جزئیات میزبانی مسابقات ورزشی دانش آموزی از ۲ مرداد


رئیس انجمن ورزش دانش آموزی پانا را معرفی کرد

سه شنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۱ – ۰۷:۵۹

مزادسازی‌های آموزشی و ورزشی، با مجموعه‌ای از خانواده‌های کانونی

تهران (پانا) – رئیس انجمن ورزش دانش آموزی از صدور دستورالعمل و بخشنامه میزبانی مسابقات ورزشی دانش آموزی در تابستان ۱۴۰۱ خبر داد و گفت: این موضوع به اطلاع نمایندگان ورزش مدارس رسیده است تا مسابقات در سال ۱۳۹۰ آغاز شود. اوت دومی

حسین بابویی در گفت و گو با پانا درباره جزئیات این دستور گفت: این مسابقه در مقطع دوم ابتدایی به صورت جشنواره فرهنگی و ورزشی و برای اولین بار با حضور اولیا برگزار می شود و تعداد شرکت کنندگان ۶ نفر می باشد. دانش آموزان (پایه چهارم ۲، پایه پنجم ۲) “افراد، پایه ششم (نفر دوم) و ۶ نفر والدین هستند و شامل انواع رشته های ورزشی است.”

وی گفت: شرایط برگزاری این مسابقات در سال دوم تحصیلی است.

رئیس فدراسیون ورزش های دانش آموزی اعلام کرده است که نمی دانیم قهرمانان این جشنواره چه کسانی هستند و جشنواره را با هدف آموزش و تشویق برگزار می کنیم.

بابویی گفت: برگزاری مسابقات دو و میدانی دانش آموزی در رشته های کشتی آزاد و فرنگی، دو و میدانی، شطرنج، شنا، ووشو، تکواندو، جودو و ژیمناستیک ویژه دانش آموزان مقطع ابتدایی و متوسطه خواهد بود.

به گفته وی، مسابقات آزاد و فرنگی نیز مسابقات جودوی پسران است و سایر مسابقات دختر و پسر از ۲ مرداد تا ۲۷ شهریورماه برگزار می شود.

بابویی افزود: مسابقات ورزشی دانش آموزی در استان های خراسان رضوی، شهرکرد، البرز، اصفهان و شهر تهران برگزار می شود.

رئیس فدراسیون ورزش های دانش آموزی ادامه داد: تیم های شرکت کننده در مسابقات منطقه ای، استانی و کشوری باید از اعضای تیم های ورزشی و دانش آموزان شرکت کننده در مسابقات منطقه ای به نحو مقتضی ثبت نام کنند، فدراسیون ورزش های دانش آموزی (sport.medu.ir) همچنین باید از شهر، استان و ایالت توسط مدیران مدارس در سیستم ایدز و همچنین مربی و مدیر اداره همزمان عکسبرداری شود.»