18
شهریور

تلاش برای شروع اولین رژیم غذایی من در 32 سالگی ، نیاز به مشاوره دارد که از نظر درصد روی جعبه (یا هر توصیه دیگر) به دنبال چه چیزی باشید: غذا


بنابراین من در تلاش هستم تا وزن خود را کاهش دهم ، که به دلیل تشخیص پزشکی و شیوه زندگی بی تحرک سخت خواهد بود (بازگشت به قدری بد از ورزش که برای من مشکل است که به اضافه وزن کمک کنم).

این مسافر چیزهای زیادی در مورد “خوردن این غذا” یا “نداشتن غذای سالم” شنیده است ، بنابراین یادگیری اطلاعات متناقض در ابتدا دشوار است. یکی از وب سایت ها می گوید گوشت قرمز خوب است و دیگری می گوید برای شما وحشتناک است و من نمی توانم بگویم چه چیزی درست است یا شما نمی دانید؟

من سعی می کنم دلیلی برای شروع نظارت جزئی اضافه کنم. آشپزی من محدود به غذاهای بسیار بزرگ یا مایکروویو است.

بنابراین برای شروع ، سعی می کنم از پرداختن زیاد خود جلوگیری کنم و غذاهای پخته بدون چربی و کم کالری اما سدیم زیادی پیدا می کنم که سعی می کنم بخورم. وقتی موادی مانند ماست می خورم و سعی می کنم یک نوشیدنی شیرین از میز بیرون بیاورم ، چند موز یا سیب خواهم داشت.

من می دانم که آشپزی بدون چربی ممکن است در آینده سالم نباشد ، اما آیا گزینه های سریع دیگری وجود دارد که بتواند از گذراندن غذا به غذای خوشمزه تر در خانه جلوگیری کند؟

آیا توصیه ای در مورد کدام منطقه از مارک بدترین است؟ با خوردن کمتر روی چه چیزی باید تمرکز کنم؟

قطعاً ایده ای برای کمک به انتقال (من یکبار بوقلمون سرد را امتحان کردم اما کار نکرد). یا سایتی معتبر که می توانم به آن اعتماد کامل داشته باشم تا به شما در شروع این حرکت کمک کند؟