تفاوت بین واکر سنتی و واکر ایستاده چیست؟ – وبلاگ Credihealth


سطح تحرک شما می تواند تأثیر قابل توجهی بر زندگی روزمره شما داشته باشد. اگر از اختلالات حرکتی ناتوان کننده رنج می برید، گزینه هایی برای تغییر کیفیت زندگی شما برای بهتر شدن وجود دارد.

هنگام طراحی برنامه ای برای بهبود دامنه حرکتی و افزایش بهره وری، کارشناسان توصیه می کنند که سالمندان تمام گزینه های کمک حرکتی خود را بررسی کنند تا تصمیمی آگاهانه بگیرند. به طور خلاصه، دستگاه‌های تحرک به کاربران احساس خودکفایی و آزادی می‌دهند که در غیر این صورت در سال‌های بازنشستگی از آن محروم شده‌اند. متأسفانه، کاهش مهارت، آسیب‌های ناشی از سقوط و شرایط مزمن می‌تواند نیاز به کمک حرکتی داشته باشد. در غیر این صورت، بیمار باید به طور کامل به مراقبان خود وابسته باشد.

برای آن دسته از افراد ناتوان که علاقه دارند استقلال خود را بازیابند و به راحتی در خانه خود حرکت کنند، در محدوده قیمتی خود در مورد کمک های حرکتی تحقیق کنید و پس از اینکه رقبای برتر خود را محدود کردید به نظرات مشتریان مراجعه کنید. با نوآوری در فناوری، واکر سنتی دیگر تنها گزینه شما نیست.

برای تحرک بهینه، ممکن است عاقلانه باشد که مسیر واکر مستقیم ایستاده را انتخاب کنید. واکرهای ایستاده چندین مزیت زندگی را برای کاربران فراهم می‌کنند. برای انتخاب وسیله کمک حرکتی مناسب برای سبک زندگی، سطح فعالیت و نوع وسیله کمک حرکتی، اطلاعات زیر را مرور کنید.

درک واکرهای سنتی

طبق تعریف، واکرهای سنتی وسایل کمکی حرکتی هستند که از افراد دارای معلولیت و محدودیت های حرکتی حمایت می کنند. با توجه به طراحی محکم آنها، این وسایل کمکی حرکتی می توانند به افراد کمک کنند تا به ثبات برسند. یک واکر ایستاده همچنین می‌تواند به کاربران کمک کند تا هنگام حرکت از مکانی به مکان دیگر، حس تعادل را بهبود بخشند.

واکرهای سنتی به تعداد بی‌شماری از افراد معلول کمک کرده‌اند تا به طور مستقل حرکت کنند، برخی از مشتریان معتقدند که این وسایل کمک حرکتی می‌تواند وضعیت فیزیکی کاربر را بهبود بخشد. واکر ایستاده با ویژگی های کاهش فشار و تنظیم ستون فقرات خود به سرعت محبوبیت پیدا کرده است.

نگاهی به واکرهای ایستاده

چه چیزی واکرهای ایستاده و واکرهای سنتی را متفاوت می کند؟ واکرهای استاندارد دارای طراحی هستند که کاربران را مجبور می کند هنگام راه رفتن کمی قوز کنند. واکرهای ایستاده یک بازی توپ دیگر هستند و به نام خود وفادار هستند. با واکر ایستاده، کاربر می تواند وضعیت عمودی خود را حفظ کند، تماس چشمی برقرار کند و تنش گردن را کاهش دهد.

به عنوان یک نقطه ضعف اضافی برای واکر سنتی، کشیدن پا یک رفتار معمولی است که در بین کاربران واکر استاندارد نشان داده شده است. اگرچه کشیدن پا یک تمایل به ظاهر بی‌گناه است، اما می‌تواند باعث ناراحتی، صدمات و کمردرد شود.

متأسفانه، واکر سنتی چیزی فراتر از ناراحتی است. این وسایل کمکی حرکتی می‌توانند منجر به عواقب سلامتی پایدار شوند، زیرا می‌توانند به قسمت‌های مختلف بدن از جمله دست‌ها، مچ دست، گردن و کمر فشار و تنش وارد کنند. این بیماری های احتمالی را ساده نگیرید. در حالی که گردن درد ممکن است هزینه کمی برای افزایش تحرک به نظر برسد، وضعیت بدنی بد می تواند باعث گردش خون ضعیف، اختلال در عملکرد ریه و مشکلات گوارشی شود که می تواند انبوهی از صورت حساب های پزشکی را به همراه داشته باشد.

هنگامی که یک واکر ایستاده را به جای دیگر مدل های سنتی انتخاب می کنید، بدن شما از شما تشکر خواهد کرد. به یاد داشته باشید، قوز کردن مداوم می تواند اثرات مضری بر بیماران در هر سنی و ناتوانی داشته باشد.

خوشبختانه، گروهی از فروشندگان وسایل کمک حرکتی اخیراً واکرهای ایستاده را به عنوان بخشی از سهام فعلی خود عرضه کرده اند. اگرچه بسیاری از مردم برای انجام فعالیت های روزانه مختلف به واکرهای سنتی متکی هستند، اما برای تغییر به واکر ایستاده هرگز دیر نیست.

این وسایل کمک حرکتی زندگی افراد به ظاهر بی شماری از افراد معلول را تغییر داده است. دیگر روزهایی نیست که قدم زدن در اطراف پارک یا سفر به خواربارفروشی کاری غیرممکن به نظر برسد. کاربران می توانند با یک واکر ایستاده به دیدار دوستان و خانواده خود بروند، در مهمانی ها شرکت کنند یا کارهای خود را انجام دهند. به عنوان یک مزیت اضافی، این وسایل کمکی حرکتی با تکنولوژی پیشرفته با ساختار کاربرپسند خود، احساس راحتی را به افراد ناتوان ارائه می دهند.

با انتخاب یک واکر سنتی، ممکن است ناخواسته آزادی خود را برای انجام وظایف مستقل محدود کنید. در انتخاب یک وسیله کمک حرکتی که شما را محدود می کند، به جای حمایت از شما، اشتباه نکنید. درعوض، در مورد مزایای بهبود حرکت واکرهای ایستاده تحقیق کنید.

واکرهای سنتی و واکرهای ایستاده چه تفاوتی دارند؟

واکرهای سنتی و ایستاده ساختارهای متفاوتی دارند و مزایای منحصر به فردی دارند. به طور کلی، واکرهای ایستاده باعث می شوند کاربران هنگام حرکت در اطراف و انجام کارهای روزمره احساس امنیت بیشتری داشته باشند و ثبات بهتری را ارتقا دهند. افراد ناتوان یا سالمندانی که می خواهند لرزش را کاهش دهند، اغلب به سمت واکرهای ایستاده جذب می شوند.

به عنوان یک مزیت اضافی، طراحی این واکرها به کاربران قدرت می‌دهد که به آنها اجازه می‌دهد صاف بایستند و اعتماد به نفس ایجاد کنند، که هر دوی اینها با واکر سنتی که آنها را مجبور به قوز کردن می‌کند امکان‌پذیر نیست. از آنجایی که این تحرک به کاربران کمک می کند تا به روشی بسیار طبیعی تر راه بروند، می توانید مسافت های طولانی تری را بدون احساس درد یا ناراحتی طی کنید. با ویژگی‌های متمرکز بر راحتی، می‌توانید ورزش بسیار بیشتری انجام دهید و سبک زندگی فعال‌تری داشته باشید. اگر شما یک شهروند سالخورده هستید که می‌خواهید یک تمرین هوازی معمولی داشته باشید، واکر ایستاده نسبت به واکر استاندارد، عصا، رولاتور واکر یا دستگاه حرکتی قدیمی برتری دارد.

سایر مزایای استفاده از واکر ایستاده

واکرهای ایستاده می توانند وسایل مفیدی برای افرادی باشند که می خواهند وضعیت خود را بهبود بخشند و استقامت خود را افزایش دهند. این وسایل کمکی حرکتی همچنین می تواند به کاربران کمک کند تا حس عادی بودن را حفظ کنند. وقتی این افراد معلول و شهروندان سالخورده به اندازه کافی کاهش یافته است که استفاده از کمک حرکتی را تضمین می کند، می توانند تماس چشمی برقرار کنند، با غریبه ها دست بدهند، با اطمینان وارد مصاحبه شوند و غیره.

از آنجایی که واکرهای ایستاده پایداری زیادی را ارائه می دهند، به کاربران خود به اندازه گزینه های سنتی خود احساس بی کنترلی نمی کنند. واکرهای ایستاده افراد را قادر می‌سازد تا به صورت ایستاده راه بروند. راه رفتن مداوم به صورت عمودی می تواند به کاهش ساییدگی مرتبط با مفاصل و به حداکثر رساندن انرژی کمک کند. هنگامی که یک واکر ایستاده را انتخاب می کنید، می توانید عزت نفس بالاتری داشته باشید، استقامت را افزایش دهید و احساس درد را کاهش دهید.

به طور خلاصه

علیرغم باورهای غلط رایج، ناتوانی جسمی حکم اعدام نیست. اگر می خواهید مسئولیت تحرک خود را به عهده بگیرید، باید برای تحقیق در مورد واکرهای ایستاده و مزایای آنها وقت بگذارید. به طور معمول، این واکرها دارای شکاف های قابل قفل، دسته های قابل تنظیم و سایر ویژگی های راحت هستند. برای اطلاعات بیشتر، با یک فروشنده معتبر کمک حرکتی تماس بگیرید.

سلب مسئولیت: اظهارات، نظرات و داده‌های موجود در این نشریه‌ها متعلق به نویسندگان و مشارکت‌کنندگان فردی است و نه از Credihealth و سردبیر(ها).

با ۹۹۴-۹۹۴-۸۰۱۰ +۹۱ تماس بگیرید و با کارشناسان پزشکی Credihealth صحبت کنید. رایگان. در انتخاب پزشک متخصص و کلینیک مناسب، مقایسه هزینه درمان از مراکز مختلف و بروز رسانی به موقع پزشکی کمک بگیرید.

[button color=”transparent_credi” size=”medium” class = “custom_button” link=”https://www.credihealth.com/medical-assistance?utm_source=blog_acnetreat&utm_medium=bottom_button&utm_campaign=book_appointment” icon=”” target=”true”]درخواست پاسخ به تماس [/button]

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر