تولیت آستان قدس رضوی: دشمنان ما نادان و احمق هستند/ همه نقشه ها و ترفندهای دشمنان تلاش برای نابودی نظام جمهوری اسلامی است – پایگاه خبری مدرس


گزارش کردن پایگاه خبری مدرا; حجت الاسلام والمسلمین احمد مروی در دیدار با مدیران بسیج مشهد الرضا(ع) بسیج را یکی از یادگارهای مهم امام راحل (ره) برشمرد و گفت: بسیج سپاه مظلومان برای اولین بار در دوران دفاع مقدس و برای جنگی که در آن خود را با دشمنان نشان می دهد، مستقر شدند.

به گزارش ایسنا؛ وی با تاکید بر اینکه بسیج جزء گروه و گروه خاصی نیست، بلکه تفکر، فرهنگ و تفکری است که برآمده از اسلام ناب محمدی و رکاب امام خمینی (ره) است، افزود: بسیج یعنی ایثار، تلاش. وفاداری ، خدمت خالصانه به مردم فدای مدیریت، انقلاب، مردم و ولایت است.

حجت الاسلام والمسلمین مروی مقام معظم رهبری را پشتیبان قوی اندیشه و فرهنگ بسیجی معرفی کرد و ادامه داد: پس از پیروزی انقلاب اسلامی و پایان جنگ تحمیلی، رهبر انقلاب با تمام وجود از بسیج حمایت کردند. . هوشمندی و قساوت و بسیج کانون جنگ بسیار کارآمدی بود، سختی نداشتند، اما این فرهنگ و نهاد را گسترش دادند که امروز جلوه های مهم تفکر بسیجی را در عرصه تولید، علم و دانش و سایر بخش ها می بینیم. . .

تولیت آستان قدس رضوی با تاکید بر اینکه باید قدردان نعمت امنیت باشیم، گفت: کسانی که برای ایجاد امنیت در جامعه دینی تلاش می کنند و از خود گذشتگی می کنند دست خداست و در واقع تامین امنیت بسیج و نیروهای امنیتی امتداد امنیتی هستند که خداوند متعال خواسته است.

مروی در بخشی از سخنان خود با پرهیز از حوادث جاری کشور خاطرنشان کرد: در طول عمر ۴۳ ساله انقلاب اسلامی شاهد انقلاب ها و اتفاقات زیادی بوده ایم که از جمله می توان به حملات مسلحانه منافقین به مردم و. شهادت ۱۷ هزار نفر را به شهادت رساندند و افزودند: انقلاب با عنوان “زن زندگی آزادی” به تازگی رخ داده است. از نظر عملیات میدانی و پسابرجامی در کل تاریخ انقلاب بی سابقه و کم نظیر بود.

وی ادامه داد: در اغتشاشات اخیر شاهد اغتشاشاتی با کشته شدن نیروهای غیرمسلح بسیج و امنیتی توسط اغتشاشگران با تفنگ و سلاح سرد بودیم و اغتشاشگران با هدف کشتار مردم به قصد راه اندازی جنگ داخلی به میدان آمدند. . جنگ بدون ایجاد ترس

مروی کودتاچیان اخیر در کشور را از سرویس های اطلاعاتی انگلیس، آمریکا، رژیم صهیونیستی و آل سعود خبر داد و تصریح کرد: مرکز اصلی طراحی عملیات تروریستی در این کودتا توسط سازمان اطلاعات انگلیس ساخته شده است. .

تولیت آستان قدس رضوی در تشریح هدف دشمنان از برنامه ریزی و حمایت از اغتشاشات گفت: نقشه عاملان این قیام این بود که با ایجاد اغتشاشات در کشور، هسته های اغتشاشات را فعال کرده و افراد ناباب را تشویق و ترغیب به پیوستن به آنها کنند. . اینکه مردم در مقابل دولت بایستند تا نظام و انقلاب با دیدگاه هایشان نابود شود که خوشبختانه مردم کشور ما با آنها همراه نشدند اما در مرحله دوم رفتند. پروژه جنگ داخلی به منظور تقسیم بخشی از کشور و به دست گرفتن قدرت. دولت را کاهش دهد

مروی خاطرنشان کرد: مردم شاید از شرایط کنونی راضی نباشند اما در کنار انقلاب، اسلام و ولایت خود ایستاده اند که حضور شگفت انگیز مردم در تشییع شهدای دورانی که از امنیت و سلامت دفاع می کردند نشان داد. ملت به ملت سیستم.

وی یادآور شد: دشمنان ما نادان و نادان هستند و بدون تحلیل درست از واقعیت مردم و کشورمان می خواهند درخت تنومند خانواده انقلاب اسلامی را که با خون بهترین فرزندان سیراب می شود قطع کنند. از اسلام

تولیت آستان قدس رضوی با تاکید بر اینکه ایمان و اعتقاد به یاری خداوند داریم، اظهار داشت: تمام نقشه ها و ترفندهایی که دشمنان و سربلندی دنیا برای نابودی نظام جمهوری اسلامی ایران طراحی کرده و در کشور ما اجرا می شود این است. یک آزمایش، بدون اجرا شک، نظام مقدس ما از این حوادث سربلند بیرون می‌آید و روز به روز قوی‌تر، قوی‌تر و سربلندتر خواهد شد.

وی در بخشی دیگر از سخنان خود با تجلیل از رزمندگان بسیجی مدافع حرم امام رضا (ع) و حریم حرم بر ضرورت تحقق تعریف جهاد تاکید کرد و گفت: لازم است برآورده کند. تبیین جهاد در سطح عمومی برای روشن شدن حقایق و اطلاع رسانی دستاوردهای کشورمان، انشالله در آینده شاهد حادثه ای مانند شورشی که به تازگی در کشورمان رخ داده، نخواهیم بود.

به گزارش روابط عمومی آستان قدس رضوی، مروی تاکید کرد: بسیج و مساجد در شرایط کرونا از نور بسیار خوبی برخوردار هستند، بنابراین هرگز به عنوان پشتوانه فعالیت خود را در امور عمومی متوقف نکنید و تمام تلاش خود را برای پیشرفت کشورمان در عرصه های مختلف به کار ببندید. مناطق. .از خدمت به مردم غافل نشوید.