توصیه هایی برای اجتناب از صورتحساب دندانپزشک وحشتناک – وبلاگ Credihealth


از آنجایی که آگاهی از بهداشت دهان و دندان افزایش یافته است. هزینه های دندانپزشکی نیز گزاف می شود. به دلیل غافل بودن؛ مردم اغلب تمایل دارند برای درمان های دندانپزشکی خود هزینه های گزافی بپردازند. به منظور کسب درآمد اضافی، دندانپزشکان تشخیص ها و درمان های پیچیده ای را انجام می دهند. آنها اغلب بر اساس سودی که به دست خواهند آورد و نه بر اساس مناسب ترین رفتاری که شما نیاز دارید، تصمیم می گیرند.

با توجه به هزینه های سنگین، مردم اغلب درمان های دندانپزشکی خود را به تاخیر می اندازند. حدود ۶۶ درصد از آمریکایی ها به دلیل مسائل مالی مشکلات دندانی درمان نشده دارند. این جایی است که وب سایت ها دوست دارند طرح های اشتراک دندانپزشکی به عنوان یک مزیت بزرگ برای افرادی که به دلیل هزینه ها از مراقبت های دندانی خود چشم پوشی می کنند. این به شما کمک می کند تا مناسب ترین طرح ها را برای خود در منطقه خود پیدا کنید که می توانید از بین آنها انتخاب کنید و خود را تحت درمان قرار دهید.

در اینجا چند نکته وجود دارد که می تواند شما را از صورت حساب های وحشتناک دندانپزشک نجات دهد-

۱]داشتن بیمه مناسب

چندین پوشش تحت بیمه نامه های مختلف ارائه می شود. انتخاب بیمه مناسب شما را از پرداخت پول اضافی از جیب خود نجات می دهد. برای پاکسازی و معاینات منظم دندانپزشکی، برنامه هایی که دارای فرانشیز بالا و حق بیمه سالانه کمتر هستند، به خوبی کار می کنند. با این حال، اگر می‌دانید که ممکن است به درمان‌هایی با هزینه بالا نیاز داشته باشید، برنامه‌هایی با فرانشیز کمتر و حق بیمه بالاتر گزینه بهتری هستند.

برحذر بودن؛ گاهی اوقات هنگامی که دندانپزشکان از داشتن بیمه دندانپزشکی آگاه هستند، ممکن است برای گرفتن پول بیشتر در درمان زیاده روی کنند. بنابراین مطمئن شوید که درمان مورد نیاز خود را می شناسید و به آن پایبند باشید.

۲]همه پرکننده های شما نیاز به جایگزینی ندارند

برخی از دندانپزشکان با گفتن اینکه همه پرکردگی ها به طور همزمان نیاز به تعویض دارند، بیماران را هشدار می دهند. آنها مدعی هستند که کارهای زیادی باید انجام شود. این جایی است که شما آگاه هستید. بدانید که تا زمانی که درد قابل توجهی نداشته باشید، لازم نیست تمام مواد پرکننده را جایگزین کنید. پرکردگی ها ممکن است ترک بخورند و پوسیده شوند، اما به ندرت همه پرکننده ها همزمان می ترکند. حتی ایده جیوه زالو در پر کردن نقره نیز یک افسانه است.

۳]تمرینات رایگان هرگز واقعاً رایگان نیستند

طبق طبیعت انسان، همه ما مجذوب هر چیزی هستیم که مجانی است، بدون اینکه به عواقبی فکر کنیم. چندین دندانپزشک پاکسازی یا معاینه رایگان را ارائه می دهند و این چنین نیست حقه. آنها در واقع پاکسازی رایگان را ارائه می دهند، اما با آن، ممکن است در مورد مسائلی که دندان های شما دارند و درمان های اضافی که به شدت به آن نیاز دارید، نگرانی ایجاد کنند. از این رو، رفتن به تمیز کردن یا سفید کردن پولی می تواند مقرون به صرفه تر باشد.

۴]درمان های فلوراید

دندانپزشکان غیراخلاقی خمیردندان و مکمل های فلوراید را توصیه و تجویز می کنند. این می تواند برای کودکانی که مشکل حفره بزرگ دارند مفید باشد، اما برای یک حفره طبیعی یا برای بزرگسالان، کاملا غیر ضروری است. آب لوله کشی معمولاً با فلوراید همراه است و حتی خمیردندان ها اغلب آن را دارند. فلوراید آب و خمیردندان به اندازه کافی برای حفظ سلامت دندان های شما کافی است.

۵]تخفیف بخواهید

افرادی که بیمه دندانپزشکی ندارند مشمول تخفیف دندانپزشکان هستند. فکر پشت این است؛ بیمارانی که پول نقد می پردازند، تلاش دندانپزشکان را برای ثبت مطالبات، انتظار برای بازپرداخت و غیره کاهش می دهند. با این حال، اکثر دندانپزشکان داوطلبانه اطلاعات تخفیف را ارائه نمی دهند، از این رو می پرسند.

۶]قیمت ها را مقایسه کنید

آیا ما قیمت چندین برند پارچه، خواربار و نیازهای روزمره خود را با هم مقایسه نمی کنیم؟ مراقبت از دندان نباید از این قاعده مستثنی باشد. شما باید قیمت ها را در ارتودنتیست های مختلف مقایسه کنید و سپس خودتان تصمیم بگیرید. به اولین دندانپزشکی که با آن برخورد می کنید تسلیم نشوید. برای ماندن در رقابت و ایستادگی، چندین دندانپزشک درمان های کم هزینه ای را برای افزایش وفاداری بیماران ارائه می دهند.

۷]بدانید چه چیزی غیر ضروری است

همانطور که قبلا ذکر شد، رفتن به دندانپزشک بدون آگاهی قبلی از مورد شما دعوتی است برای انجام هزینه های بالا. درزگیرها و نگهبانان شب دو محصولی هستند که اغلب به عنوان ابزارهای پولساز استفاده می شوند. برخی از مردم واقعاً به آن نیاز دارند، اما همه به آن نیاز ندارند. روکش ها یکی دیگر از درمان های سودمند هستند. آنها مانند جراحی زیبایی هستند که ممکن است هزینه زیادی داشته باشد. قبل از انتخاب هر یک از این موارد، مطمئن شوید که عاقلانه فکر کرده اید. اگر کاملاً به آن نیاز دارید، آن را دنبال کنید.

۸]نظر دوم را بگیرید

شما به عنوان یک بیمار همیشه این حق را دارید که به طور موقت از درمان خودداری کنید و به دنبال نظر دوم باشید. حتی می‌توانید عکس‌برداری اشعه ایکس را بخواهید و مورد خود را از دندانپزشکان دیگر ارزیابی کنید و سپس به سراغ درمان پیشنهادی بروید.

به تعویق انداختن مراقبت های دندانی ممکن است عملی به نظر برسد زیرا در حال حاضر باعث صرفه جویی در هزینه می شود، اما ممکن است منجر به مشکلات شدیدی شود که اگر در مراحل اولیه پیشگیری و رسیدگی نشود، هزینه بسیار بیشتری خواهد داشت. آگاه بودن و تحت تأثیر قرار نگرفتن فوراً تحت تأثیر همه چیزهایی که دندانپزشک شما بیان می کند می تواند شما را از هزینه های اضافی نجات دهد. خوب فکر کنید و آگاهانه تصمیم بگیرید و به خاطر داشته باشید که از سلامت دهان و دندان خود غافل نشوید. همانطور که می گویند “دندان ها هرگز از مد نمی افتند”. حفظ سلامت آنها مسئولیت شماست.

سلب مسئولیت: اظهارات، نظرات و داده‌های موجود در این نشریه‌ها متعلق به نویسندگان و مشارکت‌کنندگان فردی است و نه از Credihealth و سردبیر(ها).

با ۹۹۴-۹۹۴-۸۰۱۰ +۹۱ تماس بگیرید و با کارشناسان پزشکی Credihealth صحبت کنید. رایگان. در انتخاب پزشک متخصص و کلینیک مناسب، مقایسه هزینه درمان از مراکز مختلف و بروز رسانی به موقع پزشکی کمک بگیرید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر