تکذیب شایعات درباره یورگن لوکادیا


قرارداد یورگن لوکادیا با پرسپولیس در پایان فصل به پایان می رسد.

قرارداد یورگن لوکادیا با پرسپولیس در پایان فصل به پایان می رسد.

به گزارش خبرروژی، گران ترین خرید پرسپولیس در تابستان یورگن لوکادیا هلندی بود. مهاجم سابق آیندهوون، بوخوم، برایتون و هوفنهایم با قراردادی یک ساله به پرسپولیس پیوست تا مشکلات تهاجمی این تیم را حل کند. لوکادیا یکی از موفق ترین فوتبالیست هایی است که تا به حال به فوتبال ایران آمده است و در معدود بازی هایی که برای پرسپولیس انجام داده، توانایی گلزنی خود را ثابت کرده است.

لوکادیا که از بقیه بازیکنان پرسپولیس عقب بود، از هفته سوم در ترکیب سرخپوشان قرار گرفت و در ۳ بازی که برای پرسپولیس انجام داد، دو گل به صنعت نفت و هوادار زد که باعث آسودگی خاطر شد. پیروان پرسپولیس داشتن یک مهاجم مست و بالا. خوشحال باش

هواداران پرسپولیس با توجه به درخشش لوکادیا از همین حالا نگران فصل پیش رو هستند. اگر لوکادیا به این فرم خوب ادامه دهد، قطعا حفظ این ستاره برای مدیریت پرسپولیس سخت خواهد بود. در واقع تیم های ثروتمند داخلی و تیم های ثروتمند قطری و اماراتی به سراغ این بازیکن خواهند آمد و از نظر مالی نیز پرسپولیس با این تیم ها رقابت نخواهد کرد.

چند روز پیش در فضای مجازی شایعه شد که قرارداد لوکادیا یک سال تمدید دارد و در صورت موافقت پرسپولیسی ها، قرارداد با این بازیکن به صورت خودکار تمدید می شود. اما گزارش ما نشان می دهد که این اطلاعات صحت ندارد و قرارداد لوکادیا یک ساله است و بند تمدید ندارد. در واقع باشگاه پرسپولیس برای حفظ ستاره هلندی خود باید دوباره با او بنشیند و این بازیکن را راضی به ماندن کند.