جدیدترین نوآوری آپنه خواب در گروه پزشکی دیگنیتی هلث مرسی


ما خوشحالیم که به اشتراک بگذاریم که اسکات مک کاسکر، MD، و شواب صدیق، جراحان گوش، حلق و بینی در گروه پزشکی دیگنیتی سلامت مرسی، اولین روش Inspire را در مرکز جراحی سرپایی در بیمارستان مرسی جنرال تکمیل کردند. سیستم Inspire یک گزینه درمانی برای آپنه انسدادی خواب (OSA) مورد تایید FDA برای افرادی است که نمی توانند از راه هوایی مثبت مداوم استاندارد استفاده کنند. درمان فشاری (CPAP).

دستگاه الهام بخش برای آپنه خوابOSA 22 میلیون آمریکایی را تحت تأثیر قرار می دهد و زمانی رخ می دهد که راه هوایی در هنگام خواب فرو می ریزد و جریان اکسیژن به مغز را مسدود می کند. مغز کمبود اکسیژن را حس می کند و بدن را به اندازه کافی بیدار می کند تا نفس بکشد، سپس دوباره به خواب می رود. این چرخه در طول شب تکرار می شود و باعث خواب ضعیف و مخرب می شود. در صورت عدم درمان، OSA می تواند باعث تصادفات خودرو و محل کار، بدتر شدن خلق و خو و حافظه، سکته مغزی، حمله قلبی و حتی مرگ شود.

Inspire نشان دهنده پیشرفت قابل توجهی در درمان آپنه خواب است. سیستم Inspire طی یک روش کوتاه و سرپایی کاشته می شود و در داخل بدن با فرآیند تنفس طبیعی بیمار برای درمان این اختلال کار می کند. تحریک خفیف راه هوایی را در طول خواب باز می کند و به اکسیژن اجازه می دهد تا به طور طبیعی جریان یابد. بیمار از یک کنترل کوچک دستی برای روشن کردن Inspire قبل از خواب و خاموش کردن آن هنگام بیدار شدن استفاده می کند.

ایمنی و کارآیی Inspire در طول کارآزمایی بالینی STAR مورد ارزیابی قرار گرفت و نتایج کارآزمایی STAR پنج ساله نشان می‌دهد که بیمارانی که از Inspire استفاده می‌کنند، کاهش قابل‌توجهی در حوادث آپنه خواب و بهبود قابل توجهی در معیارهای کیفیت زندگی را تجربه می‌کنند.

ما مفتخریم که اولین روش Inspire را در بیمارستان مرسی جنرال با موفقیت به پایان رساندیم. این درمان پیشرفت بزرگی برای بیماران مناسب در درمان OSA است. مک کاسکر

دکتر می افزاید: «این نتایج مثبت زمینه را برای یک رویکرد جدید در درمان فراهم می کند و ما را به هدف خود برای ارائه گزینه های مناسب تر برای افراد مبتلا به این اختلال نزدیک می کند. صدیق.

Deanne Nyland، جراح گوش، حلق و بینی با گروه پزشکی Dignity Health Mercy، گفت: “ما مشتاقانه منتظر ارائه سیستم Inspire به افراد بیشتری هستیم که با OSA زندگی می کنند به امید بهبود کیفیت زندگی آنها.” مواردرژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر