جنجال استخدام مهدی طارمی/ پاسخ قاطعانه به ادعای خبرسازی یک خبرنگار.چند ماهی است که بحث حضور مهدی طارمی در فنرباغچه ترکیه در رسانه ملی مطرح شده است.

ژرژ ژسوس چند روز پیش اولین واکنش به این مسائل را داشت و اعلام کرد با وجود اینکه توانایی فنی طارمی را تایید کرده، اما نیازی به جنگنده ایرانی پورتو ندارد.

اما امتناع ژسوس در کنار ضعف خط حمله فنرباغچه در دیدار با دیناموکیف در دومین دیدار مقدماتی لیگ قهرمانان اروپا باعث شد دوباره بحث تقویت خط حمله فنرباغچه زنده شود.

در این خصوص «یاگیز سابونچ اوغلو» روزنامه نگار مشهور ترکیه ای گفت فنرباغچه همچنان بحث جذب طارمی را دنبال می کند و مدتی منتظر پاسخ پورتو با این بازیکن خواهد ماند.

ساعاتی پس از این ادعا، ژرژ ژسوس دوباره مجبور شد خبر استخدام طارمی و هر مبارزی را تکذیب کند. ژسوس در نشست خبری امروز در پاسخ به اینکه جذب مهاجمانی مانند طارمی، دمبله یا سورلوث در لیست تیم فنرباغچه وجود دارد، گفت: مقابل دیناموکیف ۳-۴ موقعیت واضح داشتیم اما نتوانستیم. از این فرصت ها استفاده کنید.” ما باید از آن بازی عبور کنیم. رها کردن برای ما سخت است. در هر دو بازی خوب بازی کردیم. خیلی عالی بود تا اسماعیل کارت رو گرفت.

وی ادامه داد: ما قبلا ژائو پدرو را تحت تاثیر قرار داده ایم. ما همچنین به مهاجمان دیگری که در اختیار داریم متکی هستیم. ما به روسی، کینگ، بریشا و سردار اعتماد داریم. آنها با تمرین بهتر خواهند شد. ما الان تیم خوبی داریم. چیزی که اکنون با آن سروکار داریم یافتن دروازه بان دیگری است.