تلخ و باور نکردنی؛ هیچکس رونالدو را نمی خواهد!/ او در رختکن منچستریونایتد بازی می کند


کریستیانو رونالدو یک سال پس از ناکامی شیاطین سرخ در راهیابی به لیگ قهرمانان اروپا، می خواهد منچستریونایتد را ترک کند. ستاره پرتغالی تنها نیمی از بازی مقابل رایو وایکانو را انجام داد و قبل از سوت پایان بازی، زمین را ترک کرد و تنهاچ را به واکنش واداشت و رفتار او را غیرقابل قبول دانست.

بایرن مونیخ، چلسی و اتلتیکو مادرید همگی در تابستان به دنبال جذب رونالدو بودند، اما هر سه باشگاه همه پیشنهادات برای جذب او را رد کردند. جیمی کاراگر در صحبت با گری نویل در مورد هجوم یوتیوب گفت که به دلیل عدم علاقه سایر باشگاه ها برای جذب رونالدو، منچستریونایتد برای تضمین قرارداد شگفت انگیز فصل گذشته قبل از پنجره نقل و انتقالات تلاش خواهد کرد. این انتقال بسته شده است. کرگر گفت: او قراردادی دو ساله و یک ساله امضا کرد که من نمی توانستم آن را باور کنم. و او هرگز به عنوان یک بازیکن ثانویه برای تیم بازی نمی کند، اما همه ما می دانیم که شما نمی توانید در همان پست باقی بمانید، حتی اگر دوران حرفه ای او تمدید شود، زیرا او یک حرفه ای برتر است. اما حقیقت این است که او امسال ۳۷، ۳۸ سال دارد و دیگر مثل قبل نیست. او هنوز بازیکن بزرگی است، اما نه همان بازیکن سابق. هیچ باشگاه دیگری در اروپا در حال حاضر او را نمی خواهد، من اشتباه می کنم. اما به نظر نمی رسد که یونایتد بتواند او را جذب کند، باشگاه های دیگر در حال حاضر او را نمی خواهند. اگر از تنهاچ بپرسید، فکر نمی کنم او رونالدو را هم بخواهد. من مطمئن نیستم که رختکن منچستریونایتد اکنون کریستیانو رونالدو را می‌خواهد یا خیر.

تلخ و باور نکردنی؛  هیچکس رونالدو را نمی خواهد!/ او در رختکن منچستریونایتد می گوید

یونایتد پیشتر اعلام کرد که رونالدو فروشی نیست و هنوز یک سال از قراردادش باقی مانده است. گفته می شود ژرژ مندز، ایجنت این بازیکن، پیشنهاد رونالدو را به یونایتد اطلاع داده و از شیاطین سرخ می خواهد که خرید او را اعلام کنند.

گری نویل، مدافع سابق یونایتد معتقد است که فروش رونالدو تنها گزینه باشگاه است، زیرا آنها نمی توانند ستاره های ضررده را در رختکن بخرند و این وضعیت را با وضعیت پل پوگبا که اخیراً جدا شده است مقایسه می کند. نویل گفت: “اجازه دهید خیلی واضح بگویم، دستاوردهای رونالدو در فوتبال فراتر از هر چیزی است که هر کسی بتواند در آن آرزو کند.” او همیشه در لیست بهترین بازیکنان تمام دوران بوده و خواهد بود و اتفاقات تابستانی در منچستریونایتد به مدت ۲۰ سال فراموش خواهد شد.اما برای من به عنوان سرمربی سابق منچستریونایتد دیدن این ستاره خوب نیست اتاق رختکن چند سال پیش هم همین اتفاق افتاد و مینو رایولا، ایجنت پوگبا مدام باشگاه را اذیت می کرد. “شما نمی توانید اجازه دهید ستاره تیم خود بازار را هدایت کند.”

منچستریونایتد پیش فصل مفیدی را پشت سر گذاشته است و آنتونی مارسیال در مراحل اولیه تاثیرگذار بوده است. و نویل معتقد است که این برای ادامه بدون ستاره ۳۷ ساله کافی است: “ما می دانیم که رونالدو فشار بالایی نخواهد داشت و فکر نمی کنم روشی که او می خواهد از توپ استفاده کند به روش تنهاچ مناسب باشد. هر مصاحبه ای. که تنهاچ می دهد، همه چیز به رونالدو تبدیل می شود و موضوع رونالدو کار اصلی تنهاچ را پاک می کند. با نگاهی به گذشته، پپ گواردیولا، یورگن کلوپ، آنتونیو کونته، سر الکس فرگوسن… اگر بازیکنی مسلط شد و مسلط شد و بحث های مدیر را در آن قطع کرد. در کنفرانس مطبوعاتی، فقط یک چیز اتفاق می افتد، تمام.

تلخ و باور نکردنی؛  هیچکس رونالدو را نمی خواهد!/ او در رختکن منچستریونایتد می گوید