22
مهر

جستجوی کیرا کولز: یک کارمند پست باردار که 3 سال پیش ناپدید شد


شیکاگو (اخبار نیوز در حال حاضر) – دو هفته پیش ، کی روش کولز حدود 29 سال داشت. فرزندانش نوزاد هستند. اما ، سه ماهه باردار و هیجان زده برای شروع دوباره ، پستچی در جنوب شیکاگو در سال 2018 ناپدید شد.

والدین او تسلیم نشدند ، اما در تمام مدت ، آنها بروشورها را به اشتراک گذاشتند و جستجو را ادامه دادند.

جو کولز ، پدر کی یرا ، می گوید: “من شکسته ام ، مجروح شده ام ، گیج شده ام ، گم شده ام.”

کی روش کولز 26 ساله بود که ناپدید شد. این باید با فصل خاصی از زندگی او آغاز شود.

کارن فیلیپس ، مادر کیرا کولز ، می گوید: “من می دانستم که او یک مادر فوق العاده خواهد بود.” “من باید هر روز از خواب بیدار شوم و هر روز از آن عبور کنم.”

کایرا از آینده خود هیجان زده بود. او یک شغل طولانی مدت داشت ، خانه ای اجاره کرد و برای ماشین خود پول جمع آوری کرد. این خودرو در 2 اکتبر 2018 ، در نیمه راه خیابان ، نه چندان دور از خانه اش ، مشاهده شد. کیف قبل از تولد او از بازدید اخیر از کلینیک و ناهار بسته و تلفن همراهش داخل بود.

کایرا قبلاً دیده نشده است.

جو کولز برگه ای به اشتراک گذاشت که امیدوار است بفهمد چه اتفاقی برای دخترش افتاده است. کایرا کولز از 2 اکتبر 2018 مفقود شده است.

“من نمی توانستم تمام روز با او ارتباط برقرار کنم ، [Oct. 3]”فیلیپس گفت. “من آنها را برای معاینه تماس گرفتم و سپس متوجه شدیم که او آنجا نیست ، و من به آنها گفتم که دیروز تمام روز با او تماس گرفتم ، اما هیچ پاسخی وجود نداشت ، آن زمان بود که من افراد مفقود شده را انجام دادم.”

همکاران و اتحادیه های وی در جستجو شرکت داشتند. مک جولیون ، رئیس بخش محلی انجمن ملی حاملان حروف ، وعده داد که اجازه نخواهد داد پرونده سرد شود.

NALC برای اطلاعاتی که به یافتن کایرا کولز کمک می کند ، 3500 دلار پاداش در نظر گرفته است. خدمات پستی برای آنها شخصاً 25000 دلار پاداش در نظر گرفته است.

از اکتبر 2018 ، بازرسان پستی 400 مورد در سراسر کشور را تحت نظارت و نظارت داشته اند. ” “ما نمی توانیم سطح درد ، اندوه و ناامیدی را که خانواده ، دوستان و جامعه خانم کولز احساس می کنند تصور کنیم. ما آن احساس را به اشتراک می گذاریم. ”

تنها برتری تا کنون از ویدئویی ناشی می شود که برخی معتقدند کی روش در نزدیکی خانه اش قدم می زند ، اما فیلیپس فکر نمی کند که او دختر او باشد.

فیلیپس می گوید: “در ابتدا ، من با آن بودم زیرا فکر می کردم این به ما کمک می کند.” “من فکر می کردم خوب است ، برخی از مردم می گفتند ،” اوه ، آنها فکر می کنند اینطور است ، بنابراین آنها در مسیر درست نیستند. ” خوب ، من فکر می کردم آنها در آن زمان دچار اشتباه می شوند [police] آنها آنها را با چیزی آشنا می کنند ، اما ما اینجا سه ​​سال بعد هستیم و هیچ کمکی نکرده است. ”

جو کولز گفت پلیس از او در مورد ناپدید شدن دخترش پرسید ، اما او و فیلیپس احتمال می دهند دوست کی روش کولز در آن زمان چیزی می دانسته است. جو کولز گفت که این مرد در حال حاضر با شخص دیگری ملاقات می کند و به ایالت دیگری نقل مکان کرده است

پلیس شیکاگو اعلام نکرده است که آیا کسی علاقه مند است یا خیر ، اما در بیانیه ای آمده است: “پرونده کولز هنوز در حال بررسی توسط یک فرد کم خطر و مشکوک به سوء رفتارهای سوء است.” آنها از هرکسی که اطلاعاتی داشت خواستند بیاید جلو.

کایرا کولز از 2 اکتبر 2018 دیده نشده است. (با احترام ، خانواده کولز)

در آن مرحله ، از هرکسی که آخرین مکان او را می داند ، خواسته می شود با اداره پلیس شیکاگو تماس بگیرد. ما به دنبال همه چیز و همه اطلاعات در تلاش برای شناسایی او هستیم و تا رسیدن به آن متوقف نمی شویم.

جو کولز گفت: “من واقعاً از این وضعیت ناراحت هستم.” “افرادی که درگیر بودند نباید بتوانند آن ایالت را ترک کنند.”

مورد کی روش کولز توجه هنرمند دامون لامار رید را به خود جلب کرد و سرآغاز مهمترین پروژه بود. او دختران و زنان مفقود شده در شیکاگو را نقاشی کرد. این یک دلیل نزدیک به قلب اوست: عمه و خواهرزاده اش در سال 1984 کشته شدند. قاتلان آنها آزاد هستند

رید می گوید: “بزرگترین لذت من زمانی بود که یکی از این نقاشی ها به ارائه اطلاعات کمک کرد یا پاسخ هایی را ارائه داد.”

دیوار همچنین فضایی را برای فیلیپس ایجاد می کند تا به دخترش احترام بگذارد و لبخندی بر لبانش بیاورد. این به تحقق یکی از رویاهای کی روش کولز در زندگی کمک می کند: او می خواهد ستاره شود.

نقاشی از دامون لامار رید. کایرا کولز از 2 اکتبر 2018 ناپدید شده است.

فیلیپس می گوید: “او فقط می خواست ببیند یا شنیده شود.” این هدف بعدی او خواهد بود: رفتن به تلویزیون.

“ما هرگز به آن فکر نکرده بودیم.”

سه سال به آنها پاسخ لازم را نداد. خانواده ها هنوز در حال توزیع بروشور هستند و امیدوارند رئیس جمهور گمشده شان به لرزه بیفتد.

جو کولز گفت که کلاهبرداران با او تماس گرفتند و گفتند که در صورت پرداخت هزینه محل زندگی دخترش را به اشتراک می گذارد. بی رحمی فقط به درد می افزاید.

جو کولز گفت: “من از گریه کردن خسته شده ام.” اما اگر شما با آن کفش ها راه نروید ، همه نمی فهمند. “

window.loadAnvato ({“mcp”: “LIN” ، “width”: “100٪” ، “height”: “100٪” ، “video”: “7063119” ، “پخش خودکار”: false ، “expect_preroll”: true ، “shareLink”: “https://newsnationnow.com” ، “pInstance”: “p1” ، “plugins”: {“comscore”: {“clientId”: “6036439” ، “c3”: “newsnationnow.com” ، “script”: “// w3.mp.lura.live/player/prod/v3/plugins/comscore/comscoreplugin.min.js” ، “useDerivedMetadata”: true ، “mapping”: {“video”: {” c3 “:” newsnationnow.com “،” ns_st_st “:” خبرنامه “،” ns_st_pu “:” Nexstar “،” ns_st_ge “:” Prime، Clip “،” cs_ucfr “:” “} ،” ad “: {” c3 “:” newsnationnow.com “،” ns_st_st “:” خبرنامه “،” ns_st_pu “:” Nexstar “،” ns_st_ge “:” Prime، Clip “،” cs_ucfr “:” “}}} ،” dfp “: {” adTagUrl “:” https://pubads.g.doubleclick.net/gampad/ads؟sz=1×1000&iu=/5678/nx.newsnation&impl=s&gdfp_req=1&env=vp&output=vmap&unviewed_position_start=1٪ سه بعدی[bob_ck_val]٪ 26d_code٪ 3Dna003 “} ،” nielsen “: {” apid “:” P41DFFBE3-BFE6-4E87-A645-785182813A6E “،” sfcode “:” dcr “،” type “:” dcr “،” apn “:” Anvato “،” environment “:” Production “،” useDerivedMetadata “: true،” mapping “: {” adloadtype “: 2،” adModel “: 2}}،” segmentCustom “: {” script “:” https: // segment .psg.nexstardigital.net/anvato.js “،” writeKey “:” ombTFgzuMyzShBegBMRNK25zHRqm1YzP “}،” newsNationPlugin “: {” script “:” https://www.newsnationnow.com/wp-content/tp /player.bundle.min.js؟ver=cd3adf805f5faa24149c”،”cssFile”:”https://www.newsnationnow.com/wp-content/themes/newsnation/client/build/css/player.min .css؟ نسخه = 367646bc9c74bdfcd17b “}}،” expectPrerollTimeout “: 8،” مشاهده همه “:” GNLYj4WPEPgKWUvG6mTVNFejokMyVq3x “،” برچسب “:” eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJ2aWQiOiI3MDYzMTE5IiwiaXNzIjoiR05MWWo0V1BFUGdLV1V2RzZtVFZORmVqb2tNeVZxM3giLCJleHAiOjE2MzQxODI5Njd9.BGauGirVwnLpgAdYsti__JhVIAp2R5wu298gBtc-OKE “،” NXS “: {” mp4Url “:” https: // را nxsglobal .storage.googleapis.com/ktla/video/video_studio/2003/21/10/13/7063119/7063119_6A76 7F520D487BFE2B812FE77F135C5F_211013_7063119_Raising_awcious_for_Black_misslaying_persons}) ”

آخرین خبرها

  • تورم ، جزر و مد ، “مادر همه نژادها” و بحران NFL و NBA
  • “مامان ، این برای تو است”: لایحه ای که به دوربین ها در خانه های سالمندان اوهایو نزدیک به قانون قبلی اجازه می دهد
  • اورگان شرط معلم جایگزین را برای مبارزه با کمبودها حذف کرده است
  • تازه ازدواج کرده های کالیفرنیایی چند ماه پس از حرکت اولین سانحه هوایی خود را از دست دادند
  • پاملا پس از برخورد با مکزیک فلج شد و به سمت تگزاس حرکت کرد