاورد.

تعهد بده

در نهایت، مطمئن شوید که از همان ابتدا به سفر سیستم مو متعهد هستید. اشکالی ندارد که بخواهید آن را امتحان کنید و ببینید چگونه به نظر می رسید. اما اگر به صورت آنلاین یکی را خریداری می کنید، مهم است که به آن پایبند باشید و بیش از هر چیز، به جای نگرانی در مورد ریزش مو، بر تسلط بر این فرآیند تمرکز کنید.

به جای مشکل روی راه حل تمرکز کنید و در کمترین زمان با نصب، تمیز کردن، نگهداری و از بین بردن سیستم های مو راحت خواهید شد. مثبت بمانید، باور داشته باشید که موفق خواهید شد و نگران سناریوهای “چه می شد اگر” نباشید. شما تصمیم گرفته اید که با پوشیدن لباس مردانه با ریزش موهای خود مبارزه کنید. این خود پیشرفت زیادی است.

———————————————————————————————

علاقه مند به خرید سیستم های مو هستید؟ از طریق وب سایت ما به آدرس www.superhairpieces.com (ایالات متحده و بین المللی) یا https://superhairpieces.ca/ (CAN) مرور کنید.

فراموش نکنید که ما را در @Superhairpieces و #Superhairpieces در کانال‌های رسانه‌های اجتماعی خود تگ کنید تا با صدای بلند تماس بگیرید! و مطمئن شوید که ما را در فیس بوک لایک کنید، در اینستاگرام دنبال کنید و در کانال یوتیوب ما مشترک شوید!

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر