تهدید کی روش با مصدومیت ستاره مهم تیم ملی! / فرشته لژیونر پرسپولیس نجات یافتشباب الاهلی در هفته ششم لیگ امارات به مصاف الجزیره رفت و در دقایق پایانی با نتیجه ۲ بر یک پیروز شد.

ملی پوش کشورمان ۸۵ دقیقه بازی کرد و به دلیل مصدومیت مجبور به ترک زمین شد. نکته جالب این است که الجزیره در دقیقه ۸۷ در حالی که ملی پوش کشورمان در بازی حضور نداشت صاحب یک تکه گل تساوی شد. به راستی شباب الاهلی در دقیقه ۹۸ و در آخرین دقیقه گل پیروزی را به ثمر رساند.

شباب الاهلی با این برد ۱۰ امتیازی شد و به رده پنجم صعود کرد و از شاگردان مجیدی پیشی گرفت. شارجه با ۱۳ امتیاز و یک بازی کمتر در صدر قرار دارد.

از نکات جالب این بازی، سیو گل شباب توسط احمد نوراللهی بود. در دقیقه ۸۰ نوراللهی در جریان حمله حریف توپ را به طرز درخشانی از روی خط دروازه شباب دور کرد و دروازه الجزیره را مهار کرد اما این اتفاق باعث مصدومیت نوراللهی شد. باید دید مصدومیت ستاره ملی پوش کشورمان چقدر جدی خواهد بود و آیا این بازیکن با خطر از دست دادن جام جهانی قطر مواجه است یا خیر. مصدومیت این بازیکن قبل از جام جهانی قطعا کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان را نگران خواهد کرد.