توسعه برند کشور به تیم کنترل کیفیت آبان سپرده شد – خبرگزاری مدرا


در این جلسه که با حضور معاون اول رئیس جمهور، وزیر صنعت، معدن و تجارت، رئیس سازمان ملی ایران و سرپرست معاونت علمی و فناوری رئیس جمهور برگزار شد، تلاش از مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع وابسته با اهدای تندیس و لوح تقدیر و مدیریت شرکت آبان بسپار به دلیل کسب بالاترین استانداردها در این بخش تقدیر شد.

بر اساس این گزارش، واحد کنترل کیفیت توسعه آبان بسپار برای سومین سال بر اساس تحلیل عملکرد کیفی کلیه صنایع و کلیه واحدهای تولیدی فعال در کشور به عنوان واحد کنترل کیفیت نمونه شناخته شده است.

اخیرا واحد کنترل کیفیت این شرکت در بخش استانی خوش درخشیده و با رکوردی بی سابقه برای پنجمین سال متوالی توانسته عنوان مدل کنترل کیفیت استانی خوزستان را از آن خود کند.

رعایت استانداردهای جهانی در تولید محصولات نیشکر

مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر و توسعه صنایع وابسته در حاشیه این نشست از سطح بالای تولید نیشکر خبر داد و تاکید کرد که محصولات این صنعت با بالاترین کیفیت و مطابق با استانداردهای جهانی تولید می شود.

به گفته دکتر عبدالعلی ناصری، آبان بسپار توسعه محصولات بتنی و انواع فرآورده های پلیمری، شکر شیرین، شکر دارویی، شکر قهوه ای، ام دی اف، الکل طبی، مخمر و …. در رده محصولات باکیفیت با استانداردهای بین المللی قرار می گیرند.

وی در ادامه با بیان اینکه توسعه یک شرکت کارآمد مبتنی بر تخصص و دانش به آبان واگذار شده است، از مدیریت این شرکت برای کسب عنوان واحد نمونه ملی تشکر کرد.
این شرکت اولین و بزرگترین تولید کننده لوله پلی اتیلن سنگین دوجداره و تک جداره با کاروگیت و کورتیوپ و همچنین اولین دریافت کننده نشان استاندارد ملی در کشور می باشد.

بر اساس این گزارش، شرکت توسعه آبان بسپار با توجه به اهمیت کیفیت در ارائه محصولات، خدمات و جلب رضایت مشتریان، دارای آزمایشگاه گسترده ای در زمینه کنترل کیفیت بوده و همواره تحت کنترل اولیه در مراحل مختلف، از مواد اولیه قرار دارد. به. محصولات نهایی.، نهایی و تست تنظیم شده است.

استانداردها، بهبودها و بهبود خدمات و محصولات

معاون اول رئیس جمهور در این جلسه بر ارتقای استانداردهای سازمان ملی استاندارد تاکید کرد و اظهار داشت: رویکرد دولت سیزدهم تایید، تعمیر و بهبود خدمات و محصولات است و سازمان ملی استاندارد بخش مهم و مهمی را بر عهده دارد. از این رشته

دکتر. محمد مخبر دزفولی با بیان اینکه دولت مردمی حساسیت و انتظار خاصی از عملکرد سازمان های ملی و سازمان های تولیدی عام دارد، گفت: رعایت نکردن برخی استانداردهای تولیدات داخلی باعث شده مردم از این محصولات رضایت نداشته باشند و در عین حال برخی انحصارها و صبر با دیگر تولیدکنندگان داخلی باعث این وضعیت شده است.

معاون اول رئیس جمهور در پایان این مراسم با اهدای لوح از زحمات و خدمات آنان به تیم های تولید سال ۱۴۰۱ تقدیر کرد.

دکتر. عبدالعلی ناصری، مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع وابسته، مهندس کیانی، مدیرعامل شرکت توسعه آبان بسپار، دکتر آلبوناسر، مدیر روابط عمومی شرکت توسعه نیشکر و صنایع وابسته و گودرزی، مدیر کنترل کیفیت آبان. شرکت توسعه بسپار در جلسه سطح ملی حضور یافت.