جنتی: پیش بینی رهبری آینده جهان به قول امام (ره) در مورد شوروی سابق محقق می شود – پایگاه خبری مدرس


گزارش کردن پایگاه خبری مدرا; آیت الله احمد جنتی دبیر شورای نگهبان صبح امروز چهارشنبه (۶ مهرماه) در جلسه این شورا به بیانات اخیر رهبر معظم انقلاب در دیدار با مسئولان و میهمانان کشور پرداخت. کنفرانس وحدت اسلامی گفت: وی در این سخنرانی از وحدت جهان اسلام به عنوان واقعیتی که راهگشای جامعه اسلامی است صحبت کرد.

وی با بیان اینکه تاکید مقام معظم رهبری بر وحدت اسلام و وحدت امت اسلامی تاکید یک طبیب درد شناس است، گفت: نخبگان و اندیشمندان جهان اسلام باید سخنان مقام معظم رهبری را مبنی بر وحدت بگیرند. به عنوان نقشه راه دستیابی به عزت امت اسلامی، در اختیار گرفتن و استفاده از همه توانمندی ها برای رسیدن به این هدف بزرگ. این راهی است که در طول تاریخ توسط مصلحان دلسوز جهان اسلام طی شده است.

جنتی ادامه داد: مقام معظم رهبری با علم و ایمان به روایات الهی و شناخت کامل اوضاع و احوال، شرایط جهان را تحلیل می کنند و پیش بینی ایشان از آینده جهان محقق خواهد شد. RA). ) در شوروی سابق مشاهده شد.

وی ادامه داد: خداوند مهربان را به خاطر عنایات بی‌تغییر رهبری الهی‌اش شاکریم و امیدواریم آرمان‌های والای انقلاب اسلامی در سایه رهبری او بیش از پیش محقق شود.

جنتی در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به اینکه مراسم بزرگداشت شهادت آیت الله اشرفی اصفهانی (ره) پنجمین شهید محراب در راه است، گفت: این عالم بزرگوار که امام جمعه کرمانشاه بودند. با دستور امام خمینی (ره) در کنار فعالیت‌های فرهنگی و علمی، تلاش زیادی برای ایجاد وحدت بین شیعه و سنی داشتند.

دبیر شورای نگهبان افزود: پیام تسلیت امام خمینی (ره) در هنگام شهادت نشان از خصوصیات بارز شهید عزیز و نشان دهنده ظلم و ستم منافقینی است که دشمنی با انقلاب اسلامی دستشان را آلوده کرده است. خون خدمتگزاران واقعی مردم ایران.

وی تصریح کرد: کینه شیطانی دشمنان انقلاب اسلامی باعث شده است که آنها از مرزهای انسانی عبور کنند و از هیچ اقدامی برای تعرض به مسلمانان و مردم شریف ایران فروگذار نکنند، اما بحمدالله این مردم فهیم و مؤمن سربلند ایستاده اند. و به نظام مقدس جمهوری اسلامی که حاصل خون شهدا و مجاهدت مجاهدین راه خداست که آن را حفظ کرده است، احترام بگذارید.

جنتی همچنین به اتفاقات اخیر کشور اشاره کرد و گفت: در حوادث اخیر همه دشمنان ایران اسلامی به میدان آمدند تا با سوء استفاده از اعتراضات کشور را ناامن کنند که با هدایت و بصیرت مردم شریف ایران مانند گذشته نقشه های دشمنان شکست خورد.

وی تاکید کرد: این اتفاقات نشان داده است که تعریف جهاد وظیفه همیشگی و توقف ناپذیر همه دلسوزان انقلاب اسلامی است و در این میان رسانه ها، دستگاه های فرهنگی و تأثیرگذاران بر افکار عمومی مسئولیت مضاعف دارند.