5
شهریور

تفاوت بین “بهترین” تمرین برای افزایش عضله چیست؟


به نظر می رسد هر کس نظر خود را در مورد آن دارد بهترین جدایی آموزشیبه

برخی می گویند این یک سنت است بخش آموزش برادر چگونه می توان با هر تمرین یک گروه بزرگ عضلانی را تربیت کرد.

دیگران حذف می کنند بدن تقسیم کننده، همانطور که شناخته شده است ، و با چیزهای دیگر مانند جدایی از کل بدن na جداسازی بالا / پایینبه

افراد دیگری هستند که با همه اینها مخالف هستند و متقاعد شده اند که شما باید آموزش خود را بر اساس “الگوی عمل” یا برخی عوامل یا عوامل دیگر سازماندهی کنید.

تشخیص گوسفند از بز نیز ممکن است مشکل باشد ، زیرا می توانید برای بسیاری از این اظهارات توضیحات “علمی” پیدا کنید.

با این حال ، بزرگترین مشکل این است که همه این موضوعات بیشتر بر اجرا تمرکز می کنند تا تصویر کلی.

واقعیت این است که هیچ چیزی به عنوان “بهترین” ، “کامل” یا “کامل” برای همه وجود ندارد. در عوض ، بسیاری از گزینه های عملی و مفید برای انتخاب وجود دارد و اینکه کدام برنامه ورزشی برای شما “بهترین” است بستگی به شرایط ، ترجیحات و اهداف شما دارد.

تقسیم کار چیست؟

نی به دو تقسیم شده است به نحوه سازماندهی تمرینات خود و گروه های عضلانی که در هر جلسه تمرین می دهید اشاره دارد.

به عنوان مثال ، الف فشار دادن پاهایش برای کشیدن بخش تناسب اندام تمرین شما را به تمریناتی تقسیم می کند که ماهیچه های هل دادن ، کشیدن و ساق پا را آموزش می دهد.

ورزش کامل بدن گروه های مختلف ماهیچه ای را به طور همزمان تمرین دهید (اگرچه چنین نیست همه، با وجود نام آن).

و بسیاری از ورزش ها بخش تناسب اندام تمرینات شما را در مورد اسکوات ، پرس روی نیمکت ، ددلیفت و انواع دیگر سازماندهی می کند ، زیرا هدف اصلی پاورلیفتینگ بهبود حداکثر یک به یک این تمرینات است.

سپس مجموعه های زیادی از این قسمت های تناسب اندام ، مانند من وجود دارد لاغرتر قوی تر (برای مردان) و نازک تر Leaner قوی تر برنامه (برای زنان) ، که ترکیبی از یک پا کشیده و شکاف پایین است.

تلاش برای یافتن “بهترین” برش های آموزشی را متوقف کنید

در اینجا مشکل تلاش برای خواندن بخش “بهترین” تمرین وجود دارد:

سرانجام ، این بخش تمرین نیست که منجر می شود رشد عضلات– مهم نیست دوچرخه شما با تمرینات “بازو” ، “کشش” یا “بالاتنه” آموزش دیده است.

ماهیچه های شما زمانی رشد می کنند که میزان مناسب ورزش را با کاهش وزن و استراحت بعد از تمرین انجام دهید. بخش تمرینات شما فقط ابزاری است که به شما در رسیدن به این اهداف کمک می کند ، منظور این نیست که تنها باشید ، و بنابراین ، هیچ بخش “بهترین” تمرین برای همه در هر شرایطی وجود ندارد.

به عنوان مثال ، اگر هدف شما بهبود پیشرفت شماست عضلات بالای بدن تا زمانی که مال شما رشد کند پایین تنه، بهترین بخش تمرین برای شما بسیار متفاوت از آن چیزی است که هدف شما رقابت در یک مسابقه قدرتی (که نیاز به قدرت کم دارد) باشد.

هنگام انتخاب بخش ورزش ، عوامل دیگری نیز باید در نظر گرفته شوند ، مانند سایر خواسته ها و تعهدات در زندگی ، تجربه تمرین و ترجیحات شخصی و غیره.

تا کنون ، اساسی ترین تعریف از نوع بخش تمرین که برای شما مناسب است به اهداف شما بستگی دارد.

به عنوان مثال ، اگر شما عمدتا یک جوان هستید ، ممکن است هدف شما همان هدفی باشد که اخیراً در مورد آن صحبت کردم: عضله و قدرت بیشتر در بدن ، با رشد بدن پایین تر برای حفظ اندازه – و شاید به ماندن شما نیز اهمیت می دهد. رایگان و کاملاً درگیر خانه و زندگی کاری خود باشید.

و اگر بیشتر شما دختر بچه هستید ، ممکن است از تکامل ساق پا و پاهای خود راضی باشید ، در حالی که بالاتنه خود را با بازوها و شانه های خود مشخص و ورزشی نشان می دهید.

برای انجام همه اینها ، نیازی به پیروی از بخش خاصی از تمرین ندارید ، بلکه باید چند عبارت غیرقابل مذاکره را دنبال کنید ، مانند:

در حالی که بسیاری از فعالیت های ورزشی این کار را انجام می دهند ، برخی از آنها را راحت تر از دیگران انجام می دهند.

به عنوان مثال ، ماساژ بدن اغلب تمرین گروه های عضلانی را بیش از یک بار در هفته دشوار می کند ، که این امر باعث می شود ایده خوبی است اگر می خواهید رشد یک گروه عضلانی را افزایش دهید.

بسیاری از فعالان کل بدن از مشکل مخالف رنج می برند ، برخی از گروه های عضلانی را ایجاد می کنند و دیگران را بهبود نمی بخشند (حداقل در رابطه با خواسته مردم).

و در حالی که فشار دادن پای کشش و تقسیم و بالا و پایین ایجاد تعادل خوبی برای اکثر مردم است ، شیطان در جزئیات است. یعنی یک پای کششی ممکن است دارای تمرینات ، حالت ها ، وزنه ها و مقادیر متفاوتی نسبت به پای دیگر باشد که می تواند نتیجه را کاملاً تغییر دهد. خوش ساخت به اشتراک گذاشتن داداش به عنوان مثال ، ممکن است بسیار بالاتر از جداسازی کم ارتفاع باشد و بالعکس.

در حالی که تصور این که انتخاب یک بخش ورزشی خاص شما را در مسیری برای افزایش قدرت یا عضله قرار می دهد ، آرامش بخش است ، مانند این است که امیدهای خود را برای آینده ای بهتر با یک عنوان خاص تقویت کنید. داشتن “نمایندگی فروش” پایین در یک شرکت ممکن است با نیازها و خواسته های شما مناسب تر از “مدیر عامل” بالا در شرکت دیگر باشد.

این تقریباً شبیه یک تمرین است: مهم این نیست که تمرینات مناسب برای اندازه ، قدرت و استراحت مو انجام دهید.

همه اینها می گوید که این درست است که بسیاری از افراد اهداف ، علایق و سوابق مشابهی دارند و اغلب می توانند در یک برنامه موفق شوند. به عبارت دیگر ، شما لزوماً نیازی به یک برنامه آموزشی خاص ندارید که زندگی شخصی شما را کاملاً بهبود بخشد (اگرچه این کار را می کنید ، اما می توانید آن را انجام دهید. به شما کمک کند ao koa 🙂).

اگر تازه وارد افزایش وزن شده اید و بدنبال بخشی از ورزش هستید که متناسب با نیازها و ترجیحات بیشتر افراد باشد ، موارد زیر را بررسی کنید:

همانطور که چندی پیش گفتم ، این برنامه ها ترکیبی از فشار / کشش / پا SY وارونه تقسیم -معمولاً تمرینات هل دادن / کشیدن -باز کردن / پاها با سینه ، بازوها و شانه های اضافی برای مردان و ساق پا ، پاها و بازوها برای زنان انجام می شود.

این تکنیک برای افرادی که به تازگی به تمرینات قدرتی عادت کرده اند بسیار عالی عمل می کند ، اما باید بدانید که ممکن است بهترین روش برای آموزش شما نباشد ، به خصوص اگر می خواهید به اندازه ژنتیک بزرگ و قوی باشید.

در نهایت ، ممکن است لازم باشد این برنامه را تغییر دهید یا از بخش تمرین دیگری برای رسیدن به هدف نهایی استفاده کنید ، به همین دلیل من کتاب بعدی را نوشتم. لاغرتر قوی تر تماس گرفت بیشتر از Big Leaner Stronger که نیازهای وزنه برداران سنگین را برطرف می کند.

رتبه خواننده

بدون یادداشت

اگر از این مقاله لذت بردید ، یک به روزرسانی هفتگی دریافت کنید. که مجانیبه

100٪ محرمانه ما لیست های پستی را اجاره نمی کنیم یا به اشتراک نمی گذاریم.توسعه یافته توسط WordPress | پوسته: Amigo by Themes4WP